Февруарчето порастна,още малко и на ясла

  • 49 916
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 587
Tropic,и аз му дадох вчера Нурофен за първи път,но го направих през деня,за да видя и реагирам при евентуална реакция.
Хексалгин също снощи опита за първи път в спешното,докторката попита само дали някой от роднините има алергия към аналгин.
Не знам и аз какво да те посъветвам,може би пробвай пак с панадол след 8 часа,а сутринта нурофен (ако търпи отлагане)

# 91
  • София
  • Мнения: 2 666
Алмонд,
. Ще прочета още малко, защото искам да съм подготвена и да знам зя какво говорим. Да знам какъв въпрос да задам.

Ако Нандин се включи с мнение ще е хубаво Simple Smile
 

Заповядай информация от РЗИ и спирам да пиша в темата. https://srzi.bg/bg/post/ukazaniya-za-provejdane-na-parvichna-imu … s-J7dsK_9dUdaxclg

# 92
  • Мнения: 1 418
Малката, като беше болна педи,  предупреди да внимаваме с панадола и нурофена, че било пълно с бебета с интосикации на черния дроб от тях!
То е ясно друго не може да даде човек,но само при Т над 38.5 , ми каза...
Иначе и аз нях яко в паника,че до преди не беше боледувала.Момичета, като писаха установих,че е розацея...

# 93
  • Мнения: 16 876
Алмонд,
. Ще прочета още малко, защото искам да съм подготвена и да знам зя какво говорим. Да знам какъв въпрос да задам.

Ако Нандин се включи с мнение ще е хубаво Simple Smile
 

Заповядай информация от РЗИ и спирам да пиша в темата. https://srzi.bg/bg/post/ukazaniya-za-provejdane-na-parvichna-imu … s-J7dsK_9dUdaxclg
М, много благодаря! Hug
Ще разпечатам и ще прочета отново.
Ще разгледам подробно сайта, може да намеря полезна информация 

# 94
  • Мнения: 610
Момичета вашите мъници по колко часа спят? Малкия откакто започна да ходи не иска и не иска да спи. Сутрин в 6 часа е на крак. През деня с триста зора го приспивам. Голяма борба пада, и докато се обърна той вече е буден и ходи важно -важно из стаята😂😍🤩. И пак неще да яде. Само суче. Аз си мислех да го отбивам, а нов сутиен за кърмене си купих. Тези от вас ,които кърмят, вашите мъници хранят ли се" нормално"?
 Stelmo , аз назад в темата бях писала ,че малкия също беше с температура три дни, и когато спадна се изприщи. Най вероятно е било розеола.
Честито на рождениците.
А моя също си бара атрибута. Не съм забелвала и педиатъра каза ,че на около две годинки те сами ще започнат да забелват. Тя природата си го е измислила.

# 95
  • Мнения: 173
Бързо оздравяване на всички болни мъници! Като че ли има някаква нова вълна от вируси...
Ние бяхме на ортопед, че се бях притеснила, че криви едното краче все навън. Но слава богу всичко е наред. Одобри ни обувките за прохождане, които бях купила и сега бродим с тях.Сънят вечер обаче продължава да е мираж.

# 96
  • София
  • Мнения: 10 642
Малката, като беше болна педи,  предупреди да внимаваме с панадола и нурофена, че било пълно с бебета с интосикации на черния дроб от тях!
То е ясно друго не може да даде човек,но само при Т над 38.5 , ми каза...
Иначе и аз нях яко в паника,че до преди не беше боледувала.Момичета, като писаха установих,че е розацея...

Кой е с розацея?

Относно пишките - нормално е да ги пипат, дърпат, изучават...
За ваксините - не съм проучвала още въпроса с новостите.

# 97
  • Down Under
  • Мнения: 1 132


Много здраве и късмет през цялата година! Малчовците ни да бъдат румени и засмени ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

# 98
  • Мнения: 16 876
Честита Баба Марта!
Живи и здрави!

# 99
  • Мнения: 420
Честита баба Марта! Усмивки на лицата и в сърцата!!!

# 100
  • Мнения: 1 418
Малката, като беше болна педи,  предупреди да внимаваме с панадола и нурофена, че било пълно с бебета с интосикации на черния дроб от тях!
То е ясно друго не може да даде човек,но само при Т над 38.5 , ми каза...
Иначе и аз нях яко в паника,че до преди не беше боледувала.Момичета, като писаха установих,че е розацея...

Кой е с розацея?

Относно пишките - нормално е да ги пипат, дърпат, изучават...
За ваксините - не съм проучвала още въпроса с новостите.
Оф Розеола...много си приличат имената...🤗

# 101
  • пловдив
  • Мнения: 1 096
Честита Баба Марта,момичета!Здраве и късмет за всички.
Ние пък сме в период на криза от никнене на зъби ,но може и да съвпада с усилен растеж. Против панадола съм и опитвам да избягвам даването,но две вечери се наложи. Няма успокоение ,не може да заспи или се буди през 20 Мин със силен плач. Раздразнителна е,не дава нищо да й сложа в устата .Съня нещо се влоши ,днес поспа навън доста,явно се унася от количката ...
Та исках да попитам,дали при някой друг положението със зъбите е толкова сериозно и какво дава.Редувам дентокинд,камилия,когато даде я мажа с дентинокс.
Отложихме ваксината на 12м.,заради лека хрема и зачервено гърло,но си мисля,че може и от зъбите да е така.

# 102
  • Мнения: X
Да, при нас, не знам на кой свят се намирам от няколко седмици, но какво да се прави. Надявам се скоро да премине драмата, та да можем и ние малко да се освестим.

# 103
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз пък не виждам нищо лошо да се дава панадол 1 път на денонощие, за няколко дни, до като мине кризата.
За мен хомеопатията е хвърляне на пари.

# 104
  • Мнения: X
И аз не виждам, давам, като гледам да не прекалявам, но кризата си е криза, нея Панадол не винаги я лови Grinning

Общи условия

Активация на акаунт