"Будистка" диета. Изпитана. За повече кг

  • 36 732
  • 237
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 13 512
Chandra, тъкмо навреме ти дойде съобщението.  smile3501 Вече бях започнала НВД и се чудех дали мога да ги съчетая, та много ми помогна с тази информация. Днес вече втори ден си кълва оризчето и за сега издържам 6 часа да не ям. След това съм на НВД и след 20 часа не ям. Резултатът до днес е -1,7 кг. Не мога да поварвам - голям кеф newsm44 newsm44 newsm44
Искрено се надявам да сваля излишните 30 кг и ако успея, ще се видим лично да те почерпя с нещо голяяяямо!  smile3521
НАли не мислиш,че от ориза сваляш килограми?Защото със сигурност е от НВДто.Карай си на него и толкова!

# 211
  • Мнения: 2 950
Не мога да гарантирам, че е точно от ориза, но е факт, че съчетанието на НВД с оризчето ми действа много добре. Една седмица преди това бях на НВД и не отслабнах - сега за три дни съм -2 кг, което само може да ме радва, явно двете неща си действат добре в моя организъм.  newsm68 Затова и продължавам хем сутрин да съм кокошчица, хем после НВД. Мога само да благодаря на Chandra, защото най-сетне ми харесва да се меря smile3521 Споделям това, защото пожелавам на всички мами да стигнат до желаните кг  goodscale

# 212
  • Мнения: 3 271
DessiJ, този ориз никак, ама хич не се връзва с НВД-то. Предишната седмица явно не си спазвала точно или пък е отнело повече време на организма ти да се нагоди. Ако приемаш приятелски съвет - щом си започнала НВД не се занимавай с ориз  Hug

# 213
  • Мнения: 2 950
Милена, благодаря за съвета - знам, че е добронамерен. Но какво да правя - да се тъпча с дебелеещи неща ли през деня? Знам, че оризът е въглехитратна храна, но все пак е само 1 с. л. и дори не се докосва до другата храна - 6 часа не се яде друго. Ако ви притеснява това, че използвам НВД - добре, след 6-те часа ям месо, зеленчуци и млечни продукти newsm03 За сега отслабвам - като спра да свалям, ще видим какво ще правим  smile3506
А между другото, Милена, запозната ли си отблизо с НВД, защото аз все различни неща чета за нея smile3515 Днес прочетох в една тема, че има мами, които спазват НВД и ядат ядки - може ли или аз се бъркам нещо? Темата хвана друга посока, та ако можеш ми отговори на лична  newsm12

# 214
  • Мнения: 327
'Айде и аз съм в кюпа, че имам едни 20 излишни кг #Cussing out!!! Днес направих пробно /щото от петък някак не се виждам да 'почна диетка/ и.... едва 1/2 лъжица успях да изгълтам, ама от понеделник ще се боря, нема как.Crossing Arms
Иначе 6-те часа си изкарах без проблем, ама в 15.00 как си похапнахххх  Embarassed Прави ми впечатление обаче, че малко като хапна и ми става тежко, все едно съм преяла... дали ще да е от оризеца  newsm78
Имам само едно въпросче засега - може ли през 6-те часа да се пие газирано??? Нещо гола вода не мога да пия, та... затова питам. Mr. Green
А... и още нещо - кафенцето сутрин става ли с подлсадител да се пие????
Тенкю предварително за отговорите, от понеделник съм твърдо на диетката, ще докладвам по някое време за резултата / а дано има такива!!! Mr. Green

# 215
  • Мнения: 2 950
Браво на теб! Ще се наблюдаваме взаимно  smile3534И на мен ми прави впечатление, че като хапна след 6-те часа ми става по-тежичко от обикновено и след това не ме гони предишния вълчи глад newsm10

# 216
  • Мнения: 327
Хммм.... значи засищането от оризеца ще да е  Laughing
Обаче.... туй че се чувствам заситена, хич и не означава че не мисля за ядене  Embarassed Сега следва да се преборя с изкушението "просто да ям нещо" и.... с изкушението "сладолед" - то верно че 5 броя  Embarassed са множко на ден, ама... поне по 1 на ден дали може   newsm78 Поне като за начало де, по- натам мисля да го отказвам съвсем  Whistling

# 217
  • Мнения: 52
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Xoraaaaa za 2 sedmizi svalix 4kg. i prodaljavam samo deto ne sam sigurna dali e s oriza poneje namalix i kaloriite do 1000kalorii . na den newsm44 newsm44 newsm44

# 218
  • Мнения: 1 492
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Xoraaaaa za 2 sedmizi svalix 4kg. i prodaljavam samo deto ne sam sigurna dali e s oriza poneje namalix i kaloriite do 1000kalorii . na den newsm44 newsm44 newsm44
Честито Simple Smile Браво на теб,от каквото и да е ,важното, че има ефект Hug

# 219
  • Мнения: 327
Бравос Kurnianos!  Hands Clap newsm74
Чакам с нетърпение момента да се похвалия и аз с подобен резултат.   jumpuu
Иначе от днес съм решила сериозно да я 'почна диетата, че вече не се изтрайвам. А и след месец някъде ще правим кръщене, та поне малко да заприличам на човек. Mr. Green
Айде успех на всички гладуващи!  Hug

# 220
  • Мнения: 3 089
за 2 седмици свалих 3 кг.
3 пъти пропуснах ориза и след 6-те часа не съм много стриктна, но хляб не ям, шоколад - също и газирано не пия. продължавам напред.

# 221
  • Мнения: 4 176
Хора, не изчетох всичко.
Със сигурност мога да кажа, че не се отслабва от ориза, а от това,ч е се ограничавате от картофи, хляб и не вечеряте късно.
Пробвала съм тази диета преди 3 години. Разликата беше, че се започва с 1 зърно и всеки ден се увеличава с по 1 зърно, за да свикне стомаха.
Не си спомням до 100 или колко сърна се правеше. После като се достигне бройката се намалява с по едно зърно всяка сутрин.
Ефект нулев. Започна адски да ме боли стомаха и корема. Каркорене и страшен запек. Никога преди това не съм имала проблем с изхождането.
Ако се спазва охраничението на хляб, сладко, мазно, картофи  и вечеря, пак ще е същия резултат. Говоря от опит.

# 222
  • Мнения: 327
Ади бе момичета, няма ли кой да се похвали с резултати??!?! newsm78
Аз все още немам резултат, пия си оризчето ама... засега нищо, ама се надявам де  Mr. Green

# 223
  • Мнения: 2 950
Аз за 7 дни свалих 4 кг, но бях болна и не пих оризчето 2 дни, и  само лежах, и пих много малко вода, та резултатът е+1  newsm45 Но от днес пак започнах и се надявам след няколко дни пак да ви се похваля smile3521

# 224
  • Мнения: 327
Уауууууу DessiJ ти ме разби с тоз си резултат!!!  smile3501  newsm44Направо ме нахъса, тенкю за което  Hug
А тоз +1 хич и не го мисли, важното е че резултати има и то добри!!! Айде скоро да се похвалиш с нови -4  Hug

Общи условия

Активация на акаунт