Filorga - тема 7

  • 68 968
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Точно този съм купувала от Нотино. Като пресечен е кремът. Не бих рискувала.
Аз го поръчвам за трети път, при мен няма никакъв проблем. Иначе не бих пуснала линка тук

# 751
  • Мнения: 3 267
lara, Lift Structure. Прави това, което обещава. Time filler ми беше ок преди няколко години. Сега ми е слаб. На една възраст сме.

# 752
  • Мнения: 913
Точно този съм купувала от Нотино. Като пресечен е кремът. Не бих рискувала.
Аз го поръчвам за трети път, при мен няма никакъв проблем. Иначе не бих пуснала линка тук
аз също съм поръчвала филорга от нотино, последно получих преди два дни, всичко беше точно. Но пък те приемат рекламации, обадете се.

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
lara, Lift Structure. Прави това, което обещава. Time filler ми беше ок преди няколко години. Сега ми е слаб. На една възраст сме.
Искрено благодаря, marigold_ Hug
Поръчах. Ще дам отзиви, като го пробвам Simple Smile

# 754
  • Мнения: 3 267
Дано да ти хареса!

# 755
  • Мнения: 930
Момичета,  това вярно ли е ? Виждам го чак сега ... а днес тъкмо си получих кремовете

# 756
  • Мнения: 1 370
Не мисля, че е вярно, няма никаква информация в нито един официален сайт. Освен това, тъкмо днес четох, че БГ продължава да използва някакъв високо токсичен пестицид, който е забранен в ЕС. Така че ако има държава, която да се впечатли от потенциалната токсичност на продукти, няма да сме ние. Sweat Smile

# 757
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Не откривам никъде публикация, новина, нещо. Да покаже откъде са твърденията. Ако има нещо такова, то щеше да пише нещо официално. Отворих и разни UK и de сайтове от които пазарувам - там си е Filorga.

# 758
  • Мнения: 381
Здравейте, на 33 години съм и вече почнаха да се изразяват леки бръчки по лицето ми. Кожата е нормална, по-мазна  в Т- зоната. Моля за съвет какъв крем,маска или серум да закупя.

# 759
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 756
Здравейте, днес покрай поръчка на парфюми реших да си поръчам дневен крем на Filorga ( за първи път ) и май не го подбрах много точно . На 36 г съм  с нормална кожа, понякога леко се омазнява Т зоната , и вече започват да се забелязват леки мимически бръчици това което си поръчах е  крем гела Time Filler 5XP

# 760
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аз още не съм го купила Time Filler 5XP , моля споделете мнение като го пробвате.

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Здравейте, обещах отзиви Blush
Поръчах от нотино Time filler night и Lift structure за дневен. Много доволна съм и от двата Simple Smile
Благодаря за отзивите, когато се чудех Hug

# 762
  • Варна
  • Мнения: 3 251
За такава кижа по-добре hydra filler

# 763

Общи условия

Активация на акаунт