"Планета Прима 2006"

  • 4 898
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364

А кои певици участват? Thinking
Чети бе жена...в първият си постинг потребителката е пуснала линк http://life.dir.bg/2006/06/27/news347606.html
Първо се чете и после се чеше езика Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 019
последна опция Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 622

А кои певици участват? Thinking

Първо се чете и после се чеше езика Mr. Green

 Stop

# 33
  • Мнения: 5 103
3та опцийка за мене, нямам нищо против чалгата, но не бих я слушала, а още по-малко вероятно е да отида на концерт.

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 14:24 от мимка

# 34
  • Мнения: 3 042
Ми моят отговор го няма в анкетата. Sad
Не отидох /във Враца вече мина концерта/, защото нямах възможност. Бих се радвала да отида.

# 35
  • Мнения: 3 153
Както голяма част тук знаят съм "заклет фен" на тази музика..................та в този смисъл-няма шанс да се видим с голяма част от вас там:) Виж на Депеш и Ерос видях някои от вас Peace

# 36
  • Мнения: 2 697
Не мисля, че някой от певиците ПЯ в действителност. Постоянно подвикваха на публиката, караха я да пеят с тях и по-скоро се чуваше "Хайде", "Всички" и "Сега", след което музиката се намаляваше за да се чува публиката - основно това.

Пяха, пяха, действително пяха и ако е имало плейбек, то гласът на него е бил много тих. А за подвикването и пеенето на публиката - това е концерт все пак Wink и публиката искаше да пее. А и не е нужно да накараш пеещата си публика да замълчи, за да покажеш гласовите си данни в цяла песен от край до край.Shocked Но както и да е - хора много, мнения - разни. Laughing

# 37
  • Мнения: 1 455
Не бих отишла.

# 38
  • Мнения: 5 140
Не, няма.

# 39
  • Мнения: 6 417
Само срещу заплащане Joy

# 40
  • Мнения: 1 520
Няма да ходя. Не слушам тази музика, та и на концерт чак да ходя. От време на време ги гледам по телевизията гърлите и това ми е достатъчно.

# 41
# 42
  • Мнения: 2 407
Няма да ходя, не слушам поп фолк.

# 43
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ай ся, мерсим предварително, да ме светнете има ли тая вечер таквъз концерт във Варна, че някаква дама яко се бори с плейбека и смущава тихата неделна вечер-Копнее той да те галииииии

# 44
  • Мнения: 2 697
Тц. Планета Прима ще навести Варна на 13 август Mr. Green Всички варненци, обявили кръстоносен поход на тази музика, е добре за тогава да се запасят с тапи за уши

Общи условия

Активация на акаунт