Бебешка кал по главата

  • 790
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Здравейте,на 2,6 г. Сме вече като беше още бебе всяка вечер след баня и мажех главата с олио и я решех с четка и не е имала кал по главичката.Обаче отскоро забелязвам като и вържа косичката че още има с какво мога да я махна,на градинка ходим гледам да не я къпя вече всяка вечер че ме е страх много бързо се разболява.

# 1
  • Мнения: 30 802
Не пипай много, колкото повече махаш, толкова пак расте. Едното ми дете имаше до 1 клас, после го израсна.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 082
При моите деца най-ефективно беше кокосовото масло. С 1-2 намазвания и крустите изчезваха.

# 3
  • Мнения: 579
Използвала съм пяна на Мустела, имаше ефект.

# 4
  • Мнения: 13 792
Моят син имаше до първи клас. Добре че косата ми беше много гъста. От притеснение ходехме при дерматолог. Каза че има деца при които се задържа по-дълго ,били безобидни крусти, да не ги чоплим и препоръча шампоана пяна на мустела. Така си и стана  след първи клас си изчезна , но междувременно , до тогава , ако сменяхме мустелата с друг шампоан нещата се влошаваха.

# 5
  • Мнения: 833
Използвах Прималба на Адерма, шампунираща пяна се води. Измих детето точно три пъти с нея, разресах я с гребенче и всичко се изчисти. Била е около годинка. Бях купила пяната от месеци и не ми се вярваше, че действа, просто си седеше в банята. Един ден докато я къпех и си играехме ми хрумна да пробвам. Нямах очаквания, ето защо страшно приятно се изненадах, че всичко пада. Уникална е пяната. Иначе другите ми две дъщери преди години се смазах да ги мажа със зехтин и да ги реша, абсолютно никакъв ефект. В някакъв момент се израсна, да, не съм обърнала внимание кога, ни при условие, че сега съществува такава козметика, няма защо да се мъчите.

# 6
  • Мнения: 112
От къде я купихте по аптеките ли да я търся или в детските магазини я има и цената каква е
[/quote]

# 7
  • Мнения: 833
От аптеката. Сигурно е скъпа. Адерма на Биодерма е сравнително скъпа козметика. Може и онлайн. Не помня цена. Около 20-тима-30-Тина лева може би.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 754
С щерката навремето мажех със зехтин и след това разресване с гребен или четка. Бебешката кал се изчисти и след това в яслата и градината пак се появи.
Със синът ми ползвах крема на Мустела и не съм имала проблем.

Общи условия

Активация на акаунт