Mами в Италия 10

  • 16 570
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 476
Влади ,много готини тия неща..но според мен трябва пространство..а при нас няма да е толкова просторно..хол и кухня са разположени на 6 м дължина и 4,5 ширина...проблема е и светлината ,откъм хола има 3 крилна балконска врата...но откъм кухнята е едно прозорче...
  Иначе  за  ъглов диван има място , едната стена е 3,80 дълга...

mcdirock теб ще те прислушам на живо днеска..направо ти нося палитрата да видиш!  Laughing

# 241
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

mcdirock теб ще те прислушам на живо днеска..направо ти нося палитрата да видиш!  Laughing

ай стига сте се среЩали, вие двете, много ме дразните зна4и  #2gunfire Mr. Green

# 242
  • Мнения: 5 476
   Wink ами хайде де..идвай!  Hug

# 243
  • Italia
  • Мнения: 4 492
   Wink ами хайде де..идвай!  Hug

ми да,айде,Що Ше се дразниШ ...  Grinning

# 244
  • Мнения: 6 167

Лени,това с което се занимаваШ е наистина много хуманно  Peace Hug  bouquet Аз ли4но не бих могла,признавам си с ръка на сърцето. Каквато съм емоционална и ревла достатъ4но ми е да ида в някой дом за де4ица и мисля,4е Ще ми се пръсне сърцето от мъка...  Sad


абе, знаеш ли колко митове има около тия домове?!
хиляди.
преди за 3 години 15 дома 'имах'
обиколила съм всичките , дори и най-забутаните.
проблемът вече не са тия деца, а бедните деца, които не са обхванати от никаква система.

Меги, остави да мечтая малко... Wink

а за печеливша дейнсот.. хех. имам идея свързана е с туризма.
понеже, като бях да снимам Флоренция пролетта и да се видя с една приятелка , която водеше ученици ми направи вЧепетление, как масово групи ученици туристически си бъркат в носа, гледайки Давид, ... имам идея как да предложа по-ентертейнмънт прекарване на групи в Итлаия. И да ги раздвижа така, че шапките ще им паднат!
Правила съм подобно нещо за деца сираци в Несебър, как да открият Несебър...децата бяха на върха на щастието ( имам някъде снимки, мога да ги постна). беше кулминацията на лагера.
по същия начин, ако събера 20 деца от италиански майки  или европа, така ще им врътна България, че ще ги върна и на летището вместо да кажат хай, ще рецитират Ботев.
ама не мога сама..
имам авери в България, но не знам как се прави такъв 'бизнес' и какво се прави.
аз съм водолей, т.е по идеите
но ми треябва някой да напави бизнез плана.

# 245
  • Мнения: 5 476
но ми треябва някой да напави бизнез плана.

   Peace тук съм..до сега съм била на страната на противниковия лагер..т.е. оценявах проекти..мисля,че знам какво е необходимо за един добър бизнес план!   Wink

# 246
  • Мнения: 2 427
аз да ти кажа не бих се притеснила от разни там пукнатини,дори напротив,колкото по грубо и необработено толкова по -добре.
Аз мисля фронталната стена в новата къща да я оставя на един гол бетон ,естествено леко шлифован и пооцветен за да се подсили ефекта ,но за мен това е върха на рафинато-то!
Иначе светъл цвят който би могла да използваш(обаче по този начин остава абсолютно неутрално и губи агресивност на модерниа дизаин на мебелите)е от бледо бежово(всички нюанси),пясъчно(всички нжуанси) и цвят стара слонова кост.По принцип фацата е винаги да се играе с циветовете,светли тонове ,тъмни мебели.Друга алтернатива всичко едноцветно.Много е гот като се ползва кафявото,стават едни такива шоколадови работи ммм,чудо.
Милена,естественно трябва да са много вързани и то много,но да са различни.Колана задължително трябва да се върже или с обувки или с чанта.Той няка си разделя фигурата на две и по някакъв начин трябва да обедини горната част(т.е. чантата + накити)с долната(обувки).
А за по цветните дрехи като розово,червено,зелено и тем подобни накитите трябва да рефлектират или подчертават цвета:зелена рокля бижу с бледо жълт или пурпурно лилав камък или цвят...и т.н...
Знам че преди беше модерно,но сега е много като за госпожа,зялата комплектована и стегната като за военен парад,ми ние сме млааадииии ,малко Fantasiaaaaaa...trasgresione anche se vuoiiii Heart Eyes

# 247
  • Мнения: 6 167
таман си постнах проблемите в Дом и семейство, а то тук имало консултант)))
хехе
супер.
Айде, ето пействам тук проблема

Lennie  видях ти подправките до микрото много ми харесаха, от къде си ги взела?

дорка, това за подправките го има и в БГ ( az go vidjah ot prijatelka v SF i namerih i tuk), мисля в Метро или Комо. Страшно е удобно и не е от скъпите ( които са иноксови...). микровълновата .. по всяка вероятност има такъв модел и в БГ , марката е уърпул

ето нагледно проблема ми - всичко е в теракот, както и не съм наясно как да увелича осветлението, а така също какви картини да сложа. бюрото с компютъра на мъжа ми вече го няма. в кухнята искам да увелича осветлението , както и да  сложа красоти някакви, но не знам какви плюс незнам дали тия плочки се пробиват и тн...
абе, идеи всякакви приемам








# 248
  • Мнения: 154
Mammi Italiani Ciao!

Какво ще кажете за идеята,да се отвори бг ресторант в Милано,или някъде около ?
Поздрави на всички ви!  Grinning

# 249
  • Мнения: 6 167
но ми треябва някой да напави бизнез плана.

   Peace тук съм..до сега съм била на страната на противниковия лагер..т.е. оценявах проекти..мисля,че знам какво е необходимо за един добър бизнес план!   Wink

мисля, че се оформя добър екип.
ще напиша концепцията в 1-2 стр и ще ти я изпратя да я оцениш, като потенциал
и да видим ний ша печелим ли тука или ще работим ' с компютър'.
допълнително ще се занимаваме с благотворителност и проекти..
защото сме добри хора!

# 250
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лейди то има някакъв бг ресторант в провин4а ди Милано,не помня то4но  в кое град4е е ,но не съм 4увала хи4 добри отзиви за него  newsm78

# 251
  • Мнения: 154
Е къде е ? Аз не съм чувала да им бг ресторант около Милано,иначе поне някой щеше да ми каже  newsm78 странно  Laughing

# 252
  • Мнения: 2 427
     Гери,не че искам да ти се меся,ни акъл да давам ама аз ако бях на вас ,с този опен спейс знайш к'во бих направила:изпраскваш един модерен ъглов диван на другия край на кухнята,после на противоположния целия амбарадан с кухня хладилници и пр. и го разделям с един бар-маса(паралелен на реда кухня,тип остров ,както му викат) от същя мат'риал и фурнир на кухнята +(сега има едни много авангардни прозрачни столове в Мома)някои невидими столове и точка.А,да да не забравя ,мяташ и някоя черга с дълъг косъм или в светъл или в много тъмен нюанс,а ако искаш да е акцент в някой ярък дет му викат гарджанте цвят и си ок Crazy
                                                             http://momastore.org/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?c … d=-1&src=shop

# 253
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
   Wink ами хайде де..идвай!  Hug

ми да,айде,Що Ше се дразниШ ...  Grinning

за колко 4аса сте се разбрали?

# 254
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Влади надуШих аз ,4е си типо тренди  Wink  bouquet
Аз доста спортно обле4ена се нося и не съм особено на ти с разните цветови комбинации и модните тенденции ( в най_ тесния смисъл на думата )  Embarassed

Моя мъж иска да направи дългата стена в хола покрита с неЩо като сив камък,не зная то4но как да го обясня. Ще взема да потърся снимка в нета и да ви покажа  newsm78

Влади тая снимка не е от апартамента на Гери,тя затова казва,4е не иска тъмни цветове,заЩото при нея пространствата не са то4но такива  Wink

Общи условия

Активация на акаунт