Здравейте на всички:) Днес се престраших да вляза в този форум и цял ден разглеждам и чета. Намирам много като мен - опитващи, чакащи, силно стискащи палци baby_neutral От 2-3 дни ми закъснява, рядко се случва, но е ставало и преди. Често ходя да пишкам и всеки път треперям да не вида неприятната червена капка Close за сега още я няма, вече едва издържам да не си направя тест. Не го правя, защото пак ме е страх да не вида само една единствена черта, така поне ми остават все още надеждите. От няколко месеца пробваме по сериозно. От 2 години не се пазим, но аз всеки път ставах веднага да се мия Embarassed и сега се надявам причината да е била това Thinking Пиша ви сега с надежда след ден два да пиша с най-добрата новина Laughing Laughing Laughing Не съм казвала на никой досега (дори и сега ме е страх да го сподела с вас, дане придизвиквам  Twisted Evil, но се надявам, че не може да чете:)))) ) от страх и суеверие да не стане хоп както го кажа и да усетя лелката, както доста сполучливо я наричате   Party Стискайте палци, моите посиняха Grinning