Перилни препарати и омекотители – 57

  • 52 150
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 862
Мисля, че достатъчно се оспами темата с това кой каква пералня има и кога си я чисти. Моля дискусията да се прехвърли в темата за перални машини.
Тук дискутираме перилни препарати и омекотители.

# 691
  • Мнения: 175
Привет,случайно да знаете къде има Персил Сензитив на промоция?

# 692
  • Мнения: 11 734
В Метро има Персил различни видове на промоция, но не обърнах внимание дали и сензитивът е включен.

# 693
  • Мнения: 175
Благодаря Simple Smile

# 694
  • Мнения: 1 473
А кой бебешки прах препоръчвате да се използва? Sunglasses

# 695
  • Мнения: 11 734
А кой бебешки прах препоръчвате да се използва? Sunglasses
Всеки прах за бяло пране. Очилата за какво са? Innocent

# 696
  • Мнения: X
За бебешки специално от ДМ Ултрасензитив. Той си е прах за бяло но поне е без оцветители(цветните гранулки които са само за красота) и без аромат (ароматизаторите са всъщност едни от най-големите алергени, а всъщност не участват в изпирането)
Пера с него 4та година след като сина ми се обрина по цялото тяло  от Тео бебе течен където го докосват дрехите и личната лекарка каза да сменя праха. И е с много добри изпиращи свойства - нищо не му се опира.

# 697
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 842
До 29.05.2019 г. Персил прах е на промоция в ДМ.

Последните две седмици прах с Тео бебе (прах) 4-месечното си внуче и нямаше никакви проблеми.

Да споделя опит за цветоулавящите кърпички. Проверявайте дали все още са в барабана след изпиране.
Снощи пералнята ми даде грешка Е03. Доста се позачудих от какво може да се е запушил маркуча, но след като първо проверих филтъра вътре намерих здраво увъртяна една цветоулавяща кърпичка, която не дава възможност на водата да се изтече.
Вече ще ги слагам в мрежичка, та дано не се промушват.

Скрит текст:
Моята пералня има луфт между маншона и барабана, но като бръкнах, видях, че няма никакви замърсявания, макар че пера и с течни препарати и ползвам омекотители. Може би защото след всяко пране я подсушавам с попивателна кърпа и оставям вратичката широко отворена.

# 698
  • Мнения: 5 209
Аз ги закачам с малка безопасна игла за етикета на някоя дреха, иначе ги изхвърля на стъклото.

# 699
  • Мнения: 69 008
Всички подсушаваме и оставяме вратата отворена...

Как парче мъх ще изчезне, ако се е затъкнало зад гумата, само от отворената вратичка?Rolling Eyes
Или като оставя отворен люка, мъхчето само ще излезе Laughing

Последна редакция: пн, 20 май 2019, 19:23 от teta75

# 700
  • Мнения: X
 Е вие приехте все едно казвам че всички ще се обринат от Тео бебе. Аз имам близнаци и дъщерята нищо и нямаше, а сина целия се обрина. Организъм.... Мисълта ми беше че всички прахове тип бебешки са маркетинг но поне ултрасензитив поня наистина някои съставки са му махнати. Иначе обожавам мириса на Тео бебе.
Кърпичките и аз ги закачам с безопасна игла - идята е от тази група всъщност

# 701
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 842
А не е ли опасно безопасната игла да се отвори в даден момент?

# 702
  • Мнения: 5 209
Нямам такъв случай.

# 703
  • Мнения: 21 282
Моите прахове всичките свършиха,ей тъй изведнъж,да видим днес какво ще купя.
За бебешките преди близо 10-на година бях доволна от тео бебе.
Скоро ползвах персил сензитив ,също добре пере.

# 704
  • Мнения: 4 270
... LG няма никакъв луфт между гумата и барабана.
Точно на LG има. Проверено.

Общи условия

Активация на акаунт