"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 42

  • 41 276
  • 759
  •   1
Отговори
# 555
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Най-вероятно е било биохимична бременност. "Цветна" бременност няма.

# 556
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Тестовете са правени преди закъснение (не ми се смейте) Blush
Добре де, правиш тестове преди закъснение, когато са недостоверни, затова пък вече имаш закъснение и не правиш тест. Интересно ми е просто защо?? Ми направи си тест, ако си бременна вече ще отчете. Ако не и не ти дойде до 10 дни иди на лекар.

# 557
  • Мнения: 308
Твърди гърди,розови болезнени зърна , 2дни закъснение...бременна ли съм ХАХАХАХА  сега сериозно...на 2 дни закъснение съм ,не съм правила тест ,мисля утре. Дали би отчел?

# 558
  • Мнения: 450
Ако цикълът ти е редовен и е правилно пресметнато закъснението - да, тестът би отчел.

# 559
  • София
  • Мнения: 10 642
Хайде и аз да се включа за съвет, макар да рискувам някой да ме нахока. 😆
От 6-7 месеца цикълът ми е като часовник. Миналия месец с мъжа ми започнахме да правим опити за 2-ро детенце. Но успяхме да правилм секс само веднъж. Още на 5-6 ден след половия акт, започна една болка ниско долу (преди това съм нямала проблеми и не съм лекувала инфекции или други проблеми). Преди 2 дни трябваше да ми дойде, но цикъла го няма. Болката си е все същата. Правих си някакви измислено тестове be.Live, които се оказаха не толкова чувствителни, колкото Шуър чек, но и двата бяха отрицателни. Нямам други симптоми освен болката и някакво лудо влечение към сладко то, което съм нямала до сега. А и да вметна, че секса е правен 'уж' по време на овулация, изчислена от програма на телефона ми. Има ли смисъл да си правя още тестове или да си чакам лелката, според вас? Благодаря ви и хубав ден!
Тази болка няма как да е симптом на бременност, просто защото 5-6 дни след овулация, бременност няма как да има!
Може да е започнала имплантация
Точно в поста над твоя се питам, как може някой да си мисли, че ще усети имплантация, като ембриона в този момент се вижда само на микроскоп.
5 дена след акта, дори да е бил точно по времето на овулация, няма как да има имплантация.

# 560
  • Мнения: 378
Хайде и аз да се включа за съвет, макар да рискувам някой да ме нахока. 😆
От 6-7 месеца цикълът ми е като часовник. Миналия месец с мъжа ми започнахме да правим опити за 2-ро детенце. Но успяхме да правилм секс само веднъж. Още на 5-6 ден след половия акт, започна една болка ниско долу (преди това съм нямала проблеми и не съм лекувала инфекции или други проблеми). Преди 2 дни трябваше да ми дойде, но цикъла го няма. Болката си е все същата. Правих си някакви измислено тестове be.Live, които се оказаха не толкова чувствителни, колкото Шуър чек, но и двата бяха отрицателни. Нямам други симптоми освен болката и някакво лудо влечение към сладко то, което съм нямала до сега. А и да вметна, че секса е правен 'уж' по време на овулация, изчислена от програма на телефона ми. Има ли смисъл да си правя още тестове или да си чакам лелката, според вас? Благодаря ви и хубав ден!
Тази болка няма как да е симптом на бременност, просто защото 5-6 дни след овулация, бременност няма как да има!
Може да е започнала имплантация
Точно в поста над твоя се питам, как може някой да си мисли, че ще усети имплантация, като ембриона в този момент се вижда само на микроскоп.
5 дена след акта, дори да е бил точно по времето на овулация, няма как да има имплантация.
Писах един по-подробен пост,но беше изтрит.Писах не  да се е имплантирало,а да е започнала имплантация.Имплантацията продължава 3-4дни.Всеки организъм е различен и нямя значение че се гледа под микроскоп.Имам приятелка която има две бременности и точно по време на имплантация и двата пъти припада

# 561
  • Мнения: 58
Здравейте момичета,извинявам се че нахълтам така в темата но според Вас този тест дали е положителен-правен два дни преди МЦ ?

# 562
  • Мнения: 450
Теста е положителен. Чертата си е розова и не е чак толкова бледа. Simple Smile

# 563
  • Мнения: 58
Теста е положителен. Чертата си е розова и не е чак толкова бледа. Simple Smile

Благодаря Ви,не смея да се зарадвам още понеже не ми е закъсняло,а тези две черти ги чакам отдавна ☺

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 22:17 от Nelita_G

# 564
  • Мнения: 11
Здравейте, дами! Този месец с приятеля ми поработихме за бебе, почти всеки ден от както ми е приключила менструацията (2.04). Взех си тестове за овулация, като вчера показа положителен резултат, което значи, че овулацията ми трябва да е настъпила днес, ако не се лъжа? Тааа.. снощи също правихме секс, но за съжаление няма да можем да правим повече опити, понеже той трябваше да замине днес по работа и няма да е тук една седмица. Смятате ли, че е възможно да е станало нещо този месец и да видя двете чертички? Simple Smile)) Очакваната дата на МЦ е 29.04, кога бихте ме посъветвали да си направя тест най-рано, въпреки че ме съмнява от раз да се е получило.

# 565
  • Мнения: 3
Здравейте момичета!
В началото на този месец поработихме за  бебе, след повече от седмица започнаха адски болки в гърдите(не се търпи дори сутиен) и от време на време болки ниско долу в корема , който ту идват ту отшумяват, до сега не е било така дори преди М. Тогава симптомите са по- кратки и веднага е на лице М.
Дано се е получило, вие как мислите?

# 566
  • Мнения: 6 308
Най-вероятно е било биохимична бременност.

И на мен на това ми прилича.  Confused

# 567
  • Мнения: 17
Здравейте момичета,извинявам се че нахълтам така в темата но според Вас този тест дали е положителен-правен два дни преди МЦ ?

Положителен е ! Честито Simple Smile

# 568
  • Мнения: 17
Здравейте този месец видях втората чертичка и трепнех в очакване на първия ми преглед. Така де днес отидох и ми каза ,че бременност има ,но е мъничка попитах я в коя седмица съм, а тя ми отговори "минали са 26 дни от бремеността ти" какво ще значи това ? Като имаме предвид ,че след 2 седмици съм отново на преглед и ми каза,че най-вероятно тогава ще чуем сърдечни ритми .Предписами Дуфастон и нош-па . Някой ако е компетентен бих се радвала да получа отговор.

# 569
  • София
  • Мнения: 11 492
Какъв е този лекар - "мъничка бременност" JoyJoyJoy на 26 дни ХАХАХХАХА

Общи условия

Активация на акаунт