Filorga - тема 7

  • 68 918
  • 763
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 392
Благодаря Ви за мненията.
Искам да си подновя мезо маск,озаряващата маска за лице, нуд флуид,пудра и някакъв крем, но  ще чакам намалението на 23 в Арлен.♡

# 316
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Аз пък съм доволна от нещата в Нотино. В момента имат промоция 25 %, излезе много приятна цена, имах и продукт ( не на Филорга) с безплатна доставка.

# 317
  • Мнения: 1 402
Напоследък Филорга пазарувам само от Нотино, никакъв проблем няма с продуктите, оригиналните са. Дори и на черен петък другите магазини не могат да предложат толкова ниски цени, колкото Нотино предлага целогодишно.

# 318
  • Мнения: 5 317
Filorga използвам от години,купувала съм от Нотино,няма разлика с тази,от другите магазини.

# 319
  • София
  • Мнения: 35 946
Много ми е интересно, как преценявате дали продуктът е оригинален или не?!
И аз ползвам Филорга - повече от 14 год. и не бих могла да преценя дали някоя съставка липсва или е заменена с по-малко полезна ( да не кажа вредна).

# 320
  • Мнения: 3 413
За кожа клоняща към суха зимата, склонна към запушване на пори и комедони, кой крем на филорга препоръчвате? Оксиджен глоу ок ли е?
Тайм филър мат не ми хареса.

# 321
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Много ми е интересно, как преценявате дали продуктът е оригинален или не?!
И аз ползвам Филорга - повече от 14 год. и не бих могла да преценя дали някоя съставка липсва или е заменена с по-малко полезна ( да не кажа вредна).
Денис Flowers Hibiscus
Не знам към кого е въпроса, но аз ще кажа за себе си. От години и аз доста използвам марката (различни продукти според състоянието на кожата), преди купувах от "чужбински" сайтове. Сега основно от Нотино, при промоции, ако спешно ми се наложи - от аптеки, и нямам забележка относно промяна на кожата ми към тези продукти. В смисъл - зачервяване, дискомфорт, сърбеж, от този род. Ефектът също ме удовлетворява. Затова приемам нещата от Енцо/Нотино за аналогични на тези от европейските сайтове.

Нотино е голяма фирма, сигурно има издънки, то който не работи, той не греши, но не вярвам да си залага името за неоригинални/репликирани продукти.

Явно е национална черта да слагаме лесно негативен етикет, а с голям зор - позитивен такъв.

# 322
  • София
  • Мнения: 35 946
Имам много причини, да съм подозрителна и да проверявам всеки продукт, който ползвам.
Не бих искала да попадна на нещо такова:
надявам се това да запази линка Simple Smile
Лифт структур за 1 до 4 $... това Филорга ли е?!
https://www.alibaba.com/product-detail/Skin-Care-Filorga-Lift-St … 36.63924511JqP5W7
Не бих разчитала само на реакцията на моята кожа - напр. съставката DMAE (над 3%) директно умъртвява клетките, но няма никаква реакция, няма как да разбереш, че това се случва дори и месеци след като си ползвал подобен продукт.
Както и да е.
Всеки си преценява, какво откъде да купува.

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 16:39 от denis.

# 323
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Е, сравнението на Нотино с Али Баба, и с цени по 1-4 $, не е коректно.
Аз говоря за цени, съпоставими с промоциите на cocooncenter, pharmashopdiscount и по-скромни от тези на M&S.
Не мисля, че Арлен е по-надежден сайт от Нотино, т.е. от първия е абсолютен оригинал, а от втория - пълно менте.

# 324
  • София
  • Мнения: 35 946
Защо да не е коректно, кой и как ти гарантира, че цялата продуктова гама на Филорга, или друга козметика, е оригинал. И какво им пречи крем за 4$ на предлагат за 44$
Нещо изместихме темата - въпроса беше как преценявате, дали продукта е оригинал или не?!
Колкото до доверието, признавам си Simple Smile - много и във всичко се съмнявам - искам доказателства (документи, сертификати...) , проверявам, питам, разпитвам, правя двойни проверки и т.н. Simple Smile.
Ето, за теб цената е гаранция за качество, оригинал... за мен не е.

 Спирам, че разводнихме темата Simple Smile

# 325
  • Мнения: 1 221
Филорга купих от представителите за България, filorga.bg , представител е доктор Тончева. Там няма измами!

# 326
  • Мнения: 1 759
Добре, с две думи как да разберем дали е фалшив или не?
 Днес получих един крем от нотино, time filler night , а не ми е единствения . И леко ме стресирахте

# 327
  • Мнения: 35 961
нотино са достатъчно големи, за да се излагат с ментета
все едно някой тук да напише, че официалният вносител за Бг. подменя кутиите с крем за $40 с такива за $4 или че френските аптеки, от които се поръчва масово в бг-мамма, предлагат ментета
ако цените в нотино са ви приятни, възползвайте се без страх
поръчвам от години от нотино и не съм попадала на ментета, поръчвала съм няколко пъти и филорга - единични продукти вкл. и продукт, който съм купувала преди това от бг аптека /ремедиум - беше на чудна промоция и не, не мисля, че е бил менте/, но марката не е сред тези, които ползвам обичайно

# 328
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Момичета, къде проверявате срока на годност? Погледнах два уебсайта, но и двата нямаха Филорга в базата си.

# 329
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Докато сътворя отговор и оправя бъгването на компютъра, бубанка е отговорила.
Нотино, освен това, има и реален магазин, където може да се пита да сертификат или друг интересуващ ви документ. Аз поръчвам от там от както предлагат марката и съм доволна, спестявам си чакането и превозвачески неволи.
Цената за мен не е критерий, а ориентир.
За преценката си казах в предните постове, да не се повтарям, но ще допълня от вчера (замислих се основно).
Първо - външншят вид на продукта. Опаковката и маркировката са в изрядно състояние - няма следи от отваряне, престояване или некачествено опаковане. Ако нередност в това отношение ми направи впечатление, сигурно ще потърся друго потвърждение.
И за цената да допълня. Познавайки ценовата политика на бранша, дори с намаление ако се появи цена от 40-50 лв на Time filler или Sleep and peel, ще се въздържа. Но на цена от около 85 лв съм ги купувала и от други сайтове.

Но всеки има право да купува от където му е кеф.
Спирам и аз.

Допълних си мнението.

Момичета, къде проверявате срока на годност? Погледнах два уебсайта, но и двата нямаха Филорга в базата си.
Срокът на годност е 3 години от датата на производство. А самата дата представлява буквен или буквено-цифров код и я има на всяка опаковка.
Тук на руски (първо ми излезе от търсачката).
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 14:00 от Радика

Общи условия

Активация на акаунт