Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 32

  • 45 274
  • 754
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 74
И аз съм одобрена № 45958 /9.04.2018г. Simple Smile

# 316
  • Мнения: 211
Здравейте. Интересувам се дали може с пълномощно някой друг да ми вземе заповедта? Ако има запознати...

# 317
  • Мнения: 804
Здравейте. Интересувам се дали може с пълномощно някой друг да ми вземе заповедта? Ако има запознати...

Да с пълномощно може, а ако е съпруг или партньора с който нямате брак не е нужно пълномощно.
 Успех Simple Smile

# 318
  • Мнения: 211
Благодаря. А знаете ли дали текста за пълномощното е готов или аз трябва да го напиша?

# 319
  • Мнения: 4 518
Благодаря. А знаете ли дали текста за пълномощното е готов или аз трябва да го напиша?
Може да намерите примерен на първа страница или да използвате друг.

# 320
  • Мнения: 211
Благодаря 😊

# 321
  • Мнения: 67
Здравейте,
Когато кандидатствате за втори опит с мъжки фактор, искат ли пак две спермограми?  И 6 месеца ли важаха те или една година?

# 322
  • Мнения: 1 845
Здравейте,
Когато кандидатствате за втори опит с мъжки фактор, искат ли пак две спермограми?  И 6 месеца ли важаха те или една година?

За 2-ри опит само 1 спермограма за 1 г. назад,но тя е нужна на анролога,който пише становището до ЦАР.В ЦАР изобщо не гледали спермограмата,а само становището. Информацията ми е от 27.03.2019г.
Успех🍀

# 323
  • Мнения: 67
Здравейте,
Когато кандидатствате за втори опит с мъжки фактор, искат ли пак две спермограми?  И 6 месеца ли важаха те или една година?

За 2-ри опит само 1 спермограма за 1 г. назад,но тя е нужна на анролога,който пише становището до ЦАР.В ЦАР изобщо не гледали спермограмата,а само становището. Информацията ми е от 27.03.2019г.
Успех🍀
Ние имаме една от октомври 2018г. при подаване на документите предишния път, дали ще минем с нея? Андрологът не ни поиска нова, издаде ни становище без спермограма, защото знае че няма как да има подобрение в нашия случай.

# 324
  • Мнения: 1 845
Здравейте,
Когато кандидатствате за втори опит с мъжки фактор, искат ли пак две спермограми?  И 6 месеца ли важаха те или една година?

За 2-ри опит само 1 спермограма за 1 г. назад,но тя е нужна на анролога,който пише становището до ЦАР.В ЦАР изобщо не гледали спермограмата,а само становището. Информацията ми е от 27.03.2019г.
Успех🍀
Ние имаме една от октомври 2018г. при подаване на документите предишния път, дали ще минем с нея? Андрологът не ни поиска нова, издаде ни становище без спермограма, защото знае че няма как да има подобрение в нашия случай.

Щом имате становище на андролог не би трябвало да има проблем с одобрението от ЦАР.Служителка на фонда ми каза,че не гледат спермограмата изобщо.

# 325
  • Мнения: 141
45826 от 2.04. Е одобрен статус Simple Smile,май този месец доста ще са номерата които ще получат заповеди Simple Smile успех на всички

# 326
  • Мнения: 847
45886/04.04.2019г е одобрена. Момичета след като сме одобрени този несец това значи ли, че заповедта ще си я вземем през месец май или може и юни?От сега до средата на май ли се обаждат от фонда за полъчаване на запиведите, защото ми предстои пътуване в Турция в края на май и се чудя дали ще се обадят до тогава...?

# 327
  • Мнения: 533
45886/04.04.2019г е одобрена. Момичета след като сме одобрени този несец това значи ли, че заповедта ще си я вземем през месец май или може и юни?От сега до средата на май ли се обаждат от фонда за полъчаване на запиведите, защото ми предстои пътуване в Турция в края на май и се чудя дали ще се обадят до тогава...?
от датат на подаване  три месеца +/-3дни.

# 328
  • Мнения: 406
45886/04.04.2019г е одобрена. Момичета след като сме одобрени този несец това значи ли, че заповедта ще си я вземем през месец май или може и юни?От сега до средата на май ли се обаждат от фонда за полъчаване на запиведите, защото ми предстои пътуване в Турция в края на май и се чудя дали ще се обадят до тогава...?
от датат на подаване  три месеца +/-3дни.

Бих коригирала на около 2 месеца Simple Smile
Доста се скъси срока.
При мен е точно 2м.

# 329
  • Мнения: 533
Възможно е не споря, но аз подадох преди коледа и можеби това ме забави. Тогава много момичета из старата тема казаха че са си ги отложили поради техни си причини. И това бави. А сега има и възможност да получат в клиниката директно заповедта. Самоче незнам дали е за втория опит или може и за първия.

Общи условия

Активация на акаунт