"Будистка" диета. Изпитана. За повече кг

  • 36 724
  • 237
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 120
През тези 6 часа пиете ли сок и кафе със захар?

# 196
  • Мнения: 10 758
Ох, аз не съм мръднала.Пих го почти 2 седмици CryПисна ми вече да кълва.Не е за мен тази диета.Даже ми прави впечатление, че ми се яде повече, като го кълва тоя ориз.
Край! Аз съм дотук! Cry

# 197
  • Мнения: 7 430
Ох, аз не съм мръднала.Пих го почти 2 седмици CryПисна ми вече да кълва.Не е за мен тази диета.Даже ми прави впечатление, че ми се яде повече, като го кълва тоя ориз.
Край! Аз съм дотук! Cry


Мила моя и няма ли никакъв резултат newsm78

....значи при едни действа, при други не Tired Въпрос на организъм, усвояване и т.н....

# 198
  • Мнения: 3 089
на мен 'страхотната диета' ми действаше така. по-точно не ми действаше  Confused

# 199
  • Мнения: 2 950
И аз от днес се включвам с оризчето Simple Smile честно да си кажа, малко трудно го преглъщам и за малко да върна всичко, но този път успях. дано сдържа и се вталя като момичето от първия пример. дано ви се похваля с добри резултати - като се подкрепяме, може би ще ни е по-лесно Hug

# 200
  • Мнения: 278
Имам въпрос- мога ли да ям сладолед? Нещо ми става от няколко дни не мога да се удържа, изяждам по 2-3 Embarassed Знам, че е прекалено и от днес ще се въздържам, но поне по един може ли?

# 201
  • Мнения: 9
Да кажа на Фелисити - през тия 6 часа пия само кафе без захар  /аз така си го пия по принцип/с малка сметанка и вода, но не се наливам насила,а само като ми се допие,т.е. 3-4 пъти. После "рупам" марула, краставици, домати, моркови за обяд и за вечеря и ако много ми "пристърже", ям сурови фъстъци, печен слънчоглед,маслини и др.подобни. Не ми липсва мазната класическа манджа,щото организмът явно се настройва на този режим. Хубавото е, че и мъжО е на такова ядене и не ми се налага да готвя и да се изкушавам, както през зимата. С нетърпение чакам да си дойда в България,където са наистина най-вкусните зеленчуци. Истината е в този начин на хранене и хората все по-масово си "отварят" очите за него. Аз бих перифразирала детската песничка така "Зеленчуци който не яде, той красив не ще да порасте". Успех!

# 202
  • Мнения: 213
Имам въпрос- мога ли да ям сладолед? Нещо ми става от няколко дни не мога да се удържа, изяждам по 2-3 Embarassed Знам, че е прекалено и от днес ще се въздържам, но поне по един може ли?
АЗ не се сдържах през уикенда и хапнах (и двата дни).  Embarassed

# 203
2.6 часа след тази процедура не се яде нищо.

Съвсем пък нищо ли?  baby_neutralКраставичка, доматче - нещо такова воднисто. Че чак озлобявам от глад!!! Rage Rage Rage

# 204
  • Мнения: 328
От днес и аз почнах с ориза,че вече цяла година се боря с проклетите пет кила.Какво ли не съм пробвала вече и все се случва нещо,което нарушава режима(сега поне няма толкова празници).Дано да има резултат,че ми писна все да се ограничавам и нищо да не става.Смятам да го пия обаче с чаша топла вода с мед,а не с чай.Може ли?

# 205
  • Мнения: 412
Снощи се виждах с другарчето ми, заради което пуснах тази тема...Казах и, че вече е интернет знаменитост  Mr. Green, а тя ми припомни някои моменти, които съм пропуснала  Embarassed
Диетата е забранена за диабетици  Confused Това вероятно заради дългата пауза в яденето...не знам, може и да е очевидно, но аз да го напиша  newsm78
Каза ми още, че при хапването е добре да се избягват картофи, бири...прочее нишестени...което малко доближава диетата до НВД, но не е толкова строга забраната  Wink Това е и причината оризът да се мие толкова старателно под течаща вода - да се отмие нишестето  Simple Smile
...Смятам да го пия обаче с чаша топла вода с мед,а не с чай.Може ли?
Неуморна, медът си е храна, наистина не знам може ли  newsm78
Съвсем пък нищо ли?  baby_neutralКраставичка, доматче - нещо такова воднисто. Че чак озлобявам от глад!!! Rage Rage Rage
Еее сега пък ще озлобяваш  Wink намали си интервала на 4-5 часа да речем, може би имаш по-бърза обмяна на в-вата...само да няма жертви около теб  Wink
за всички   bouquet

# 206
  • Мнения: 2 950
Chandra, тъкмо навреме ти дойде съобщението.  smile3501 Вече бях започнала НВД и се чудех дали мога да ги съчетая, та много ми помогна с тази информация. Днес вече втори ден си кълва оризчето и за сега издържам 6 часа да не ям. След това съм на НВД и след 20 часа не ям. Резултатът до днес е -1,7 кг. Не мога да поварвам - голям кеф newsm44 newsm44 newsm44
Искрено се надявам да сваля излишните 30 кг и ако успея, ще се видим лично да те почерпя с нещо голяяяямо!  smile3521

# 207
  • Мнения: 412
...голям коняк моля Blush

# 208
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ох, аз вече съм 14 ден с ориза ама резултат - никакъв! Sad

Даже си чувствам корема подут и ми е некомфортно! Не знам от ориза ли е, но и wc-то почнах да посещавам през ден а преди бях доста редовна! Rolling Eyes

Явно при мен нещата не се получават. Ще пробвам още известно време и дано да има резултат!

Иначе без проблем издържам 6те часа, че даже и по повече!

# 209
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
 smile3506 Номерът с часа за последно ядене нещо трудно ми се получава: докато се прибера, сготвя и седнем на масата, става 20.30. В най-добрия случай. И то, ако отложа душа за след филма. Ако пък окъснея с лягането, огладнявам наново. Изобщо сложно. Ама се старая....Все още.
Утре става 1 седмица и предполагам, че за резултати е още рано. Та ще продължа още - поне до месец.

Общи условия

Активация на акаунт