Спам тема (лудите наизлязохме още преди пролетта) от 01.03 до 31.03.

  • 62 247
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 2 685
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Щото ми се похапва кекс.Със стафиди и смокинки. И портокалов сок отстрани Yum
Джу, а ентусиаста със шлифера не та ли издебна нейде по стълбите ?
Ми, Лане, заповядай! Ако не ти е далечко и не е баш такъв вкуса, ама... Simple Smile.
Че то може тоя ентусиаст да е я касиера, я домоуправителя, знае ли се.

Джу, ако ги беше награбила, можеше радикално да сменят позициите си Wink.

# 2 686
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Джу, ако ги беше награбила, можеше радикално да сменят позициите си Wink.
Да, бее...остана и да правя революцията във входа с гола гръд tooth Не, че не се изтърколиха майтапи за gang-bang hahaha Ама ме знаят, че съм пич и им го връщам тъпкано...и става майтапа Laughing
Скрит текст:

Джу, а ентусиаста със шлифера не та ли издебна нейде по стълбите ?
Скрит текст:
Той е един от двамата  tooth

# 2 687
  • Мнения: 15 619
Джу, що не му подариш един нов шлифер, бе? Кажи, че ще му отива повече.... Начи, очаквай после чудеса да се случат у блока ви.

# 2 688
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Ама познах за шлифера Smile.

Нещо от снощи:
Скрит текст:




# 2 689
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Джу, що не му подариш един нов шлифер, бе? Кажи, че ще му отива повече.... Начи, очаквай после чудеса да се случат у блока ви.
Всъщност не знам от къде е тръгнала легендата, че е бил по шлифер и патлак. Чисто гол си беше и 2тата пъти. tooth а, може да е бил по джапанки, не стигна до там погледа ми hahaha
Не очаквам чудеса от него, предвид, че го познавам, че все аз ръчкам и като знам каква зодия е:
Скрит текст:
Водолей

# 2 690
  • Варна
  • Мнения: 36 841
Кекс не мога да правя. Правих броколи с кашкавал. Таратор. Такива неща дето стават за няма и 20 мин.

# 2 691
  • Мнения: 10 889
Забелязвате ли как Кика я няма, м ?
Обикновенно говори за сериали, какво е сготвила,за хитлер и т.н. но напоследък има пълно радио мълчание от нейна посока. Не и е чист косъма, никак не и е чист !

# 2 692
  • София
  • Мнения: 18 793
Аз цъкам табла с наследникО.

# 2 693
  • Мнения: 15 619
Джу, що не му подариш един нов шлифер, бе? Кажи, че ще му отива повече.... Начи, очаквай после чудеса да се случат у блока ви.
Всъщност не знам от къде е тръгнала легендата, че е бил по шлифер и патлак. Чисто гол си беше и 2тата пъти. tooth а, може да е бил по джапанки, не стигна до там погледа ми hahaha
Не очаквам чудеса от него, предвид, че го познавам, че все аз ръчкам и като знам каква зодия е:
Скрит текст:
Водолей
Ми, намекни ме, е е време и за шлифер, да не настине кат ловува. Satisfied
С изявени водолеи досега не ми се е случвало да се разбера. Или у мене, или у тях проблем с мозъка има.

# 2 694
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Басиму...умря ми каната за топлене на вода newsm78 Усетих аз одеве, че май се изключи по-рано, но реших, че аз съм изкукуригала. Хубава, стъклена кана Tired

# 2 695
  • Мнения: 10 889
Най-вероятно е изгоряла термо защитата. На магазина струва около 1.50 - 2. лева в зависимост на колко градуса е. Сменя се и всичко си заработва.

# 2 696
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Най-вероятно е изгоряла термо защитата. На магазина струва около 1.50 - 2. лева в зависимост на колко градуса е. Сменя се и всичко си заработва.
newsm78 Не знам тези кани дали се разглобяват? Не им ли е всичко капсуловано?

Може да се пробвам да я разглобя, ако става...ама после да не падат бушони Laughing

# 2 697
  • Мнения: 10 889
Я дай снимка на каната от няколко места и модела и.

# 2 698
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Я дай снимка на каната от няколко места и модела и.
Всъщност тя вече и не включва...след като й теглих майната, че изключи по-рано и боднах пръста на бутона докато не кипне водата Mr. Green Това е моделът https://www.technomarket.bg/elektricheski-kani/rohnson-r776-09148749 Има болтове само от долната страта на каната

# 2 699
  • Мнения: 10 889
Щом с натиск на бутона си я задействала, товаще рече, че термозащитата е здрава а бутона нещо не е бил наред. Щом вече се е скапал и бутона - от него е. Ако я напълниш с вода и си задържиш пръстта на бутона и тя почне да затопля водата, значи той е със сигурност за смяна. Не знам кое е по-евтино смяна на бутон или нова кана.

Общи условия

Активация на акаунт