Важно ли е за вас съдържанието на продуктите? Умеете ли да разчитате опаковката?

  • 8 345
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 020
Важно е, но не винаги задължавам или го правя на проблем. Като имам възможност купувам по-изчистени продукти, когато нямам алтернатива или не купувам или вземам нещо, което ми допада.

# 16
  • Мнения: 1 358
Да, важно е съдържанието и винаги чета етикета.

# 17
  • Мнения: 474
Винаги чета съдържанието на продукта. Важно е да знам какво консумираме в нашето семейство.

# 18
  • Сф
  • Мнения: 10 667
Да , важно е.Чета съдържанието на продуктите и соковете, защото консумираме натурален сок всеки ден.Радвам се, че Куинс пуснахте чист натурален сок, не от концентрат.Това е важно за децата и здравето на всички! Пием с удоволствие!Надявам се да разширите гамата NFC.Успех!

# 19
  • София
  • Мнения: 271
Честита Баба Марта ! Разбирасе, че гледам състава. Не е все едно да е 12 % или да е над 50 % или !00 %. Важно е, но също има и марки които са еталон, сред многообразието от едни и същи продукти. Queen'"s е такава марка. Но, че NFS е сок от пресовани плодове научих от тази статия. Благодаря.

# 20
  • Мнения: 29 390
Съдържанието е важно за мен и семейството ми. Чета съдържанието, особено щом купувам продукти за детето!

# 21
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 149
За мен е важно съдържанието на продуктите, чета етикетите предимно когато купувам нещо за детето.

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Най-важно е съдържанието, според мен! Винаги чета етикетите на продуктите които купувам.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 872
Чета етикетите и гледам в продуктите, които купувам да има минимално количество Е-та и вредни добавки и съответно наблягам на полезните. За соковете се старая да взимам повече от 100 процентовите.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 268
О да, разбирам състава, много често т.н. натурални сокове блъскат здраво на химия, ще се радвам са пробвам нещо разично.

# 25
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Да, за мен е важно съдържанието на продуктите, и винаги чета етикета.

# 26
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
Да, винаги чета!

# 27
  • Мнения: 1 262
Много е важно за мен съдържанието на продуктите и затова чета етикетите и купувам сокове с натурален състав.

# 28
  • Мнения: 482
За мен е важно съдържанието на продуктите и винаги чета етикетите.

# 29
  • Мнения: 625
Чета етикетите винаги, защото съдържанието е важно!

Общи условия

Активация на акаунт