Mами в Италия 10

  • 16 551
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
 newsm53 моля,моля..  Hug
И на мен днес ми чезне сайта,а вчера след обед ми показваше ,че сървъра е зает... newsm78
 

# 16
  • Мнения: 3 425
Влади,честито за ленти4катаWink

Феиам,май само аз не разбирам чувството ти за хумор...май съм си изгубила моето!Но критика,ска4ане май все очакваш отпор от нас!Абе,банда дали не съм забравила български...изразяването ми е под всякаква критика.... това и аз го усещам  #2gunfire

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 17:32 от Kaлa(Bella13)

# 17
  • Мнения: 2 427
I got you babe!
 newsm32                                                                                                                                                 Лени ,то дано да стане така мила,както казва твоя Дамяно(пожелавам ти го от все сърце),пък екскурзията майната и...
Нашето татенце много добре е улучил точния момент да праща момчетата по работа.Така хващам моренцето тази година ,а догодина пак сме фрэ да ходим на плаж с малечко/палечка.Ще бъде на 9 месеца,живот и здраве и ще разбере в какво маниашко семейство се е родила.А тази година бяхне решили да ходим във Франция на море поне за седмица,но с колата на дълъг път не ми се рискува точно сега.
А за бъдещото наше бебче е предвидено англииско и немско езиково обучение,може да вкараме и руски ако остане време,на 6 ще бъде вече записано на цигулка ако е мномче а ако е момиче на цигулка и балет едновременно.До 4-тата година вече трябва да чете и прави събиране на числа поне от едно до 10.Хахаха,нали четох Аз бях вундеркинд"та се запалих по това да отгледам такъв в къщи.
За възпитанието -и от двата лагера сте правии аз казвам че  бих искала детето ми да е някой нахакан нахалитет и да не е "с добро възпитание но вечно ощетено от другите",но мисля че ако е нагло и нахално като някои деца още на първата седмица търпението ми ще свърши и ще го дам за осиновяване.
Това в кръга на шегата.Детето е такова каквито са родителите му.В нашето семейство е изключено толерирането на всякакъв вид наглост и лошо поведение.
Достатъчно е да ни видите нас двамата с Фло на пазара да се редим на опашка за плодове за да разберете що за хора сме.Ние си чакаме възпитано реда по 2 часа а нахалитетите ни предреждат ,но нашето добро бъзпитание стига до там да им хвърлим някой възмутителен поглед ,който изобщо не ги смущава.Аз пазарски плодове и зеленчук рядко ям.
Буда бар не е никак лош.А попадал ли ви е някой албум на Шеб Мами?

# 18
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

Феиам,май само аз не разбирам чувството ти за хумор...май съм си изгубила моето!Но критика,ска4ане май все очакваш отпор от нас!Абе,банда дали не съм забравила български...изразяването ми е под всякаква критика.... това и аз го усещам  #2gunfire

ми май май...като гледам никой друг (ако някой е имал търпение да ме из4ете Rolling Eyes), не се е хванал то4но за тази 4аст. но хайде да видим с 2_та цитата от писанието ми дали се разбира, 4е се Шегувам али не:

"Никакво намерение нямам да се опрзвдавам и ако някой иска да ми каже неЩо, няма проблеми    #2gunfire Mr. Green

И ако някой реШи да ме плЮе #Crazy  , да знае 4е Ще му отговоря след някой друг ден   Twisted Evil"


някъде "критика" или "ска4ане" да има? пък и добре подплатено с емоуШъни ми се вижда...

и какво имаШ предвид под "нас"? newsm78


пп. знаеШ ли, не винаги се полу4ава виртуален "feeling", ако неЩо не съм ти симпати4на, но проблем, няма да делим маса я... аз си пиШа (рядко), ти си пиШеШ, к'ъв е проблема?

# 19
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ехо...хелоу, мили мамми Laughing Hugето ме и мене да се разпиша в новата тема...сори, че нещо чезна напоследък ама нямам нет Peace...гледам сума ти клюки съм пропуснала  Thinking
а и нещо забелязах, че в архива липсва темата мами  в италия 9 ...мислех си да я погледна за да наваксам... Thinking Party
сори пак за отсъствието  Peace Hug надявам се всички да сте добре
много прегрудки и целувки и до скоро..  bouquet Peace Hug

# 20
  • Мнения: 6 167
Спокойно народе!
Всеки да пише, а Фиам по-често, че нещо се губи напоследък!:D
Влади, твойта лентичка нещо не я виждам  newsm78  Wink
Сайта на мен ми изчезва.
Ще погледна за Шеб Мами ( какво е, кой/коя е?)
в момента свалям ал жиро, малко да чуя и аз тоз велик вокалист.

друго май не се сещам за момента   bouquet

лели, ще сложа и мами в италия 9 към архива  Blush

# 21
  • Мнения: 2 427
 Лени да ти кажа ниямам идеа от къде е,май беше от Алжир.Живэ във Франция и май е участвал и в буда барове.Иначе е приятел на Стинг,даже Десерт Росе я правиха заедно.Никак не е за подценяване.
Някой случайно да слуша Стерео Мц,Сис?
Утре като почнат салдите ще накупувам малко едноцветни гладки тениски и ще си принтя малко щампи на тях na Mc Sis,Боуи и Джагър.
И още нещо забелязвам ,което ме смущава в текста който съм пратила липсват цели фрази

# 22
  • Мнения: 5 475
Аз пък виждам лентата на Влади..но понякога изчезва целия форум.. newsm78 Май някакъв проблем ще да има..
 От буда бар някой неща много ме кефят...има една песен от Buddha Bar II - Deepak Chopra Feat. Demi Moore-Desire ,която много харесвам..но като преинсталирах уиндоуса и нещо се загуби някъде...с дъщерята сме маниачки на тема музика ..имам към 20 гига само на лаптопа. Peace

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 18:39 от Giorgia

# 23
  • Мнения: 2 427
И аз съм маниачка.А не ви ли прави впечатление че жените италиянки нямат никаква музикална култура,нито пък нещо любимо което слушат?
Аз говоря за моите познати в-у които имам поглед.
Ииии как няма да ми виждате лентичката бии, с такова желание си я сложииих Cry

# 24
  • Мнения: 6 167
Само музикална ли Влади? хехе.
аз доста съм отсвирила люлката на ренесанса.
 Mr. Green  карай, нали ние сме напред.
 Peace

# 25
  • Мнения: 5 475
Ииии как няма да ми виждате лентичката бии, с такова желание си я сложииих Cry

 Аз я виждам..споко !  Party
 И аз това забелязвам..а за младите съвсем...  Crazy По този повод ми дойде на ум,преподавателя на дъщеря ми по музика...само като чул,че идва от България и...дръпнал една реч на съученичките й,каква богата музикална култура имаме.. Shocked ..направо не можах да повярвам! Peace

# 26
  • Мнения: 2 804
amymommy,Честита лентичка аз я виждам идеално!
Аз нямам определен стил музика който да харесвам обичам да слушам всичко с изключение на опера.
Навремето живеехме до една заслужила народна певица в БГ и аз полудявах щото вече беше пенсионерка и  преподаваше частни уроци та учениците и ни надуваха бая главите.

# 27
  • Мнения: 6 167
възможно е да не я виждам, да, защото  нали съм с друг лаптоп и той е с по-малко рам памет...
може да не може да ги свали всичките му там ленти!

# 28
  • Мнения: 5 475
възможно е да не я виждам, да, защото  нали съм с друг лаптоп и той е с по-малко рам памет...
може да не може да ги свали всичките му там ленти!

 Лени,обаче твоята определено я няма!  Rolling Eyes
 А за жанрове слушам всичко...опера и класическа музика също!нали съм екс певачка..даже и на пиано свиря..Имам един съсед долу..вероятно е преподавател в консерваторията..като засвири..веднага отварям прозореца  да слушам!  Hug
  Мислех даже да водя Масимо на Арена ди Верона,но ни е объркаха плановете..
 

# 29
  • Мнения: 2 427
Лени,не бе,ти пък сега,аз съм сложен комплекс от мании:музика,изобр.изк.чистота и стерилност,влечуги,готвене а слабост в маниите ми са парфюмите.За друго в момента не се сещам. Peace
Ах,да Фло казва че много му напомням Чудовището на Бенини.
Вярно,нямаш лентичка.Бързо да я сложиш! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт