За СПИН-а и мистериите около него

  • 2 445
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
На тоз вирус дето не е изолиран аз съм му виждала снимката, а това ,че нещо е писано в 'Монитор" не значи ,че е вярно, а само, че е написано....

# 16
  • Мнения: 7 186
Нещо не ми си връзва тази теория. Rolling Eyes
Доколкото знам вирусът на СПИН е открит и съществува. Първият му откривател е проф. Люк Монтание- още през 80- те.
Дори се говори, че вирусът е създаден и разпространен от американците като биологично оръжие, което изобщо не ме изненадва.
Иначе не отричам, че някои хора страдат от имунен дефицит и без да са заразени със СПИН.

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
offtopic
Каси, много ти е хубав аватара на jujata newsm10
Мерси,мерси Simple Smile Дано автора на фотото не се обиди...Ама се влюбих от пръв поглед

За обиждане не знам, но снимките на jujata са с авторски права, както и всички фотографии по фотосайтовете.... Питай я или просто напиши, че снимката е нейна...  Mr. Green. Това беше ОФФ Grinning

# 18
  • Мнения: 217
Но за всеки случай се пазете -  презервативи, никакви наркотици и хомосексуални изпълнения! Naughty



 Crazy

# 19
  • Мнения: 636
Вече почти е открита ваксина срещу СПИН, вие говорите, че такова животно нема! newsm78 newsm78Има и още как.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Вече почти е открита ваксина срещу СПИН, вие говорите, че такова животно нема! newsm78 newsm78Има и още как.

Не ние - Ирина Михайловна го казва. Ние тука само си говорим така!
Но е странно все пак защо масово в бедните африкански държави са болни от СПИН?! А и защо ли ми се струва, че откритата ваксина няма да ги стопли скоро - същите тези БЕДНИ болни.

# 21
  • Мнения: 295
в момента чета "50тте най-извесни конспирации в света" (или нещо подбно беше заглавието). там има писания по въпроса за спин-а, както и по негласната програма на "великите" управници, чиято цел е "чиста нация".... така както ЛСД е случайно получен продукт на ЦРУ за подчиняване на човешкото съзнание, така в книгата имаше изказани съмнения, че вирусът на спин може да е също така случайно получен...

ако ви е интересно и искате повече - пишете - ще попрепиша това-онова от книгата Wink

# 22
  • Мнения: 46 518

това са само китайския народ те имат имунитет Money

Аз познавам българин Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 886

това са само китайския народ те имат имунитет Money

Аз познавам българин Simple Smile
newsm78 #Crazy newsm78 #Crazyи как  се чувства

# 24
# 25
  • Мнения: 217
Вече почти е открита ваксина срещу СПИН, вие говорите, че такова животно нема! newsm78 newsm78Има и още как.

Не ние - Ирина Михайловна го казва. Ние тука само си говорим така!
Но е странно все пак защо масово в бедните африкански държави са болни от СПИН?! А и защо ли ми се струва, че откритата ваксина няма да ги стопли скоро - същите тези БЕДНИ болни.


Много ясно защо бедните държави страдат повече не само от СПИН, а и от болести, дето в що-годе нормалната част на света не сме ги и чували - ниска сексуална култура, мизерия, липса на здравеопазване, лош стандарт на живот, глад и т.н, и т.н. По тази логика е лесно обяснимо защо Източна Европа е следващата Африка по отношение на СПИН-а.

# 26
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не ми звучи логично изнесената информация в Монитор.

Например как са се заразили децата в Либия, след като няма такава болест  newsm78

# 27
  • Мнения: 46 518

Как да се чувства, нормално, просто ако има контакт с болен от СПИН, може да заразява след това, но самия той не може да се разболее  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз не нам дали ли е открит вируса, но в Гуглето като напишеш AIDS virus pictures и излизат ето тези фотосчета: http://encarta.msn.com/media_461554842/AIDS_Virus.html http://www.rkm.com.au/VIRUS/HIV/HIV-images/HIV-laevo-black-400.jpg както и много други

# 29
  • Мнения: 7 112
Преди време (вече не знам колко години а оттогава) едно хлапе в І-ви клас ни гръмна с моя приятелка. Разказа ни виц за предпазване от  СПИН.
Японците измислили лекарство. спин-кай-сам.

Общи условия

Активация на акаунт