Мъжа се отдръпва?

  • 12 019
  • 258
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 570
Дами, човек ако иска да кръшка винаги ще намери начин. И един час отклонение от работното време е достатъчен (уж имал малко останала за свършване работа), а през това време отскача до дома на колежката (или пък хотелската стая, ако приемем че е омъжена и им трябва терен). И от там на плейстейшъна хахухихи и оная защо ходи по бельо и какво иска от мене?

# 241
  • Мнения: X
Той на 35, тя на 25, в неговата къща, ще го третира нато 5годишен дрисльо, родителски контроли, пин, мин... Това са епично наивни съвети.

И много качествено ми се губи авторката какво всъщност иска. Едно кратко и ясно изброяване.

В момента се надпреварваме да вадим предположения, които реално са кое от кое по-абсурдни, а за съветите да не говорим. Няма как да помогнем задочно на хора, които не си говорят.

# 242
  • Мнения: 19 317
Авторката прибавя пикантерии на всеки пост...
Нещо се бъзика май че.

Ама хем не излиза, за да играе игри, хем ходи на срещи с колежки, хем си купува кола и мотор. За пръв път чувам някой да си купи мотор и вместо да му се радва и да си го кара със съмишленици, да се завира вкъщи и постоянно да играе игри. Алкохолът от обяд също беше попадение. Вече се сетих коя беше предишната тема на потребителката. Същият начин на изразяване, еднакви правописни, стилистични и пр. особености.

# 243
  • Мнения: 313
      cvete9 да те попитам нещо,от колко време познаваш твоята половинка?!!!Смисъл идва ми наум нещо!!!Нали все пак, предполагам всички са наясно,има мъже които си имат своята съпруга,обичат си я,имат си семейство на което държат,но все пак продължават да си имат и извънбрачните забежки без които просто не могат!!!Смяташ ли,че го познаваш добре,какви и колко връзки е имал преди теб и т.н.Аз съм от този тип,че ако разбера,че е имал връзка,незнам как бих продължила и дали ще мога да простя и забравя,не че това,че незнам за такова нещо ми гарантира 100%-ва вярност от негова страна,но поне не знам!

    # 244
    • Мнения: 3 157
    Само изневери и жени ви се привиждат. Зависимостта от видео игрите е същата като зависимостта от хазарта, дрогата, алкохола. А щом докато играе пие водка, да се се окаже и алкохолик?

    # 245
    • София
    • Мнения: 4 371
    Аз имам едно смахнато предложение. След като не те забелязва като си по бельо, дали ще забележи, ако се изнесеш. Сериозно питам. Започни да си събираш вещи да видим дали ще разбере. Спри да му чистиш, готвиш, направо се изнеси. Най-малкото да го стреснеш. Мъжете разбират от действия, не толкова от думи. Той даже и от действия като разхождаща се полугола жена не вдява...

    Последна редакция: вт, 26 фев 2019, 13:33 от Светулчица

    # 246
    • Мнения: X
    Авторката се е заженила за инфантилен егоист. Да, предложил й е брак, защото "хората така правят", но реално изобщо не е готов за такъв. И никога няма да бъде, защото инфантилните и безотговорните мъже си остават такива и само се влошават. Иска ми се да не познавах достатъчно от тази порода, иска ми се да бях видяла обратния пример - че някой инфантил внезапно узрява за сериозен живот. За жалост реалността ме опровергава, а истински страдат жените и децата на такива хора.
    Конкретната причина за настоящото му поведение - дали други жени, дали игри - не е от значение. От значение е неговата НЕготовност да се обвърже с отговорности. Не мисля, че оттук нататък това ще се промени.

    Авторката звучи като разумно и прагматично момиче. Не е престаряла, има време да се помотае още година-две, дори и със същия. Но в никакъв случай не трябва да се жени за него.

    # 247
    • Мнения: 61
    Благодаря на всички за мненията и коментарите. За тези, които само гледат да се заяждат много здраве. Имам си своите изводи, предпочитам да пробвав с добро пък нека видим.

    # 248
    • Мнения: 313
    Според мен cvete9,ти най-добре си го познаваш,ние тук каквото и да ти напишем като съвет,ще е на сляпо.Но не забравяй,трябва да усещаш внимамине,да се чувстваш обичана и желана,не самов специални дни.И вярвай ми,от опит ти казвам,за каквото и да е според мен женската интуиция и шесто чувство винаги са верни.

    # 249
    • Мнения: X
    Поне напишете хубав предбрачен договор, не се обвързвай с имоти и НЕ РАЖДАЙ!

    # 250
    • Мнения: 6 930
    Защо просто не отложиш сватбата? Поне докато се изясни какъв му е случая. То верно, че един развод по взаимно струва по малко от разходите по една сватба, но що да стигате дотам?

    # 251
    • Мнения: X
    Поне напишете хубав предбрачен договор, не се обвързвай с имоти и НЕ РАЖДАЙ!
    Е ти нищо не каза направо Wink
    Тя тези неща ако не ги направи , за къде е тръгнала.

    # 252
    • Мнения: 18 401
    Когато човек поживее с някого и го опознае по-добре, може да констатира, че за някои неща се разминават и накратко - да реши, че това не е неговият човек. Надявам се да не е това в случая, но все пак има такава възможност.

    # 253
    • Мнения: 1 121
    Познавам доста "стари ергени". Познавам и историите им. И истинските, и измислените от тях.
    Но сега се сетих за един, който веднъж разказваше за някаква "жестока мадама" / по неговите думи, ние не сме я виждали, но приемаме, че е така /, която го сваляла, та чак му станало досадно. Даже го молела да й иде на гости, а като отишъл, му предлагала да влезе да се изкъпе. Но той отказал, защото видите ли "Тая за каква се мисли?! Мен какви мацки ме свалят, ех-ей-й! Че и в нейнта баня да се къпя!"
    Още е стар ерген. Вече не изглежда дори симпатичен. Остаря. И се пропи, та съвсем не се сеща за жена. Мотае се наляво - надясно с едно куче. Трайно безработен. Понякога окосява някоя ливада и предпочита да му платят с шише ракия.
    Тъжна работа!


    anra,, аз съм на 30+, имам доходна и приятна работа в IT сферата, поддържам се физически и интелектуално и почти не пия алкохол. Въпреки, че съм имал дълги връзки в миналото, аз предпочитам да остана ерген поради лични нагласи. Уважавам спокойствието и свободата си и парите ми стигат да пътешествам по света и да се наслаждавам на живота. Така че не всички ергени са някакви пропаднали алкохолици, каквито се опитваш да ги изкараш (или ти се иска да са).

    Братане, позна ли се, братане?

     Mr. Green

    # 254
    • Мнения: X
    Статистически женените мъже живеят по-дълго от ергените, защото последните с по-висока честота се пропиват, играят хазартни игри и живеят повече нощен живот.

    Общи условия

    Активация на акаунт