Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Връзка с мъж Албанец...?!!?!

• 16 406
  • 256
  •   1
Отговори
# 15
  • София
Авторке, не ги слушай, завиждат ти на щастието.
Trollface Smile

# 16
  • Paris, France
Peypy, не разбирам за какво си пуснала темата. Сама пишеш, че искаш да изживеете връзката. Ми, изживейте я! Никой не ви пречи и околните ви приемат добре. На тебе ти е ясно, че брак и деца не може да има, защото:

1) децата му от първия брак няма да изчезнат с магическа пръчка като се разведе и разходите около тях ще се увеличават.

2) Животът в брак, с ревящо бебе, многобройна рода, идващи непрекъснато деца от предишни връзки не е като изпълнения с цветя и рози, подаръци и пътувания живот по хотели и ресторанти.

На тебе ти харесва да си с него отвреме навреме, когато идва опран, изгладен, натокан и отпочинал. Семейното му ежедневие сигурно е скучно и сиво след като сам бяга от него.

Забелязвам леко съжаление, че си отговорила като те потърсил, а нещата продължили по старо му. Хитрите женички в такива моменти поставят условията си и докато не бъдат изпълнени нова среща няма. Някои просто си вдигат цената с ясната представа, че такава връзка е временна.

Не пишеш дали те издържа. В много подобни връзки това е мотив жената да седи и да си трае. При всички положения си в по-добро положение от него - свободна и без деца. Винаги можеш да се оглеждаш за по-подходяща партия и това бих направила аз.

Имам леко съмнение, че родата е благосклонна с цел мъжа да сключи брак с тебе и да вземе европейски документи. Доста албанци го правят и влюбени, алтруистични, добри, почтени момичета, желаещи брак им идват като манна небесна. Преди време момиче, живеещо в Швейцария разказа подобна история, но там мъжът избра да седи с жена си за да може да вземе документи.

# 17
Peypy, не разбирам за какво си пуснала темата. Сама пишеш, че искаш да изживеете връзката. Ми, изживейте я! Никой не ви пречи и околните ви приемат добре. На тебе ти е ясно, че брак и деца не може да има, защото:

1) децата му от първия брак няма да изчезнат с магическа пръчка като се разведе и разходите около тях ще се увеличават.

2) Животът в брак, с ревящо бебе, многобройна рода, идващи непрекъснато деца от предишни връзки не е като изпълнения с цветя и рози, подаръци и пътувания живот по хотели и ресторанти.

На тебе ти харесва да си с него отвреме навреме, когато идва опран, изгладен, натокан и отпочинал. Семейното му ежедневие сигурно е скучно и сиво след като сам бяга от него.

Забелязвам леко съжаление, че си отговорила като те потърсил, а нещата продължили по старо му. Хитрите женички в такива моменти поставят условията си и докато не бъдат изпълнени нова среща няма. Някои просто си вдигат цената с ясната представа, че такава връзка е временна.

Не пишеш дали те издържа. В много подобни връзки това е мотив жената да седи и да си трае. При всички положения си в по-добро положение от него - свободна и без деца. Винаги можеш да се оглеждаш за по-подходяща партия и това бих направила аз.

Имам леко съмнение, че родата е благосклонна с цел мъжа да сключи брак с тебе и да вземе европейски документи. Доста албанци го правят и влюбени, алтруистични, добри, почтени момичета, желаещи брак им идват като манна небесна. Преди време момиче, живеещо в Швейцария разказа подобна история, но там мъжът избра да седи с жена си за да може да вземе документи.

Здравей, много ми хареса коментара ти. Просто исках да го споделя и да не ми тежи много.За брак не ми говори, просто, че  е щастлив с мен, спокоен, има любов към мен.Не ме издържа.Само по почивки от време на време.Аз съм хубава и  имам професия, според мен се радва с мен и се изтъква пред родата му, затова написах " показва". Жена му е дебеличка и като леля, но държи на нея.Може би му е скучно. Осъзнавам всичко и ще се опитам да се откъсна☹

# 18
Скрит текст:

Здравей, много ми хареса коментара ти. Просто исках да го споделя и да не ми тежи много.За брак не ми говори, просто, че  е щастлив с мен, спокоен, има любов към мен.Не ме издържа.Само по почивки от време на време.Аз съм хубава и  имам професия, според мен се радва с мен и се изтъква пред родата му, затова написах " показва". Жена му е дебеличка и като леля, но държи на нея.Може би му е скучно. Осъзнавам всичко и ще се опитам да се откъсна☹

Майкоооооооооооооооооооооооооооооооооооооу!

# 19
  • На топло в неговото сърце.
Странно е как ограничените хора имат неограничено самочувствие!

Последна редакция: вт, 26 фев 2019, 11:31 от denissa22

# 20
От всичко става ясно, че си само за забавление и показ. Толкова ли е готино да те показват и развеждат като панаирджийска мечка?

# 21
Той човека може и да е искрен, ама... Не се сравнявай с жена му и най-грозната да е все тая - той вероятно няма да се разведе. А ако случайно го направи, такъв човек едва ли ще е верен, т.е. няма как да си сигурна в него никога. Отделно деца, религия и прочие - само проблеми. Ако не си щастлива от цялата работа, най-добре е да се спасяваш овреме.

# 22
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
От всичко става ясно, че си само за забавление и показ. Толкова ли е готино да те показват и развеждат като панаирджийска мечка?

И почивки от време на време.

# 23
Той човека може и да е искрен, ама... Не се сравнявай с жена му и най-грозната да е все тая - той вероятно няма да се разведе. А ако случайно го направи, такъв човек едва ли ще е верен, т.е. няма как да си сигурна в него никога. Отделно деца, религия и прочие - само проблеми. Ако не си щастлива от цялата работа, най-добре е да се спасяваш овреме.
Да, така е.Докато е време...

# 24
  • Paris, France
Пейпи, кое точно ти тежи в тази връзка? Ако е липсата на бъдеще - повечето връзки в днешно време нямат бъдеще. Много жени излизат и живеят с неженени, бездетни мъже и след време връзката се вгорчава и се разделят. Ако на мене ми е приятно в момента с даден мъж и връзката ме устройва си излизам с него и не се замислям за бъдещето. Него никой не може да го предвиди.

Усещам в писанията ти, че гледаш на житейската реалност на мъжа като на не особено привлекателна, все едно се питаш какво дириш с татката на две деца, чиято съпруга е дебела, гнусна лелка. Аз също бих имала резерви към стойността на мъж с непривлекателна съпруга и не бих имала вземане от даване с него. Нормално е. В мимолетна връзка социален статут и покупателна способност нямат голямо значение ако има привличане и разбирателство, но в дългосрочен план обръщат каруцата.

Пишеш, че лъжат се чувства добре с тебе. Ми, нормално. Дала си му безплатен или евтин достъп до младото ти, красиво, нераждала тяло, не го занимаваш с битовизми и няма наоколо крякащи, сополиви чавета. При липса на социални, финансови и законови пречки е естествено да те предпочете. Повечето женени мъже биха с удоволствие имали такава връзка. Нямат, защото малко млади жени се навиват на такава връзка за тоз, що клати гората с женен за дебела лелка баща на цели две гърла за хранене.

Той си гледа желанията и интересите, а ти гледаш твоите. Устройва ли те връзката такава, каквато е?

В първите постове писа неколкократно, че е мюсюлманин и албанец. Това привлича ли те или е лека спънка? Може подсъзнателно да е част от пакета забранен плод, заедно със семейното положение. Или да се чувстваш добре точно, защото връзката няма бъдеще и има лесен изход, пак подсъзнателно. Струва си да се замислиш над това.

Замисли се какво точно те привлича в него, но и какво те отблъсква. Така ще можеш да шкартираш лесно неподходящите мъже в бъдеще.  Този мъж явно се отличава от другите ти бивши. Изясни си с какво и понеже си свободна и необвързана си потърси нови контакти с други мъже, които притежават качествата, които притежава той, но без негативите!

# 25
Ох, Невена, много ти се радвам, като те чета Simple Smile

# 26
Не, не - на мен Пейпито ми стана ясна с коментара, че жена му била лелка, пък тя била супер мацка - хубава жена ли, как се изказа.

В действителност жена му може да е лелка - той самият може да е чичо - към дядо. Вместо да й е неудобно на ПейпитУ от тази жена, да се чувства засрамена и да не си позволява дори да споменава самата съпруга - тя така неуважително си позволява да ни разказва и едва ли не да я злепоставя пред нас... Тц, мацко, цял живот ще те лашкат обвързани мъже, пък ти се присмивай на жените им, които наистина ХАРЧАТ парите им! Това че те е завел на почивка някога си, не значи, че жена му вкъщи не се разпорежда и с парите, и с живота му. А може би той се вижда с теб по нейна милост - много мацки познавам, които се правят че не знаят, че мъжете им ходят по к*рви, но като им писне - само тропват и оня сменя телефонния номер.

Пейпи, бейби, научи се да уважваш жените, понеже и ти си една от тях.

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 18:28 от Анонимен

# 27
  • На изток от Рая
А като си толкова хубава, защо свободните мъже не са те оценили?

Хем хубава, хем със самочувствие, хем успешна, а... втора цигулка (може и трета, пета да си...) Rolling Eyes
Хайде морал нямаш, достойнство също, поне бъди малко по-прикрита, каква е тази показност пред приятелите и роднините му...

Имаш голям проблем със себе си, реши си го сама... не въвличай невинни хора в жалкия си живот.

# 28
Нищо добро не съм чувала за мъжете албанци, които си взимат чуждестранни булки....
А това, че е женен с деца, къде се вписва в голямата ви любов? 

# 29
Нищо добро не съм чувала за мъжете албанци, които си взимат чуждестранни булки....
А това, че е женен с деца, къде се вписва в голямата ви любов? 

Тц, ти пък. Тя да се похвали!

Общи условия

Активация на акаунт