Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 32

  • 45 352
  • 754
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 126
Здравейте! Аз си мислех да не обяснявам на работа (първи опит ще ни е и не съм запозната), но до колкото разбирам ще трябва да се ползва болничен и няма как да не стане ясно... Sad


Винаги можете да си вземете болничен от личния лекар или да си пуснете отпуска, ако не искате да споделяте в службата.

# 196
  • Мнения: 9
Момичета, обадиха сееее преди 10 мин.
Номер 44898/01.02.2019, отивам за заповед на 16.04.
Точно 2 месеца и 16 дни след входирането на документите. Успех на всички!

# 197
  • Мнения: 18
Здравейте, и на мен ми звъннаха току-що за заповед 44904/ 01.02.2019г. за 16.04.Успех на всички!:smile:

# 198
  • Мнения: 34
44905 от 01.02.19 за заповед на 16.04.19. Успех на всички!

# 199
  • Мнения: 167
Здравейте, току-що ми се обадиха от фонда, номер 44925 за заповед на 17.04...направиха ми страхотен подарък да рождения ден Simple Smile)) Успех на всички!

# 200
  • Мнения: 74
Здравейте момичета,някой знае ли дали е прието предложението за кандидатстване с АМХ под 1 и ако Да от кога влиза в сила??? Защото ми предстои подаване на документи за трети опит  а АМХ  ми е 0.75 .

# 201
  • Мнения: 3 126
Някой беше писал, че е прието, но не се знае каква е минималната стойност на АМХ

# 202
  • Мнения: 38
Здравейте момичета,някой знае ли дали е прието предложението за кандидатстване с АМХ под 1 и ако Да от кога влиза в сила??? Защото ми предстои подаване на документи за трети опит  а АМХ  ми е 0.75 .


Здравейте, лично аз бях прочела , че ще бъде до 0,40. Късмет момичета! Flowers Four Leaf Clover

# 203
  • Мнения: 3 126
Току що тазговарях с фонда по въпроса за АМХ. За момента все още е само предложение. Предстои да се гласува и, ако бъде прието, трябва да се изчака обнародването му в ДВ. Чак тогава ще може да се подават документи с АМХ под 1. Тогава и фонда ще публикува информацията на сайта си и ще уведоми клиниките.

# 204
  • Мнения: 30
Здравейте, току-що ми се обадиха от фонда, номер 44925 за заповед на 17.04...направиха ми страхотен подарък да рождения ден Simple Smile)) Успех на всички!
Здравейте, от коя дата Ви е заповедта? Питам, защото и моя номер наближава (45051/11.02)

# 205
  • Мнения: 3 124
Здравейте!

Миналата година подадох документи за втори опит, получих заповед в края на месец Юли и планирахме да направим опит през есента, но през Август ми откриха др.заболяване, което наложи отлагане и лечение, което завърши с операция преди месец, нямаше как да направим опита междувременно...

Лекарите няма да работят през лятото и до колкото знам последно през Юни ще работят. Ако не успея да направя опита през това време т.е сега следващите месеци, т.като това зависи от възстановяването ми от операцията, исках да попитам къде мога да задам въпросите си за отлагане...

Четох, че уж може по медицински причини, а аз си имам епикриза и сериозна причина, която много ми се иска да не беше факт, но не знаехме, че така ще се получи.

Как се процедира в такъв случай и губим ли този опит ако се отложи или може да се отложи и да го ползваме есента, ако не успеем сега. Разбира се, моля се да успеем в срок и да съм здрава за опита. (но все пак трябва да помисля и за другия вариант)

Благодаря много! Flowers TulipFlowers Sunflower Flowers Rose
Желая ви успех! Flowers Rose

# 206
  • Мнения: 409
Здравейте,
Цял ден не мога да се свържа с фонда. 6 или 7 пъти звънях.
Исках да попитам... за смяна на клиника знам че трябва декларация от новата, че съм пациент. Въпроса обаче е... да им я пратя предварително, за да подготвят заповедта или в деня на взимането да представя декларацията?

# 207
  • Мнения: 289
Здравейте,
Цял ден не мога да се свържа с фонда. 6 или 7 пъти звънях.
Исках да попитам... за смяна на клиника знам че трябва декларация от новата, че съм пациент. Въпроса обаче е... да им я пратя предварително, за да подготвят заповедта или в деня на взимането да представя декларацията?
Е деня на взимането. Минаваш първо през кабинет 36 и после се нареждаш да чакаш за взимане. Аз смених също. Blush

# 208
  • Мнения: 167
Здравейте, току-що ми се обадиха от фонда, номер 44925 за заповед на 17.04...направиха ми страхотен подарък да рождения ден Simple Smile)) Успех на всички!
Здравейте, от коя дата Ви е заповедта? Питам, защото и моя номер наближава (45051/11.02)
На 01.02 подадох документите.

# 209
  • Мнения: 169
Здравейте момичета днес около 11ч ми се обадиха номер 44927/04.02.2019 поканена за заповед на 17.04
Успех на всички

Общи условия

Активация на акаунт