Спам тема (лудите наизлязохме още преди пролетта) от 01.03 до 31.03.

  • 61 977
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 2 760
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Щастлива, нещастлива... поне разбрах, че съм безстрашна  Wink Simple Smile

# 2 761
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Здравейте, другари и другарки!

Какво изпуснах, освен досадни здравословни и битови проблеми?


Продължавате да се връзвате на тролове Grinning Според старите форумни поверия - това е на нещастие hahaha

Пристрастяването към форуми и липсата на социален живот също не са на щастие. Joy

# 2 762
  • Мнения: 17 616
нещастни не но не изглеждате щастливи
Споко, ти изглеждаш супер, дупер щастлив  сияещ.
Ду, котета! Grin

къв е смисъла от тая ирония се едно ви обиждам нещо. казвам само какво усещане имам. ако сте щастлива - чудесно. радвам се

# 2 763
  • Мнения: 15 619
Каква ирония, Холдъне!? Все едно ти да си обидил пишещите тук с твърдението, че изглеждат нещастни.

# 2 764
  • Мнения: 17 616
да де това казвам че все едно ви обижда това че казвам че не изглеждате щастливи

# 2 765
  • Мнения: 15 619
да де това казвам че все едно ви обижда това че казвам че не изглеждате щастливи
Или ти от противното твърдение.

# 2 766
  • Варна
  • Мнения: 36 612
Оф, тез хора ще ме побъркат. Днес сутринта се обаждам в градината за да ги уведомя, че дребната е със скарлатина. Госпожата само дето не умря права на телефона. Както и да е, казах, разбрахме се, че ХЕИ са уведомени от личната. След малко ми се обажда сестрата от градината. Тя била убедена, че не е скарлатина. Било някаква алергия или вирус с обрив, десетина деца от групата били изкарали такова нещо наскоро. И аз съм хикс пълен, защото наистина няма някои много типични неща за скарлатината - няма червен език и няма температура. Някои деца го карат без всички симптоми ама има ли вероятност личната да е сбъркала и аз да си тъпча детето с АБ без нужда?!

Макар че съм с вързани ръце. АБ е започнат и ще го изкараме до края. Не можем и да пуснем гърлен секрет, говорих с лабораторията, дори да е наистина скарлатина то е потиснато вече и няма да излезе бактерията (или каквото е там) в изследването, бяха категорични.

# 2 767
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Холдън, ти не се ли причисляваш към тук пишещите също?! Или си изключение? Или не пишеш ти, ами диктуваш на секретарката? Rolling Eyes

Хайде, малко музика за щастливците и нещастниците



Който не е намерил време да си пие хапчетата тази сутрин, сега е моментът Satisfied

# 2 768
  • Мнения: 15 619
Нищо чудно да са направили алергия от някой препарат в ДГ/училище, Хайче. А без изследвания как си натаманяват диагнози лл..., думи нямам.
Няма какво да направиш, трябва да довършиш АБ.

# 2 769
  • Мнения: 17 616
ами isa_pisa не се чувствам причислен. сигурно вината е в мен но не мога да я измисля

# 2 770
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
казвам само какво усещане имам

Споделянето на усещания, даже и на очевидни неща, не е модерно тук. Някоя "госпожица" може да се засегне и да ореве форума. Joy

# 2 771
  • Варна
  • Мнения: 36 612
Тц, от моите наблюдения най-много се засягат дъртите "госпожици" тук, демек дългогодишни форумки, уж гърмяни зайци.

# 2 772
  • Мнения: 15 619
Как да не е модерно бе? Аз нали усещане споделих. Laughing
Не ревете!

# 2 773
  • Мнения: 17 616


кеккекек

# 2 774
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Аз нали усещане споделих. Laughing

То и аз отбелязах нещо, което всички забелязваха от месеци, но бях цензурирана и обвинена в тролване. Joy

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 10:43 от Zemfir@

Общи условия

Активация на акаунт