"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 7

  • 36 469
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 36 787
Бях се отказала да пиша, ама каквото си спомням ще споделя...
Мелис и Дженк си простиха...и си признаха колко много се обичат...
Серап сви перките на майка си и й даде срок да признае пред Дженк, че тя е направила и предала записа със скандала...
Фериде отключи една стая в която имало много ценни неща...В сандък са спомените на Фериде, които ще даде на внуците си...Извади някаква брошка от нейната баба и я подари на Азра....Предполагам, че това ще бъде брачната стая на Дженк и Азра.....
Ще ходят на капълъ чарши...Интересно, защо не отидоха в някой МОЛ да пазаруват за сватбата. Ако Азра имала друго предложение, ще отидат на друго място да пазаруват...
Зерин каза на Серап, че ще подари нейното колие на Азра....Ама това колие не беше ли фалшиво.... Thinking
Азра много го хареса и благодари на Зерин....Дженк ще прави изненада на Азра и се обади на Джансу да й поиска снимка на Азра....
Азми май се стресна, че ако Джансу замине с баща си и Сумру може да не иска да се омъжи за него и се срещна с Месут да разговарят за Бурхан....Не го разбирам Месут - държи се странно.... Thinking

Нещата стават точно като в турски сериал...
Разбра се, че колието, което Зерин подари на Азра е фалшиво...Зерин каза пред Серап, че не е знаела, че е фалшиво...Била загубила всичко за дълг на баща й....
Бурхан отиде да поправя уж вратата - защо пък имаше ключ и започна да претърсва на всякъде за флашката...Джансу видя при Дженк портфейла на баща й, който той намери когато проследи Азра...Двамата отидоха в къщото на Азра и Бурхан се измъкна по терлички, че бил много загрижен за Азра и я бил проследил...
Джансу разказа на майка си, как Азра и Фериде са се запознали...Сумру се обади на Дженк да отиде в ресторанта и му разказа всичко...Доколкото разбрах, Дженк не се повлия, но сигурно ще му внушат, че Азра не го обича и ще провалят сватбата....Сумру е щастлива, само когато направи някоя гадост....Мерт даде флашката на Джансу и тя я пусна на компа..и разпозна гласа на баща си...Ще видим другата седмица дали Азра е чула нещо...и дали Джансу ще й каже....

Фрагмана...



https://youtu.be/uqjrSpu7NJY

Последна редакция: пн, 06 май 2019, 00:06 от MAMA-AN

# 676
  • Мнения: 1 223
Фрагман за епизод 40 (май този беше финалния за сезона епизод?


Стана ми много мъчно за Джансу. Да не кажа, че най ми е мъчно за нея. Момичето не е лошо. Изобщо не е лошо. Особено в последните епизоди е много добра. Но такива родители. Да знае какви злини върши майка й, да си мисли, че е най-щастлива на света, защото има "добър" баща и да разбере, че баща й е убил чичо й Кемал, който тя много обичаше. С нищо не го е заслужила. Последното от фрага, което разбрах е: Проклет да е деня, в който те нарекох татко! Думите й преди това не ги разбрах, освен че искаше заедно с Бурхан да чуят записа.
Дано Мелис и Кадир се сдобрят.

# 677
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Добро утро момичета! Честит ви празник! Ани, благодаря за коментарите, едва догледах филма и заспах, че и днес съм на работа..., Хубав ден за всички!

# 678
  • Мнения: 36 787
Добро утро


Честит празник на именниците  newsm51 на Българската Армия и на всички, които на днешния ден имат професионален празник  smile3525 Честит празник на Русе и русенци  bouquet Честит празник на всички, които имат повод да празнуват на днешния ден  Hug

Роси благодаря за ранното кафе  Hug

Селин - не знам дали да ми е тъжно за Джансу  Thinking Thinking Thinking
Джансу нищо не изживя, от това, което изживяха Азра и Мерт...особено при състоянието на Мерт...А Джансу беше съучастничка на майка си и живееше в луксозен дом закупен с парите на двамата сираци....Никога не издаде майка си и не разказа какви ги върши с Мерт....макар, че беше свидетел на всички гадости, които правеше Сумру....
Но пък каквото и да й сподели Азра, Джансу на часа изпяваше всичко - първо пред баща й...за изнудвача и сега пред майка й за запознанството на Азра с Фериде....И баща й и майка й се втурваха веднага, за благото на дъщеричката им...и да вгорчат живота на Азра.....Да не говорим за съучастието в лъжите на Кадир и как искаше да заеме мястото на Азра до Дженк....
Сигурна съм, че и сега Джансу ще прикрие баща си и ще излъже Азра....Тоест кръвта вода не става, както е казал народа.....
Много нереално избелиха образа на Джансу....С нищо не ме убедиха, че Джансу е станала бяла и добра....Игнорираха страданията на Мерт и Азра - може би разчитат на къса памет на зрителите....Не мисля, че съм жестока...опитвам се да бъда справедлива....

Хубав празничен ден  Hug

# 679
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
По въпроса за Джансу - на мен не ми харесва,  точно по същата причина, че е съучастник на майка си! Лицемерна и нагла ще си остане за мен!

# 680
  • Мнения: 1 863
https://vimeo.com/334325647 - ето го и на български фрага

# 681
# 682
  • Мнения: 1 223
Добро утро!
Втория фрагман:


Момичета, то кога трябва да е финалния епизод? Мислих, че е епизод 40, но явно не.

# 683
  • Мнения: 1 863



Мисля, че ще е на 26 май.

# 684
  • Мнения: 1 223
Може ли някой да помогне в превода на втория фрагман?

# 685
  • Мнения: 6 604
Здравейте, момичета! doh

Благодаря за споделеното!


Точно когато сериала отново стана динамичен и интересен, аз съм много заета и нямам време за него. Малко попътувах по празниците, сега пък съм затънала в работа и така. В неделя нямах възможност а гледам с вас, още и с превод не съм успяла да гледам епизода, но ви чета. Ще се опитам до неделя да наваксам и да съм на линия за 40 епизод.

Ето го и озета за него на руски.
.
           Что нас ждет в 40 серии?

Свадебный подарок со смыслом Азре от Дженка. Что произойдёт в новой серии сериала «Не отпускай мою руку»?

Джансу испытывает шок всей жизни прослушав запись и узнав, что её отец является убийцей.
Жизнь Бурхана зависит от решения Джансу. Какое решение примет Джансу? Азми и Месут шаг за шагом приближаются к убийце Кемаля. Бурхан пытается держать их подальше от себя. Азру и Дженка окутало волнение приближающейся свадьбы. Свадебный подарок, который намеревается сделать Дженк Азре обладает таким смыслом, который Азра себе даже не представляет. Азра так же готовит сюрприз Дженку. Организует встречу, чтобы познакомить Дженка со своим другом из Америки. Дженк сперва с удовольствием принявший это приглашение, не ведает о том, к чему оно приведёт в дальнейшем. Пока Зеррин пытается скрыть продажу своего дома, Фертде узнаёт о том, что та обанкротилась. Теперь судьба Зеррин в руках Фериде. Что сделает Фериде? Наконец-то Сумру выпала возможность поставить в затруднительное положение Азру. И теперь она ищет способы включить Серап в свой план. Сможет ли Сумру убедить Серап?


И втория фраг за 40еп. с руски субтитри.

https://vk.com/dizituz?z=video-43001606_456241740%2F10d49ecc45bc … pl_wall_-43001606

Промо снимки.










За край на сериала и аз прочетох  в контакта  да се споменава датата 26 май, което означава, че ни остава цели 3 епизода.
Да видим какво ще измислят.


Пожелавам ви приятна вечер!
Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover



# 686
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Здравейте момичета! Дъгичке и аз съм много ангажирана с работата и пътувания, незнам дали ще мога да гледам епизода в неделя. Приятна вечер на всички!

# 687
  • Мнения: 36 787
Привет момичета  wavey
Благодаря за втория фрагман, озета и снимките за предстоящия епизод...
Значи наистина Бурхан, ако не е убиеца, то е замесен в убийството на Кемал...Малеееееееее как ме подведе този синеочко  #2gunfire....Всичко зависело от Джансу...Досещам се как ще постъпи Джансу...Нали не е убит нейния баща....
Да видим какви интриги ще създаде Сумру, за да осуети сватбата на Дженк и Азра.... Thinking

Хубав последен работен ден от седмицата  Hug

# 688
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Честит празник на всички!! Епизодът утре се очертава интересен, ако сценаристите не протакат пак. Хубав ден за всички!

# 689
  • Мнения: 36 787
Привет  wavey

Роси благодаря  Hug

Нови снимки...





Общи условия

Активация на акаунт