НОЕМВРИйското хлапе иска да ходи на планина и на море

  • 10 810
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 911
Тити, мерси!  bouquet Точно тази търсех, но сега ще си я запиша вече. За проходилката и седенето съм напълно съгласна,  но ти си си умно момиче и не вярвам докторите да успеят да ви навредят много Mr. Green
За противоменингитната ваксина: препоръчвам много горещо, който няма, нали си спомняте Малик като беше много болен с ушето - беше точно тази бактерия, и тъй като вече имаше две сложени ваксини, му се размина "само" с това. Можеше да стане и друго голямо мазало. Без да плаша.
Искам и аз да пратя снимки онлайн! Мики, хайде, ако имаш желание и за да не се затрупваме с адреси, ни дай някой и друг линк, а? И пак мерси за Стинг - снощи любимия го гледа и се кефи.

# 46
  • Мнения: 959
ДУ
Днес имаме годишнина от сватбата (1 година), но ще го отпразнуваме само с кумовете в къщи (няма на кой да оставим Вики да я гледа Rolling Eyes). Много ми се искаше да някъде на вън , но нестана. Остава надеждата за догодина.

# 47
  • Мнения: 1 608
Айс, Честита 1-ва годишнина от сватбата! Казва се памучена сватба и се подаряват памучни неща!
Сердика, на нас при първото изследването на секретите в очите ни я откриха, но понеже се объркаха другите имунизации остана да я направим след 7-я месец.
Да си похваля секрети в очите нямаме от 1 седмица!!! Ура!
Юка, проба манту се прави мужду 7 и 10месец само ако липсва белег на лявото рамо. Ние ще ходим да ни я правят скоро.
Майче, да ви е жива и здрава щерката!

Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 09:10 от =^._.^=

# 48
  • Мнения: 911
Айс, честито! Сто години любов.
Манту нямаме.

# 49
  • Мнения: 2 723
ДУ и от нас Hug
Ние имаме зъб - моля да бъдем зачеркнати от беззъбите бебета, някой може да вземе 9-тото ни място. Егати зъба, излиза повече от месец, лошото е , че са тръгнали двата и всеки момент ще имаме два Sick
Честит имен ден на ПЕТРА, хе хееее, току що чух по телевизията. Майче, да ви е жива и здрава и тя и името й. Да й купите подарък, ей. Цунки от дебелия Гого Blush

ICE, честита годишнина, да илядите дет' се вика  bouquet

# 50
  • Мнения: 911
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПЕТРА!!!!!!!!! newsm51

# 51
  • Мнения: 3 089
ходихме на църква и много интересно се случи: тръгнах аз за нашата църква, пък после реших на една друга да отида. и се оказа, че тая, дето отидох, е "св. ап. петър и павел". бяхме на св. литургия. е не на цялата, но все пак.
а подарък за детето, разбира се, има. исках и чорапогащници да й купя (защото много чорапи имаме вече, а нали това се подарявало), но в щъркел ме изгледаха изумено, че на 35 градуса се намерило и такива луди като мен дето търсят чорапогащници.

# 52
  • София
  • Мнения: 44 133
  bouquetЧестит имен ден на Петра    bouquet

честита годишнина на айс - да сте щастливи и да се обчате и уважавате още много години  txtloves

# 53
  • Мнения: 811
Добро утро  Grinning

На малката Петра да е честито името!!!
майче, хубаво си направила като си отишла с малката на църква. Още по-хубаво, че и църквата е на Св. Петър и Павел.

ice, честита годишнина!

Никси, честито ви зъБче!

И ние си имаме именик днес - моят съпруг се казва Павел  Heart Eyes

# 54
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Майче, да позравиш Петра с целувки от нас, да ви е жива и здрава (между другото аз нощес я сънувах. даже сънувах, че имате и още едно бебе - Деметра, ама толкова кротко, че даже не си ни споменала за него, камоли оплакала се от него)
Айс, Честито и на вашето семейство. И ние така преди четири дена се разминахме с голямото тържество, но има и други години за празвуване  Wink
и на Доминика на именника Честито!
и други, ако има и на тях....
сега малко ежедневие  - ние си варим яйцето и после навън, че тук май жега ще напъва....

# 55
  • Мнения: 959
Благодаря за пожеланията на всички и Честит имен ден на всички който празнуват днес!  bouquet

# 56
  • Мнения: 3 089
хе-хе деметра значи.
второто ще бъде ясна или камен  Peace

айс - честит първи семеен празник. дай боже много да са.

# 57
  • Мнения: 2 292
честит имен ден на Петра и на Петър на Доминика  Wink честита годишнина на айс и честити празници на всички празнуващи!
честити зъбче, Никси! Кажи, моля те, как изстрадахте зъбчето, защото и ние най-вероятно имаме зъбен проблем. Аз все се чудя кое зло да набедя - коликите, жегата или зъбите ... но като го гледам как по цял ден хапе като кученце и как скимти нощем ...
майче много хубаво , че сте отишли на църква и е било интересно. защо се подаряват чорапи?
ние белези от ваксини нямаме , никоя ваксина не е правена в рамото, всички са правени на гръбчето, малко над дупето ...
тити някои от нашите прегледи са също така кратки. може би като виждат, че детето е добре, не се формализират. провериха ли ви фонтанелката? рефлексите ? нашия винаги проверява. следва мерки и теглилки, отнасяме понякога някоя ваксина и сме готови  Wink и ние няма да ползваме проходилка. някак си не мога да си представя Саши в проходилка  Wink
ний също си планирахме почивка за началото на август  Wink  ще ходим и ние на море. не на нашето, защото вече се прибирахме тази пролет, а и за догодина се планира голяма сбирка на роднински бебоци от разни краища на света. ще ги срещнем на нашето моренце  Laughing
по повод въпроса за киселото мляко. разпитах майка ми. тя каза, че аз съм била невероятна проклетия. първата 1 годинка нищо друго не съм искала да ям освен кисело мляко ... от самото начало ме е хранила САМО с кисело мляко . а и това съм плюела - изобщо всички се видели в чудо от мен. по- късно положението се подобрило, но съвсем малко ... от яслата непрестанно я викали да си ме прибира и да си ме храни както си знае, че не съм искала да ям  ooooh!

# 58
  • София
  • Мнения: 298
ДУ!
Честит имен ден на Петра!!! С туй име и с тоз нрав сто години да живее!
Петра и Деметра, браво, дидди! Това много ми хареса.
Майче, какви са тия все каменни имена на вашите деца? Май заклинания за здраве и сила им правите тайно. А Ясна - не съм срещала такава девойка, но като малка имах приятелка Ясена, харесваше ми името. Ама са различни, Ясна и Ясена, де.

Честита годишнина на Айс!

Тити, тази е рецептата, да. И аз се чудех как да я намеря вчера. Тенк ю. А косата не съм я потъмнявала, беше мокра, а и тъмно русите ми кичури отпреди година и половина вече зачезнаха  Rolling Eyes Апропо, на теб много ти отива с по-тъмната коса, не че не ти го казаха всички вече.

Ние пък довечера ще излизаме - един мн добър приятел, който замина за Щатите със зелена карта преди 5 месеца, се е прибрал за малко, за да вземе детето си (на 2 и половина) и да го заведе там (в Бронкс ooooh!). А приятелката ми през това време не може да спре да работи (в ресторант) и не си представям какво ще правят с детето там. Но те си знаят.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 966
Добър ден
Честит празник на всички именници.Да са живи и здрави!На Петра,на мъжа на Доминика и всички останали.
И аз днес празнувам,та ви черпя виртуално,но без картинки Laughing
Честито зъбче на Гого!
И на Айс-ч.годишнина!Много любов!

Общи условия

Активация на акаунт