ПОЛУЧАВАТЕ ЛИ СЪРЦЕБИЕНЕ?

  • 1 641
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 350
Трябва да съобщиш на гинеколога си и/или да се консултираш с кардиолог,ей така за твое успокоение.То си е ритъмно нарушение вследствие увеличения кръвен обем поради състоянието,в което си-демек сърцето се тормози.Зависи и за какъв пулс става дума-над 100 или над 200 и въобще дали е необходимо да вземаш лекарства.В крайна сметка това какво ще каже кариологът ще има значение при самото раждане,ако се установи някакъв проблем със сърцето,който се подсилва от бременността.Иначе няма страшно,горе главата!

# 16
  • Мнения: 733
Каквото и да ти казваме отиди на лекар   bouquet

# 17
  • Мнения: 8 917
Здравейте, бременна съм в 23 г.с. От самото начало отвреме навреме получавам сърцебиене. Смятате ли че е повод за трвога и получавал ли е някой също? Благодаря ви.
Не съм получавала Rolling Eyes Отиди на лекар за да не се притеснявяш излишно Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 39 764
Кардиозлог и ЕКГ - за твое успокоение. Аз имах сърцебиене и неравномерен пулс към края на бременността, но пък ЕКГтата ми бяха нормални.

# 19
  • Мнения: 5 647
Докато бях бременна един или два пъти ми се случи това. Но като се замисля понякога и от преумора получавам сърцебиене, което отшумява много бързо.

# 20
  • Мнения: 544
Охооо!
Аз поучих такова сърцебиене дето никъде го няма. Бях точно на твоите седмици - тресеше ме цялата. Не се консултирах с лекар, което бе глупост от моя страна, но после си отмина само без последствия.
Не мисля, че е опасно, но нека те види лекар, най-малко за да ти  облекчи състоянието, защото аз те разбирам колко е неприятно.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
савсем нормално е по време на бременност аз са6то имах
newsm10 newsm10 newsm10

# 22
  • Мнения: 601
 да получавах,от ниското ми кръвно Rolling Eyes сърцебиене+ припадък от време на време #Crazy

# 23
  • Мнения: 2 271
Получавах през първия триместър.

# 24
  • Мнения: 8 769
Аз също получавах през първия триместър. Ходих на кардиолог, направиха ми кардиограма, нямаше отклонениея. След първите три месеца сърцетупа спря. През втората бременност не се появи.
За успокоение иди при кардиолог.

# 25
  • Мнения: 359
нормално е, но отиди на кардиолог.

Общи условия

Активация на акаунт