Filorga - тема 7

  • 68 899
  • 763
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 591
Аз съм на 29, почти 30, ползвам age purify от около 3м. Мазнотията на кожата ми се регулира, тенът стана свеж, някак "бляскава" отвътре изглежда, не мога добре да го обясня. Свежа, чиста, като на дете.
И на мен ми намали петна от пъпки и пори. Вече започнах да го ползвам през няколко дни, защото поради обстоятелства имаше една седмица, в която не слагах нищо и кожата си ми беше пак така прекрасна.
И аз поднових опаковката.

Рутината ми с филорга е околоочен (в момента time filler eyes, преди бях с optym-eyes, а по-преди с oxygen-glow eyes), age purify и за финал hydra filler mat.

# 541
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Аз съм на 29, почти 30, ползвам age purify от около 3м. Мазнотията на кожата ми се регулира, тенът стана свеж, някак "бляскава" отвътре изглежда, не мога добре да го обясня. Свежа, чиста, като на дете.
И на мен ми намали петна от пъпки и пори. Вече започнах да го ползвам през няколко дни, защото поради обстоятелства имаше една седмица, в която не слагах нищо и кожата си ми беше пак така прекрасна.
И аз поднових опаковката.

Рутината ми с филорга е околоочен (в момента time filler eyes, преди бях с optym-eyes, а по-преди с oxygen-glow eyes), age purify и за финал hydra filler mat.
Time filler eyes ли ти харесва най-много? Oxygen glow не ми стана много любим, но не е лош. Пробвах тестер от един, който много ми хареса, но не съм сигурна кой беше, май time filler.

# 542
  • Miami
  • Мнения: 412
Здравейте!
Може ли да сравните Time Filler с Nutri-Filler? Аз съм много доволна от Time Filler, сега, от няколко дни ползвам Global Repair, та все още го преценявам.  Nutri-Filler освен за мен, мисля да го предложа на на мъжа ми, който е с много дехидратирана, тънка и лишена от липиди кожа.
Pigment White също ме заинтригува, какво мислите за него? В САЩ има много лимитиран избор на Филорга и затова сега ми се иска да купя продукти, които там не се предлагат.

# 543
  • Мнения: 661
Момичета, нощната маска има ли общо със sleep and peel? Който е ползвал и двата и може да даде отзиви.Беше ми любим но го няма никъде за жалост.

# 544
  • София
  • Мнения: 10 309
Момичета, нощната маска има ли общо със sleep and peel? Който е ползвал и двата и може да даде отзиви.Беше ми любим но го няма никъде за жалост.

И на мен ми е любим, аз пазарувам Филорга от Англия, там го има.
https://www.escentual.com/filorga023/

# 545
  • Мнения: 661
Nat-Tab, Благодаря ти, ще си го поръчам 🙏

# 546
  • Мнения: 591
Цитат
Time filler eyes ли ти харесва най-много? Oxygen glow не ми стана много любим, но не е лош. Пробвах тестер от един, който много ми хареса, но не съм сигурна кой беше, май time filler.
Така бих ги оценила, да, в този ред.
Оптим има много гадна опаковка, писала съм в темата за нея, ако беше в бурканче можеше и да го сложа на първо място.  За момента нямам особено изразени проблеми в тази област и не съм критерии за конкретно действие на крем.
Оxygen glow не ми допадна особено - блестеше ми неестествено там и не усещах да дава хидратация.

# 547
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Момичета, нощната маска има ли общо със sleep and peel? Който е ползвал и двата и може да даде отзиви.Беше ми любим но го няма никъде за жалост.
Не, нищо общо нямат за жалост.

# 548
  • София
  • Мнения: 1 531
Здравейте!
Може ли да сравните Time Filler с Nutri-Filler? Аз съм много доволна от Time Filler, сега, от няколко дни ползвам Global Repair, та все още го преценявам.  Nutri-Filler освен за мен, мисля да го предложа на на мъжа ми, който е с много дехидратирана, тънка и лишена от липиди кожа.
Pigment White също ме заинтригува, какво мислите за него? В САЩ има много лимитиран избор на Филорга и затова сега ми се иска да купя продукти, които там не се предлагат.
Нутри филър е по-хидратиращия от двата крема. За зимата ми е чудесен. Може би за лятото по-подходящ ще е Тайм Филър-а, щом и сега го чувствате добре.

# 549
  • Мнения: 1 575
Пак повдигам въпроса за Nutri-Filler, той освен хидратация има ли и anti-age ефект и какъв? Много му се чудя, защото за нощна грижа искам да не е само хидратация.

# 550
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
А някой дали е полвал този флуид :https://www.arlen.bg/product/20100/ultra-liftirasht-fluid-za-lit … w-fluid-50ml.html
Пробвала съм го само като тестер и много ми хареса,но не съм сигурна дали си заслужва да инвестирам 160 лв за пълноразмерен продукт.

# 551
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Ами има няколко антиоксиданта, има типичните за почти всеки техен продукт аминокиселини и витамини, ретинол... Не виждам пептиди само май.

# 552
  • Мнения: 198
Момичета, този спрей достатъчна слънцезащита ли е след ежедневен крем (в градски условия)?

UV BRONZE MIST SPF 50+

Последна редакция: ср, 16 юни 2021, 14:59 от amid_

# 553
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Ползвали ли сте крем на Филорга, /тайм-филър/ т.нар. "без опаковка". До колко ще са ок? Няма гаранция, със сигурност, но цената е приемлива....

# 554
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Аз базата си взех без опаковка. Не намерих разлика със закупена от аптека.

Общи условия

Активация на акаунт