Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ - 7

  • 61 543
  • 767
  •   3
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 300
Благодаря, denis, два поредни месеца правих изследвания, хормоните ми са много добре. Дали не е инфекция?

# 511
  • София
  • Мнения: 36 186
Благодаря, denis, два поредни месеца правих изследвания, хормоните ми са много добре. Дали не е инфекция?
Възможно е. Пусни една МБ Peace

# 512
  • Мнения: 60
Много благодаря, Денис Simple Smile
А да попитам изследвания за вит. Б12, вит. Д мога ли да ги пусна заедно с Прогестерона , който ще изследвам отново в понеделник (т.е. на 7 ден от предполагаемата Овулация)? И кои още изследвания бих могла да си пусна тогава?
Освен това, ако имам ПКЯ на вагинален ехограф ли да отида и в кой ден това се прави от МЦ ?
Благодаря отново Simple Smile

# 513
  • София
  • Мнения: 36 186
Много благодаря, Денис Simple Smile
А да попитам изследвания за вит. Б12, вит. Д мога ли да ги пусна заедно с Прогестерона , който ще изследвам отново в понеделник (т.е. на 7 ден от предполагаемата Овулация)? И кои още изследвания бих могла да си пусна тогава?
Освен това, ако имам ПКЯ на вагинален ехограф ли да отида и в кой ден това се прави от МЦ ?
Благодаря отново Simple Smile
Да, В12 и вит. Д може да се изследват заедно.
Всички базови хормони, които трябва да се изследват, са посочени на 1 стр. на темата - разгледай ги и виж какво не си изследвала.
За ПКЯ - на УЗ (вагинален ехограф)  след М., 8-9 ден от МЦ

Прогестерон, на 7-ми ден след О., изследвай винаги с Е2 - ако е нисък, поне да може да се разбере каква е причината за това.

# 514
  • Мнения: 43
Здравей Денис,исках да те попитам дали е подходящо да си взема витекс,приключих със трети опит инвитро на дълъг протокол и доста силна стимулация...лоши яйцеклетки,предполагам всички хормони са много завишени, предишните опити вадихме по една с много добро качество...имам силен дефицит на В12,на инжекции съм, всъщност остава ми още една,пия и инозитол ,отново.Четох за витекс че коригира хормоните,и спомага за качеството на яйцеклетките и ако е удачно за мен, капсули ли да търся или тинктура и в какви дози?Знам че ще ми трябва време за възстановяване,но ми се ще и аз да си взема някои неща Благодаря:blush:

# 515
  • Мнения: 60
Много благодаря, Денис Simple Smile
А да попитам изследвания за вит. Б12, вит. Д мога ли да ги пусна заедно с Прогестерона , който ще изследвам отново в понеделник (т.е. на 7 ден от предполагаемата Овулация)? И кои още изследвания бих могла да си пусна тогава?
Освен това, ако имам ПКЯ на вагинален ехограф ли да отида и в кой ден това се прави от МЦ ?
Благодаря отново Simple Smile
Да, В12 и вит. Д може да се изследват заедно.
Всички базови хормони, които трябва да се изследват, са посочени на 1 стр. на темата - разгледай ги и виж какво не си изследвала.
За ПКЯ - на УЗ (вагинален ехограф)  след М., 8-9 ден от МЦ

Прогестерон, на 7-ми ден след О., изследвай винаги с Е2 - ако е нисък, поне да може да се разбере каква е причината за това.
Много благодаря, Денис Simple Smile

# 516
  • София
  • Мнения: 36 186
Здравей Денис,исках да те попитам дали е подходящо да си взема витекс,приключих със трети опит инвитро на дълъг протокол и доста силна стимулация...лоши яйцеклетки,предполагам всички хормони са много завишени, предишните опити вадихме по една с много добро качество...имам силен дефицит на В12,на инжекции съм, всъщност остава ми още една,пия и инозитол ,отново.Четох за витекс че коригира хормоните,и спомага за качеството на яйцеклетките и ако е удачно за мен, капсули ли да търся или тинктура и в какви дози?Знам че ще ми трябва време за възстановяване,но ми се ще и аз да си взема някои неща Благодаря:blush:
Здравей!
Витексът - няма да навреди, но не очаквай чудеса от него.
Инозитола е само от полза, но поне включи Ангинин и NAC към него, защото тази комбинация е много добра.

# 517
  • Мнения: 48
Денис ,здравей
Имам въпрос за омега 3 на now  500epa/250 dha ,каква е дневната доза?
Благодаря ти

# 518
  • София
  • Мнения: 36 186
Денис ,здравей
Имам въпрос за омега 3 на now  500epa/250 dha ,каква е дневната доза?
Благодаря ти
По 2 на ден (2х1), приема се след хранене, по-мазно

# 519
  • Мнения: 3 197
Здравей Дениз-разглеждам това https://apteka.puls.bg/bg/za-vazrastni/doktors-best-naturalen-vi … g-h-60-1532352326 и се чудя понеже съм с тромбофилия и фактор Лайден дали дозата на К2-то е най-ниската възможна? Навсчкъде сякаш е по 100 ,а тук 45-греша ли?
И друг въпрос на майка ми е изписано това за остеопороза https://apteka.framar.bg/30057477/%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BD … 82%D0%BA%D0%B8-30 но ми се струва ,че не е добро и се чудя дали да не взема вит.д на now примерно 2000 и отделно това вит К2? Благодаря ти предварително.

# 520
  • Мнения: 7 294
На мен Денис ми препоръча точно този витамин К2 от 45 мкг именно заради тромбофилия.

# 521
  • Мнения: 197
Здравейте, да попитам, мога ли докато пия фемостон, заради задържан фоликул да продължа да пия добавки като NAC, pqq, ubiquinol?

# 522
  • София
  • Мнения: 36 186
Здравейте, да попитам, мога ли докато пия фемостон, заради задържан фоликул да продължа да пия добавки като NAC, pqq, ubiquinol?
Да, може - различни неща са  Peace

# 523
  • Мнения: 197
Здравейте, да попитам, мога ли докато пия фемостон, заради задържан фоликул да продължа да пия добавки като NAC, pqq, ubiquinol?
Да, може - различни неща са  Peace
Благодаря Денис!

# 524
  • Мнения: 3 197
На мен Денис ми препоръча точно този витамин К2 от 45 мкг именно заради тромбофилия.
И колко време го пи и имаше ли проблем ?

Общи условия

Активация на акаунт