Перилни препарати и омекотители – 57

  • 50 488
  • 738
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 14 966
Гес , мерси, не съм чела отзиви тук за него, та си викам- взех да халюцинирам вече Blush

# 376
  • Мнения: 5 207
О, коментиран е многократно. Винаги съм го хвалила този суперконцентрирания течен Формил.
Прахът Формил, течният суперконцентрат, а сега и капсулите са с много добро качество собствена марка. Прахът и течните са произведени от Dalli Werke, които са винаги на челни места в класациите за качество на собствени марки, а капсулите са от Chemolux/McBride, на които продукцията е гола вода, но капсулите са добри.

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Таис, на промо ли е в момента в Лидл?

Гес, мерси за инфото! И аз за първи път чета за този прах...

# 378
  • Мнения: 14 966
Таис, на промо ли е в момента в Лидл?

Гес, мерси за инфото! И аз за първи път чета за този прах...
Беше в седмицата на чистотата, мисля, че преди две седмици. Аз търсех препарата за пране на мебели, пяната , но понеже липсваше и взех поне това за утеха. Той не е скъп и без промоция, според мен, защото е за 28 пранета.

# 379
  • Мнения: 364
Сефтосах течния Савекс премиум за цветно пране. Наистина след изсъхване почти не оставя аромат, леко напомня на този на течния Тема колор.
Доста е рядък, не пени много, опаковката е доволно празничка, но сравних с тази на Тема колор, понеже са идентични, с 200мл е по- малко по етикет.
Дрехите бяха по- светли, добре са изпрани, ще видя как е с тъмните цветове и дали ще го ползвам и по- нататък.

# 380
  • Мнения: X
Чакайте сега,хвалите ТЕЧЕН ?
Обърках се...

# 381
  • Мнения: 14 966
Чакайте сега,хвалите ТЕЧЕН ?
Обърках се...

Е, аз лично си пера вълнените и спорните с течен.
Иначе ми писна- все ДМ ският за бяло, персил за цветно. Исках малко разнообразие.
Оказва ми се успешно, знаеш ли колко приятна и свежа остатъчна миризма има. Страхотен Heart Eyes

# 382
  • Мнения: X
Взимала съм веднъж преди 4г.,нямам спомени как беше.
Но направо от бутилката имаше остра химическа миризма.
Защо е толкова добър като течен,и къде останаха недостатъците на течните формули? Grinning

# 383
  • Мнения: 633
В Кауфланд има Ариел 40 пранета, 12 лв., Дали ще е читав на тази цена.

# 384
  • Мнения: 68 644
Читав е. Прахообразният.

# 385
  • Мнения: 21 275
И баща ми го взе вчера - прахообразният.

# 386
  • Мнения: 633
Читав е. Прахообразният.
Благодаря.

# 387
  • Мнения: 817
Момичета, седмокласна майка съм. Помагайте със задачите, ако можете. Ще ви бъда благодарна.

# 388
  • Мнения: 5 207
Приятни задачи. Каква помощ искаш конкретно? Всичко е описано стъпка по стъпка.

# 389
  • Мнения: 817
С каква киселиност трябва да е препарата за пране на вълна? При твърда и мека вода какви миещи се ползват? За фосфатите и др. Съставки
 На праха. Чак и аз не зная какво точно. Ето едно съдържание. Коментирайте кое за какво е.

Общи условия

Активация на акаунт