Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 32

  • 45 199
  • 754
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 804
Найстина скъсили са срока на 2 месеца. Подадохме на 18.2 и на 24.4. Сме за вземане на заповед. Аз бях супер изненадана,защото док. ми каза 3,4 месеца Simple Smile

# 331
  • Мнения: 141
Кики рики ,януари всяка година преподписват договорите с клиниките и не работят ,смисъл работят но не разглеждат и не одобряват заповеди Simple Smile отделно е и кратък срока вече ,така че комплексни са нещата ,два месеца се чака вече Simple Smile

# 332
  • Мнения: 528
радвам се че така е станало нече разликата е голяма поне ти пише дали си одбрен или не. а относно това за клиниката преди няколко дена бях на контрола след трансфер които беше отрицателен и те ми казаха да си подам сега документите за втори опит. като се зачетох имаше да се одбележе как да се получи по имеил, с препоръчано писмо, с куриер на адрес или директно в клиниката и разни там други варианти. Но пак казвам незнам дали и за първи опит има такава декларация или тамкаквото е, защото аз като подавах за първия опит бяха съвсем  различни документи.естествено избрах клиниката даго получи защото ако наистина е два месеца срока вече няма да мога да отида да го взема от мореето съм и работим лятото.

# 333
  • Мнения: 1 416
Здравейте, някой скоро да си е удължавал заповедта?

# 334
  • Мнения: 1 669
Февруари удължавах, с какво да помогна?

# 335
  • Мнения: 40
 Май преди празниците няма да има позвънявания.Disappointed

# 336
  • Мнения: 6
Здравейте. Някой знае ли до кой номер са стигнали с позвъняването за вземането на заповед?

# 337
  • Мнения: 189
Сега ми звъннаха 45646/21.03.2019 отива за заповед на 20.05.2019 🍀🤗🤗🤗 Весели празници! Успех на всички!

# 338
  • Мнения: 847
А имате ли идея по колко заповеди раздават на ден?

# 339
# 340
  • Мнения: 211
Номер 45686 от 22.03. има покана за 21.05. Обаждането е от днес.

# 341
  • Мнения: 174
Аз съм 45775 и ме поканиха на 23 май Simple Smile Много съм щастлива, по-малко от два месеца им отне. Не мога да повярвам, че за първата заповед съм чакала девет Simple Smile Успех на всички!

# 342
  • Мнения: 6
Аз съм 45775 и ме поканиха на 23 май Simple Smile Много съм щастлива, по-малко от два месеца им отне. Не мога да повярвам, че за първата заповед съм чакала девет Simple Smile Успех на всички!
Пожелавам ви успех! А от коя дата са ви пуснати документите? Моят номер е 45835 от 02.04  и много се надявам да ми звъннат до края на май. Simple Smile

# 343
  • Мнения: 174
На 29 март.

# 344
  • Мнения: 106
Весели празници на всички!  Момичета изникна ми голям проблем и няма да мога да стартирам процедурата,  а трябва да си взема заповедта на 02 май!  Моля ви кажете ми какво да направя!  Мога ли да отложа вземането?

Общи условия

Активация на акаунт