Сифилис

  • 4 330
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, като всяка шокирана жена да питам тук. Направих си въпросния васерван в Цибалаб и шок - положителен. Стнойността е 1:320. Може ли някой да ми отвори очите, какво значат тези числа. Знам, че тряабва да се лекувам и в момента чакам на опашка за преглед... в 29 дкц

# 1
  • Мнения: 39 286
По какъв повод си направихте васермана? Имате ли оплаквания?
Ако нямате просто го повторете в друга лаборатория или във кожно венерологическият.
Спокойно- лекува се.

# 2
  • Мнения: 4
По какъв повод си направихте васермана? Имате ли оплаквания?
Ако нямате просто го повторете в друга лаборатория или във кожно венерологическият.
Спокойно- лекува се.
Профилактично уж отидох само за ПКК  и к'во  ми мина през акъла да пусна и едни полови болести, че последните са ми от преди 2 години, уж за всеки случай

# 3
  • Мнения: 39 286
Ооооо спокойно. Ако носите две години сифилист да сте умряла.
Вероятно е грешка.

# 4
  • София
  • Мнения: 38 476
Имала ли си раничка по половите органи? Несигурни контакти? Иначе наистина може и да е грешка.

# 5
  • Мнения: 4
Имала ли си раничка по половите органи? Несигурни контакти? Иначе наистина може и да е грешка.
Ранички - категорично не. 1-2 пъти само да се поцелува по кръчмите и това е Grinning

# 6
  • Мнения: 39 286
хаххаха. това с целуване не става.
Дишай.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Притеснителен лабораторен резултат винаги се повтаря. Задължително.

# 8
  • Мнения: 4
а въпросната стойност 1:320, какво е Grinning 15:00 имам час за венеролог Grinning, дано всичко е плод на параноята ми

# 9
  • София
  • Мнения: 38 476
Грешка е.

# 10
  • Мнения: 9 521
може да има фалшиво положителни тестове, вкл. и при други заболявания. споко, един тест сам по себе си не означава, че си болна.

# 11
  • Мнения: 19 296
Ооооо спокойно. Ако носите две години сифилист да сте умряла.
Вероятно е грешка.
Със сифилис човек може да живее 20 години, без да разбере.
Първите фази могат да минат незабелязано. След това следват поражения в нервната система.
Заразяването може да стане и при контакт на лигавиците с обрив или раничка на болен човек освен по полов път.
Иначе дано  грешка.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 261
Сифилисът се предава лесно в бита - с ползването на недобре измити съдове например, още повече пък с целувка... За това и го искат в изследванията за детските ясли например ❤️
Но не се тревожете, лекува се ...

# 13
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
А кое в крайна сметка е 1:320?

# 14
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
Най-вероятно се касае за титър на антитела, или на антиген, според зависи от използвания метод. Означава поредно кратно разреждане на пробата, при което се отчита наличие на определен вид реакция в следствие на имунологични взаимодействия.

Общи условия

Активация на акаунт