Връзка с мъж Албанец...?!!?!

  • 20 163
  • 258
  •   1
Отговори
# 105
  • MI
  • Мнения: 11 868
Василена, лошото е че понякога най-големите неандерталци са облечени с костюм. Simple Smile  Иначе аз лично в Македония се чувствах много добре, въпреки патриархалността им. Има си положителни страни и това.

След последните й постове и аз не мисля, че е глупава Пейпи, просто първоначалното обяснение колко е грозна съпругата, как я бил показвал и т.н. ме наведоха на мисълта, че не е разбрала някои основни неща. Затова си хабих клавиатурата да обяснявам, надявам се да е имало полза и повече да не повтаря грешката. С галене с перце в тези случи не се помага, нито с публичен линч. Градивната критика е хубаво нещо за да ти се отворят очите.

За съжаление в тези неща не стига нито да си хубав, нито да си умен, нито да си успял. Ей го тоз' 'убавец, напълно съм сигурна че красива и успяла по критериите на Пейпи жена никога не би взел за жена поради ред причини, не защото не би могъл да излъже някоя. Да не говорим, че и напълно нормални мъже могат да предпочетат по-невзрачна, която обаче им пасва повече като характер и възгледи. А пък за конкретния индивид не си и заслужава напъването, дори да имаше някакъв шанс.

# 106
  • Paris, France
  • Мнения: 14 272
За съжаление в тези неща не стига нито да си хубав, нито да си умен, нито да си успял. Ей го тоз' 'убавец, напълно съм сигурна че красива и успяла по критериите на Пейпи жена никога не би взел за жена поради ред причини, не защото не би могъл да излъже някоя. Да не говорим, че и напълно нормални мъже могат да предпочетат по-невзрачна, която обаче им пасва повече като характер и възгледи. А пък за конкретния индивид не си и заслужава напъването, дори да имаше някакъв шанс.

+1. Ето това умната, красива Пейпи не успява да го проумее. Не си заслужава напъването, точно. Много добре обясняваш нещата. И аз това се опитвам да и обясня, но не успявам. Аз даже не мисля, че тя го обича искрено. Само се опитва да спаси собственото честолюбие.

# 107
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета, благодаря на всички за мненията: Невена, НелиГ, Даная, Василена, Лейди Стафорд, Пълна Луна,Усмихни се, АлексМ и на всички други🤗
Реших , колкото  и да ми е трудно да направя крачка да излезна от този омагьосан кръг.Имах 2 избора да приключа или да бъда вечнато, чакаща любовница. И да обичаш , не бива да се самозалъгваш, плюс това човека беше искрен и не ми обеща нищо.Колебаел се каква да прави.Той няма да прекъсне връзката с мен, аз трябваше да направя нещо.Вчера му написах дърго съобщение, че не искам дола го обърквам, да се колебае, той има отговорности, деца, голяма фамилия и муе трудно.Но не искам и мен да заблуждана.Да не се мъчим и 2 та.Затова да спрем до тук.Казах му, че имам любов към него, но той не може да я вземе и не съм щастлива.Кара ме да съм тъжна и да страдам.Написах му Сбогом и да е щастлив, аз съм до тук.
Момичета, така го почуствах, не исках да се крия и да спра да пиша изведнъж.
Той беше искрен, че незнае какво да прави с живота си, ако имал само жена ок , щяло да е лесно, но има и деца. Даже и незнае дали иска деца от мен.МОГЛА съм и аз да намеря някой.Това ме провокира и ми отвори влюбените очи.
На съобщението нищо не ми отговори, със сигурност го е прочел е разбрал.Незнам на македонски Сбогом как се разбира☺.Очаквах да ми пише Ок,  щом така си решила.Може и да не му пука.Признавам си гледам си тел, но мисля, че даже е по добре нищо да не пише, за да няма разговор.Пообидих го пак , за да се разсърди.Той е сръдлив. ПОЖЕлахму още 2 деца от грозната му жена и тогава 1 любовница няма да му стигне, защото жена му няма да става за нищо.Много моля, не ме нападайте.Така го почуствах, сигурна съм, че доста тук изричат по тежки думи.Някой беше писал за уважение, еми нея уважавам, никаква не ми е.
Тази любов е тежка и не е за мен.

Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 08:36 от Peypy

# 108
  • Мнения: 6 547
В наше време думата "морал"  съвсем ли е изчерпана от съдържание?

# 109
  • Мнения: 1 945
Ще го разбере "сбогом " , те го пишат збогом . Остани си со здраве , те поздравувам и ти посакувам се наj добро Smiley ..

Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 09:35 от ***vasilena***

# 110
  • Мнения: 15 619
Здравейте момичета, благодаря на всички за мненията: Невена, НелиГ, Даная, Василена, Лейди Стафорд, Пълна Луна,Усмихни се, АлексМ и на всички други🤗
Реших , колкото  и да ми е трудно да направя крачка да излезна от този омагьосан кръг.
Скрит текст:
Имах 2 избора да приключа или да бъда вечнато, чакаща любовница. И да обичаш , не бива да се самозалъгваш, плюс това човека беше искрен и не ми обеща нищо.Колебаел се каква да прави.Той няма да прекъсне връзката с мен, аз трябваше да направя нещо.Вчера му написах дърго съобщение, че не искам дола го обърквам, да се колебае, той има отговорности, деца, голяма фамилия и муе трудно.Но не искам и мен да заблуждана.Да не се мъчим и 2 та.Затова да спрем до тук.Казах му, че имам любов към него, но той не може да я вземе и не съм щастлива.Кара ме да съм тъжна и да страдам.Написах му Сбогом и да е щастлив, аз съм до тук.
Момичета, така го почуствах, не исках да се крия и да спра да пиша изведнъж.
Той беше искрен, че незнае какво да прави с живота си, ако имал само жена ок , щяло да е лесно, но има и деца. Даже и незнае дали иска деца от мен.МОГЛА съм и аз да намеря някой.Това ме провокира и ми отвори влюбените очи.
На съобщението нищо не ми отговори, със сигурност го е прочел е разбрал.Незнам на македонски Сбогом как се разбира☺.Очаквах да ми пише Ок,  щом така си решила.Може и да не му пука.Признавам си гледам си тел, но мисля, че даже е по добре нищо да не пише, за да няма разговор.Пообидих го пак , за да се разсърди.Той е сръдлив.
ПОЖЕлахму още 2 деца от грозната му жена и тогава 1 любовница няма да му стигне, защото жена му няма да става за нищо.Много моля, не ме нападайте.Така го почуствах, сигурна съм, че доста тук изричат по тежки думи.Някой беше писал за уважение, еми нея уважавам, никаква не ми е.
Тази любов е тежка и не е за мен.
Ще ти дам друга интерпретация на "уважението", което не изпитваш. Не е към никаквата ти, чужда жена, а към теб самата. Сама избираш с какво и кого да се сравниш. По твоите думи, ти се чувстваш красива на фона на грозна жена. И твърдиш, че неуважението ти е към нея!?
А за този мъж и двете сте еднакви, за ползване.

# 111
  • Мнения: X
Не е било редно да обиждаш жена му - грозната ти жена.
Човек не избира как да се роди - хубав или грозен.
Повърхностно.

# 112
  • MI
  • Мнения: 11 868
Пейпи, добре започна и послееее..... Айде кажи ми за какво ти трябваше това с обидите? Ти себе си унижаваш така и не се уважаваш, не непознатата жена. И сама ще го разбереш след време като си спомняш всичко.

Разбери, не си заслужава този мъж и няма смисъл да се съревноваваш с жена му. Той нея е избрал, не теб, приеми го и почерпи по този повод. И има жени и след 3-4 деца още стават, други и преди едно не. Simple Smile Много повърхностно разсъждаваш за връзките, разбери че само външния вид или само някакъв успех (ако ще да е нобелова награда) не ти гарантират щастие. Характер, ценности, цели, виждане за живота често са много по-важни. Помисли малко над думите ми, не ги подминавай с лека ръка. Хабя се да пиша, защото мисля че просто си много объркана и наранена.
Невена, обичам да те чета, макар че обикновено не коментирам. Много добре обясняваш, просто тук случаят е прекалено банален.

# 113
  • Мнения: X
И според мен си прекалила с обидите към жена му, така показваш слабост и ревност, но пък те разбирам, още всичко ти е прясно в главата и чувствата те водят. Стискай зъби и продължавай напред!

# 114
  • Мнения: 1 945
Тя си призна, че е влюбена , за това е искала да го обиди с жена му .
Най много да те напсува Пейпи . Наистина не е хубаво че така си казала за жена му .
Той е бил честен с теб , ти си очаквала нещо повече от това да си българската му любовница .
Има един начин да те остави според моите наблюдения . Те са много големи ухажори,
докато разберат че жената си има мъж или сериозен приятел . Когато го разберат
бързо вдигат гълъбите , разделят се почтенно . Имат някакво страхопочитание към семейството ,
по вярващи са . Нямат проблем да ухажват свободна мацка, но не са като бъл мъже
които хич не им дреме и ходят със омъжени . Той и за това ти казва че трябва да те остави и ти да си намериш
мъж и да се омъжиш .

# 115
  • Мнения: 1 671
И според мен си прекалила с обидите към жена му, така показваш слабост и ревност, но пък те разбирам, още всичко ти е прясно в главата и чувствата те водят. Стискай зъби и продължавай напред!
Нарочно написах, определението *грозна*, защото е честолюбив и да се засегне, не е пряка обида към нея.Тя не е грозна Simple Smile
Нито него, нито нея ще видя, така съм го почуствала , така го написах.
Той ме нарани и обиди, афектирана съм още и може би затова.Сигурно след време ще мисля по друг начин.Хора сме, имаме емоции.В никакъв случай не съм груба и зла.

# 116
  • Мнения: 1 671
Тя си призна, че е влюбена , за това е искала да го обиди с жена му .
Най много да те напсува Пейпи . Наистина не е хубаво че така си казала за жена му .
Той е бил честен с теб , ти си очаквала нещо повече от това да си българската му любовница .
Има един начин да те остави според моите наблюдения . Те са много големи ухажори,
докато разберат че жената си има мъж или сериозен приятел . Когато го разберат
бързо вдигат гълъбите , разделят се почтенно . Имат някакво страхопочитание към семейството ,
по вярващи са . Нямат проблем да ухажват свободна мацка, но не са като бъл мъже
които хич не им дреме и ходят със омъжени . Той и за това ти казва че трябва да те остави и ти да си намериш
мъж и да се омъжиш .

Нищо не ми отговори, не ми писа.
Не ме е напсувал още 🤗
Да, правилно постъпи.

# 117
  • MI
  • Мнения: 11 868
Да, това че не те е залъгвал допълнително с празни обещания и че ти е казал че трябва да намериш друг всъщност е било единственото правилно нещо, което е направил. Безсмислено е точно за това да му се ядосваш.

# 118
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 321
Прекратила си връзката с него-браво.
От тук нататък внимавай да не се забъркваш повече с обвързани мъже.Не се съгласявай да бъдеш втората.
Повече самочувствие и повече себеуважение.
Не мислиш ли ,че заслужаваш нещо по-добро?




# 119
  • Мнения: X
Тя не е знаела, че той е обвързан като се е забъркала с него. Такива мъже си имат изработена система за сваляне, първо не казват, че са женени, после почват да се оплакват от жената, че не ги разбира, после пък не могат да я напуснат заради децата. Спокойно, ще намериш свестен мъж, ще ти се нареди живота, но сега явно трябва да минеш и през това и да изживееш.

Общи условия

Активация на акаунт