Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 32

  • 45 118
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 399
Благодаря много.
Амх.. страх не страх ще пускам наново явно. Дано не е паднал под 1.

# 31
  • Мнения: 339
Благодаря много.
Амх.. страх не страх ще пускам наново явно. Дано не е паднал под 1.
Има проект, според който изискването за АМХ ще е да е над 0,5. Мисля, че идеята е да се приеме от 1-ви април, но не е ясно дали ще стане:
https://bremenna.bg/promeni-v-pravilata-za-finansirane-na-invitro/
Може да го изследваш в два поредни дни в две различни клиники. При мен имаше съществена разлика в резултатите.

# 32
  • Мнения: 399
Ееййй това е супер информация. За всички, не само за мен.
Ами ще го пусна да, трябва да знам.
Аз дори не знам дали ще ми искат амх след като се водя неизяснен стерилитет и имам 4 процедури. В точката, която попадам пише само 4рите манипулации, че трябват.
Но ще звънна утре във фонда направо.

# 33
  • Мнения: X
Днес не са ли звъняли Confused

# 34
  • Мнения: 295
44554 и ми звъннаха днес

# 35
# 36
  • Мнения: 10
Здравейте момичета аз съм с номер 45197 подадено заявление на 20.02.2019 кога горе долу одобряват ?
Сега пише прието заявление още

# 37
  • Мнения: X
Здравейте момичета аз съм с номер 45197 подадено заявление на 20.02.2019 кога горе долу одобряват ?
Сега пише прието заявление още
Здравей цялата процедура била около 3 месеца аз си подадох документите на 21.01 , одобриха ме на 14.02 сега очаквам след  20.03 да ми се обадят за заповед за април месец

Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 20:55 от Анонимен

# 38
  • Мнения: 10
Много благодаря момичета ! Simple Smile  за първи път кандидатствам и всичко ми е ново

# 39
  • Мнения: X
Много благодаря момичета ! Simple Smile  за първи път кандидатствам и всичко ми е ново
и аз съм за първи път с каквото мога ще помагам  Blush

# 40
  • Мнения: 10
Значи късмет на всички ни Simple Smile

# 41
  • Мнения: 940
44554 и ми звъннаха днес
Кога ви извикаха?

# 42
  • Мнения: X
От ФБ : 44568 за заповед на 28.03

# 43
  • Мнения: 766
Здравейте, момичета! Подадох документи на 22.02., но при проверка в сайта пише “няма намерени резултати”. Има ли вероятност все още да не са обработени или има някакъв проблем?

# 44
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета! Подадох документи на 22.02., но при проверка в сайта пише “няма намерени резултати”. Има ли вероятност все още да не са обработени или има някакъв проблем?


Здравей, и при мен беше така около две седмици след подаване на документите. След това статусът се промени директно на одобрен. Вероятно все още не са обработени в сайта, но за твое спокойствие можеш да им звъннеш по телефона. Не се притеснявай. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт