Искам да кажа ... (156) през март 2019

  • 107 216
  • 2 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 244
Никитка, честит да е и твоя племенник!

Кате, да оздравявате вие 🤗

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Честита Баба Марта! Пожелавам ви пролет!
При нас е вече така- .
Отивам на карнавалното дефиле на малката.

# 47
  • Мнения: 2 254
Райче, честита да е майка ти! Никитка, честито да е и вашето момче!

Тарти, откриват сезона май при вас Simple Smile Аз започнах да обмислям едни билети за Барселона в началото на април Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 069
Честита Баба Марта, момичета!
Желая на всички здраве, много усмивки и прекрасен нов месец!

# 49
  • София
  • Мнения: 11 659
Честито на днешните рожденици! bouquet
Живи и здрави да са!
Алечка не разбрах,какъв е пробелемът,но е хубаво,че ти се е разминала интервенцията.
Детето на Хрис не успях да видя,но съм сигурна,че е хубаво в носията и му отива.
Да Ви е слънчев и усмихнат март месец!

# 50
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Честита Баба Марта!

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 6 406
Ооо, Тарти, то направо сте прескочили пролетта, така като гледам.

Ленд, не го мисли много. Тъкмо си набрала с испанския покрай сериалите, практика е нужна Wink

Тук, откакто въведоха районирането, искаш или не си си в кварталното училище. За момента грам не съжалявам за избора.

# 52
  • Мнения: X
Уговорих час за утре да слагам обеци на малката. От пет месеца повтаря, че иска да й сложа. Някакъв трик или нещо предварително да обърна внимание..., че съм забравила като сме слагали на каката.

# 53
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Честита баба Марта! Да е все така хубав месеца като днешния ден!

Днес петъчно нещо много работа се отвори, а не очаквах.


Кате, това е просто отвратително. Снощи бях на някаква среща с Национален инспекторат по образованието. Ново звено, което да прави оценка на училища и ДГ на национално ниво, с идеята да се управлява качеството и да се подобрява работата в училищата. Имало предвидени срещи с родители, като част от процеса на оценяване. След 1 час приказки и отговори на въпроси стигнахме до извода, че няма как да подобряваш образованието, ако нямаш адекватно и целево финансиране.
Сега оценяват училища пилотно и са в процес на доработване нещата. На теория звучеше чудесно, остава и на практика да се реализира.

Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 14:44 от vesi1

# 54
  • Мнения: 17 936
Уговорих час за утре да слагам обеци на малката. От пет месеца повтаря, че иска да й сложа. Някакъв трик или нещо предварително да обърна внимание..., че съм забравила като сме слагали на каката.

Ние все на Благовещение пробивахме, сега скоро трябва да е мисля....
Никакъв проблем не са имали моите, не е забирало, не ги е боляло, споко

# 55
  • Мнения: 5 343
Честита Баба Марта! Да сте здрави!

# 56
  • Мнения: X
Да, на 25-ти март е Благовещение, но се очертава да не сме тук, и за това отпадна варианта. Иначе ми се искаше и на мен тогава. Доколкото си познавам маймунчето, усещам, че на два пъти ще я водя, защото ми се струва, че утре като й пробият едното, няма да даде второто JoyJoy

# 57
  • Canada
  • Мнения: 3 435
Честита баба Марта, момичета и Куркума!✅✔⚪🔴✅✔

Здрави, румени и засмени бъдете!

Честито на празнуващите, стискам палци на нуждаещите се!

Уморено и сдухано ми е, но ще мине и това!

# 58
  • Мнения: 14 244
Фонс Hug Петък е, измисли някоя глезотийка за почивните дни и разпусни!

# 59
  • София
  • Мнения: 17 143
Хора, пиша си в чата с майка ми и умирам от смях Simple Smile Хвали ми се, че била първата в рода, дето я е гонила полицейска кола (днес това). Сума ти време пиукали след нея и добре, че била приятелката й, да й каже, че май нея гонят полицаите, щото на нея и през ум не й минало Joy Взели й били талона, питам я за какво - пресконференция в 5 щяла да дава, сега пиела кафе и не й се обяснявало, дреболия някаква била Joy
Да ми е жива и здрава, голяма е шматка! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт