Мъжа се отдръпва?

  • 11 999
  • 258
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 61
Кукумицинка, тя е на 25. Според твоите теории би трябвало да може да завърти около себе си множество уау-топ мъже. Ако не говориш само за външен вид, то би трябвало да имат и прилични професии и умения тия мъже, иначе не са топ, а масовка. Младите жени следва да се борят за топ 20% на мъжете - която успее, гот е.

На 25 да прави компромис, след като може да търси и намери по-добро...не знам...

Щом на 35 не изкарва добри пари, значи няма и добра професия, или не се ориентира добре. Особено ако са в по-голям град - където успехът е по-лесен. Ако не може да издържа жена си поне 2 години...ами клони към лузър.

Да, и като добавим другите простотии тип "батка"...който си мисли, че бебето се гледа с парите на майката, а неговите пари са за Sony PS2 и игри.


За парите- купи си нова кола,мотор и ps4.

# 61
  • Мнения: 30 802
Да, малко съм назад кой плейстейшън е излязъл.

Ами какво да ти кажа, взела си кофти батка. Не е семеен тип, въобще даже. Еми така е, като търсите готини, нахакани и вървежни, а на тях целта в живота им е личният кеф. Интересни са, ама да не са ти в къщата.

Тоя е построил комунизма - играчки за пораснали момчета, младо гадже да го обслужва и никой да не го закача...

# 62
  • Мнения: 61
Защо се изказваш без да знаеш?? За каква ипотека ми говориш и какви спестявания за сватба??
А ти защо подскачаш срещу всеки, който предположи проблем и у теб?

Не съм фен на теми, направени с цел едностранчиво жалване и оплюване на този, който не може да се защити. А тази отива натам, демек всякакви съвети са нахалос.

Извън редовния и вечно непризнат проблем, че просто си направила кофти избор за мъж - има ли проблем наистина и у теб? Ама честно? Пилиш, държиш му сметка, олелчила си се, накратко - като се е видял сигурен жених, си показала другото си лице?
Не подскачам, просто това е невярна информация.
А за мен- чистя, готвя, пера, всичко.
И глава не ме боли 😁

# 63
  • Мнения: 19 227
Не знам, истината е, че информацията, която даваш, е крайно недостатъчна човек да си прави някакви изводи. Нещо ми е съмнително ей така, от нищото, да ти казва, че не бил сега моментът, защото майчинските щели да са малко. По-скоро изглежда, че очаква в някакъв следващ момент да имаш възможност за повече, т.е. да понатрупаш стаж, да смениш работата с по-платена и пр. Сватбите не са без пари също. Кой дава парите за сватбата? На мен лично би ми било много притеснено да тръгнем да правим деца в момент, в който сме си издухали спестяванията. Такива проблеми може да излязат още по време на бременността, нужда от генетични тестове, скъпи изследвания, терапии и пр., че бих предпочела да понатрупаме малко резерв и тогава да действаме, особено, след като възрастта не ме притиска. Той ти брои майчинството, но и ти не падаш по-долу, броиш му парите, които харчиш за неща, които намираш за глупави, а за него може би са важни.

# 64
  • Мнения: X
Не подскачам, просто това е невярна информация.
А за мен- чистя, готвя, пера, всичко.
И глава не ме боли 😁
Не е информация, а предположение.

Например ти написа още на първа страница, че харчел пари за глупости. Тоест, държиш му сметка за парите. Той харчи за PS, ти за каква глупост си харчила?

Ако питаш мене, сядате вие двамата със свекърите и тъстовете тия дни и казваш така и така - не ми помага вече в домакинството, отдръпва се вече от общия бюджет, не желае вече да имаме скоро дете, а това са важни неща в моето семейство, искам да знам аз голямо дете ли ще гледам, или взимам отговорен мъж, и сватба ще има ли.

# 65
  • Мнения: 32 291
А може би не трябва да чистиш, готвиш и переш. И въобще да спреш да правиш каквото и да е било след като виждаш, че си се обзавела с плужек.
А това за майчинските ме разби.
Явно отсега е решил, че ти ще правиш всичко, а той само ще лежи на дивана.
Та ти имаш проблеми, които жените имат след N-на брой години брак. А ти още не си минала под венчило.
Съдбата ти праща крещящ знак. Сега си зависи от теб какво ще правиш.

Gal, нормално е да се притеснява, че харчи пари за глупости. Та той не смята ако имат деца да го гледа. Смята си, че тя ще го гледа изцяло и финансово и останалите грижи.
След като ще създават семейство и бюджета ще е общ е в правото си да държи сметка.

Та ако питаш мен авторке това което трябва да направиш е да седнеш с хубостника и да му заявиш, че отменяш сватбата. Казваш, че щом не желае дете, не желае и теб, не се включва в домакинството - то не би трябвало да сте заедно. Явно си търси мама, а не жена.

# 66
  • Мнения: 19 227
Кукумицинка, тя е на 25. Според твоите теории би трябвало да може да завърти около себе си множество уау-топ мъже. Ако не говориш само за външен вид, то би трябвало да имат и прилични професии и умения тия мъже, иначе не са топ, а масовка. Младите жени следва да се борят за топ 20% на мъжете - която успее, гот е.

На 25 да прави компромис, след като може да търси и намери по-добро...не знам...

Щом на 35 не изкарва добри пари, значи няма и добра професия, или не се ориентира добре. Особено ако са в по-голям град - където успехът е по-лесен. Ако не може да издържа жена си поне 2 години...ами клони към лузър.

Да, и като добавим другите простотии тип "батка"...който си мисли, че бебето се гледа с парите на майката, а неговите пари са за Sony PS2 и игри.



Трябва да може да завърти, ако може. Само щото е на 25, не значи, че е уау. Все пак топът не е за всяка, масовите жени са си с масовите мъже. Сама знаеш, че не всички 25-годишни успяват да хванат уау-мъже. Да, напълно е възможно на 35 да не изкарва кой знае колко добри пари. Има хора, които цял живот блъскат и не изкарват кой знае колко добри пари. Толкова са им способностите, възможностите и пр. Може и да може да я издържа 2 години, ама да не му се рискува да са точно веднага тези 2 години. Аз на нейно място също не бих рискувала, без да съм сигурна, че майчинството не ми е малко. Всичко се случва.

Е, сега дочетох за колата, мотора и пр.  На нея не ѝ пречи това. Притеснява я, че той не иска дете в момента, за това е темата, иначе е готова да си кара на малкото майчинство, докато той си харчи за коли и мотори, ако иска да я забремени. Ако мислеше, че нещо по-уау може да "хване", той щеше да я моли, да ѝ доказва и да я убеждава, че трябва да почнат с децата, че да я "върже".

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 23:13 от кукумицинка

# 67
  • Мнения: 983
Намесена е друга жена! Сигурна съм! Бягай и не мисли за него. Няма да се оправят нещата... влюбил се е!

# 68
  • Мнения: X
След като ще създават семейство и бюджета ще е общ е в правото си да държи сметка.

Та ако питаш мен авторке това което трябва да направиш е да седнеш с хубостника и да му заявиш, че отменяш сватбата. Казваш, че щом не желае дете, не желае и теб, не се включва в домакинството - то не би трябвало да сте заедно.
Ще. Явно въпреки съвместното съжителство все още не е, което е кофти знак също.
Не знам как е предложил брак и вече е организирано тържеството. Много е странно дори за прикриващ се плужек.

# 69
  • София
  • Мнения: 24 839
Куку и Сирената, вие четете ли фактите или просто ви е кеф за пореден път да обсъдите "батките" и " уау" мъжете?

Купил си е нова кола, мотор и харчи пари за игри- на 35 години мъж, който се готви за сватба, който почти не прави секс с бъдещата булка и който е заявил, че няма да имат дете в обозримо бъдеще.

Какъв батка, какви 5 лева?
Че и в положението му влизаш, Куку- можело било ипотека да изплаща, след като нищо такова няма...... newsm78

# 70
  • Мнения: 30 802
Не знам батка ли е, ама е от тая порода "по живота", отвсякъде си личи. И е хванал новата мода - хем по живота, хем да имаш семейство, което се самоотглежда. За пред хората, за пред мама, а иначе - кеф и густо. Ма пък нямал сили, време и възможности да изкара още пари...ми как ще има, като играе PS4.

# 71
  • Мнения: 61
След като ще създават семейство и бюджета ще е общ е в правото си да държи сметка.

Та ако питаш мен авторке това което трябва да направиш е да седнеш с хубостника и да му заявиш, че отменяш сватбата. Казваш, че щом не желае дете, не желае и теб, не се включва в домакинството - то не би трябвало да сте заедно.
Ще. Явно въпреки съвместното съжителство все още не е, което е кофти знак също.
Не знам как е предложил брак и вече е организирано тържеството. Много е странно дори за прикриващ се плужек.
За сватбата давахме пари и двамата. Наравно. Роклята нашите ми я купиха.

# 72
  • Мнения: 32 291

Gal, не е странно за един плужек. Човека е решил, че е лесна за манипулиране и иска заместител на мама.
Ама в момента видиш ли не искал деца Laughing
От друга страна може и да е я е разлюбил и сега нарочно да се държи така с надеждата тя да си тръгне.
Ама има жени не си тръгват.

# 73
  • Мнения: 19 227
Да, абсурт, после дочетох. Един плейстейшън е под 1000 лева. Чак и като значителен разход да му го слага... ще речеш, че всяка седмица плейстейшъни купува.

За ипотеката беше предположение - повечето на тази възраст плащат ипотека, ако нямат наследствени жилища. На 35 малко ергени са приключили напълно с изплащането на собствено жилище.

Пак да кажа - ако имаше кой знае какви перспективи за други мъже, нямаше да го остави така да бездейства и да си живее като ерген, чудейки се как да го накара да я забремени.

# 74
  • Мнения: 61
Намесена е друга жена! Сигурна съм! Бягай и не мисли за него. Няма да се оправят нещата... влюбил се е!

Защо така мислиш?

Общи условия

Активация на акаунт