Filorga - тема 7

  • 70 476
  • 763
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 4 494
Имам три продукта на Филорга от Нотино - Glam Glow, Time Filler и NCEF Night Mask. Нямам съмнение за качеството на продуктите.
Аз постът на marigold_ го приех по-скоро за сарказъм, но може и да бъркам. Rolling Eyes

# 226
  • Варна
  • Мнения: 3 275
Много неща съм взимала от notino, винаги са били напълно легитимни. И козметика за лице и за коса и гримове. Парфюми по-рядко съм взимала, но не са били ментета. Пазарувала съм от тях още от началото на съществуването им когато се казваха Enzo. Освен ядовете със Спиди, други проблеми с тях не съм имала.

# 227
  • Мнения: 162
Здравейте,
В момента Time filler в Нотино е 89 лв, добра ли е тази цена, или има възможност да се намери и на по-добра?
Благодаря предварително!

# 228
  • София
  • Мнения: 4 494
В Dolce.bg е на още по-добра.

# 229
  • Мнения: 1 578
В Dolce.bg е на още по-добра.
98 лв ми излиза в dolce.bg. Колко е бил?

# 230
  • София
  • Мнения: 4 494
68.99 лв. без опаковка - https://dolce.bg/filorga/filorga-time-filler-крем-за-цялостна-грижа-против-бръчки-без-опаковка-50-ml-165839
И продукта с опаковка беше на по-ниска цена в началото на седмица. За съжаление не си спомням колко точно.

# 231
  • Мнения: 1 578
68.99 лв. без опаковка - https://dolce.bg/filorga/filorga-time-filler-крем-за-цялостна-грижа-против-бръчки-без-опаковка-50-ml-165839
И продукта с опаковка беше на по-ниска цена в началото на седмица. За съжаление не си спомням колко точно.
Благодаря! Вече е изкупен Simple Smile
Той ли беше препоръчван в темата. В търсене съм на нощен anti-age

# 232
  • София
  • Мнения: 4 494
На мен ми го дава като наличен. Thinking Копирам линка и го отварям в нов прозорец.
Дневния Time Filler определено е препоръчван продукт в темата. Аз бях взела мостри от нощния Time Filler, но не ми допадна. Много харесвам и се отразява добре на кожата ми Filorga NCEF Night Mask.

# 233
  • Мнения: 1 578
На мен ми го дава като наличен. Thinking Копирам линка и го отварям в нов прозорец.
Дневния Time Filler определено е препоръчван продукт в темата. Аз бях взела мостри от нощния Time Filler, но не ми допадна. Много харесвам и се отразява добре на кожата ми Filorga NCEF Night Mask.
Тази нощна маска е като нощен крем, но не е за ежедневна употреба предполагам. А вземали ли сте без опаковка от dolce.bg?

 Има и други на до ги цени, загледах и нощния Filorga Sleep and Lift , но не намира отзиви във форума, освен един отрицателен.

# 234
  • София
  • Мнения: 4 494
Да, като нощен крем е. Аз не я ползвам всеки ден. Редувам с други продукти. Обикновено я слагам през два или три дни.
Не съм купувала продукти на Филорга от Долче. Преди два-три месеца видях, че ги предлагат.
Скрит текст:
Само парфюми съм купувала от сайта. Нямам съмнения в качество и автентичност.

# 235
  • Мнения: 1 578
magicjo, много благодаря за отговорите. Аз съм поръчвала Filorga само от Notino, от Dolce само няколко парфюма. Ще помисля и ще си избера нещо да пробвам и от тях.

# 236
  • Мнения: 3 300
magicjo, какъв е ефектът на нощната маска?

# 237
  • София
  • Мнения: 4 494
Овлажнява и хидратира кожата. На сутринта е много мека и гладка. Не мога да кажа дали само от нея или в комбинация с другите продукти, които използвам, няколко малки и фини бръчици, които имах са почти незабележими. Назолабиалните ми са си там, но поне не стават по-дълбоки. 😀

# 238
  • Мнения: 1 399
Да и аз потвърждавам за маската - пробвах я от ето тези комплекти https://myfullbox.com/my-mini-full-box-new?product_id=129 страхотна е цялата серия, а малките комплекти излизат доста изгодно за проба и стигат за дълго време.

# 239
  • Мнения: 3 421
Сега виждам, че имат sleep and lift. Различен ли е от sleep and peel, който много харесвам?

Общи условия

Активация на акаунт