"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 7

  • 36 447
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 373
Момичета, някой гледа ли картинки?
Давам линк:
http://www.trt.net.tr/ANASAyfa/canli.aspx?y=tv&k=trt1
Тъкмо Мелис се върна и държи тон на Дженк.
Хаштагът на  38 серия #SenVarken #когато теб те има

Последна редакция: нд, 28 апр 2019, 22:09 от Цвети &

# 646
  • Мнения: 6 599
Привет!

Здраве и благоденствие на вас и семействата ви!

Аз гледам, Цвети Hug, ама от картинките не разбирам кой знае колко.

Мелис се върна и сега всички са й виновни.

Разбирам, че се влюби и идеализира Кадир, но той никога не отвърна на чувствата й, никога не й каза че също я обича, нито е правел някакви планове за бъдещето с нея.
Може и да изпитва нещо към нея, но заради силното чувство на вина никога не ги показа. А Мелис си измисли приказка и си живее в нея.

Когато тя му се развика, Дженк май трябваше да й каже, че Кадир се опита да го убие, ама нейсе.
Дженк пак се побърка, пак изпадна в агресия, това не ми харесва. Дори за миг не го оставиха спокоен, нищо че лекарите казаха, че не трябва да ипреживява никакъв стрес. Добре, че поне Азра е до него в тежките моменти.

С думичките сигурно ще е много интересна серията.
Май забравиха за флашката покрай Мелис, дано разкрият поне в оставащите две серии до края на сезона.

# 647
  • Мнения: 3 373
След края на серията веднага излъчиха първия фрагман.
Както обикновено, забъркаха кашата.

# 648
# 649
  • Мнения: 36 766
Честит Великден  easter easter



Нека с Възкресението Хпистово да възкръснат и нашите мечти - да бъдем здрави и сърцата ни да бъдат изпълнени с обич и доброта  Two Hearts

Дъгичке благодаря за споделеното за предходния епизод  Hug

Цвети  Hug Селин  Hug Дъгичке  Hug Вера  Hug Роси  Hug mimchyyy9  Hug благодаря за пожеланията и че сте поддържали темата в празничните дни  Hug

Скрит текст:
Внука ми беше на гости и нямах никакво време - дори не съм отваряла компа...

Снощи не гледах епизода...Ще го изгледам направо с превод....От фрагмана нищо не разбрах...Дано до края на сезона да разкрият кой е убиеца на Кемал.... Praynig



Хубав празничен ден  Hug

# 650
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Здравейте момичета, Цвети, Селин, Дъгичке много благодаря за коментарите, че снощи имах гости и не можах да гледам епизода!

# 651
  • Мнения: 36 766
Добро утро  Flowers Rose Flowers Sunflower
Днес е Светли Вторник - Денят на Божията майка - да пази и закриля нас и семействата ни  Praynig

# 652
  • Мнения: 3 373
Добро утро.




# 653
  • Мнения: 3 373






Последна редакция: вт, 30 апр 2019, 21:50 от Цвети &

# 654
  • Мнения: 36 766
Добро утро  

Честит месец май и 1-ви май, международия ден на труда!





Хубав празничен ден  Hug

Втория фрагман за 39 епизод...



https://youtu.be/ol6_27aerv0

Предстоят интересни неща...Сумру не може да понесе Азра да е щастлива, докато тя е нещастна....Фериде разпорежда Хасан да проучи финансовото състояние на Зерин...Дали Хасан ще бъде лоялен към Фериде, или любовта към слугинята го е заслепила...Джансу чува, че баща й казва, че с Кемал всичко е приключило....
Дано да не съм ви подвела  Praynig

Последна редакция: ср, 01 май 2019, 09:09 от MAMA-AN

# 655
  • Мнения: 3 373
Здравейте, момичета! Честит празник!










# 656
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Здравейте! Цвети, благодаря за кафето! Ани,  благодаря за коментарите! Разбрах, че 40 епизод е последен за сезона, а аз очаквам и сватбата на Езра и Дженк! Щастлив нов месец МАЙ за всички!

# 657
  • Мнения: 3 373

Следобедно лениво кафенце със сладичко за празнуващите!








# 658
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839
Здравейте момичета
Честит Великден и ден на трудещите се..... Heart
Поизостанах с епизодите и мислех по празниците да наваксам....От линковете на първа страница при мен нито един не "тръгва".... Disappointed Relieved

# 659
  • Мнения: 3 373
....От линковете на първа страница при мен нито един не "тръгва"....
Ето линк, тук има до 35 вкл. епизодите, преведени на български и 38 епизод с руски субтитри.
https://askim-bg.com/search_result.php?query=%D0%9D%D0%95+%D0%9F … eos&cbsearch=



Общи условия

Активация на акаунт