Важно ли е за вас съдържанието на продуктите? Умеете ли да разчитате опаковката?

  • 8 346
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 610
За мен е важно съдържанието на продукта и винаги чета етикета.

# 31
  • Мнения: 548
За мен е важно съдържанието на продуктите и винаги гледам етикета.

# 32
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Винаги чета етикетите на новите продукти, защото е важно съдържанието, но не винаги е написано разбираемо за потребителя.

# 33
  • Мнения: 464
Винаги чета етикета, особено когато купувам нещо за децата. Съдържанието на продукта е много важно за нас. Стремим се да избягваме вредните продукти, доколкото е възможно....

# 34
  • Мнения: 1 776
За мен е важно съдържанието на продуктите. Чета етикетите на повечето продукти, които купувам, но понякога шрифта е изключително ситен и това затруднява много хора.

# 35
  • Мнения: 1 819
Важно е разбира се, но признавам не винаги чета етикетите...Имам чувството и че доста се спекулира в последно време с всякакви "БИО" продукти. Но като цяло е добре да се чете и да се следи какво консумираме.

# 36
  • При децата ми
  • Мнения: 6 070
Разбира се, че е важно. Чета етикетите на повечето продукти, които купувам, и гледам да избягвам продуктите с повече вредни съставки.

# 37
  • Мнения: 441
Напоследък се зачитам в съдържанието на продуктите, които купувам. Избягвам тези с много е-та.

# 38
  • София
  • Мнения: 12 416
Много е важно съдържанието на всеки продукт, предлаган на пазара. Винаги чета етикета и гледам срока на годност.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 098
Важно ли е за вас съдържанието на продуктите, които консумирате, и обръщате ли внимание на етикета? Когато купувам натурален сок задължително гледам процентното съдържание на плодовете в него. Обръщам внимание и на допълнителните захари и консерванти и избирам такъв с по-малко.  Най-честият ми избор е Куинс, в зависимост от наличността в магазина. Simple Smile Честит празник!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 9 712
Чета какво пише на етикет. Е, не на 100 %, но основно проверявам съдържанието на продукти, които ще купувам за първи път. И често прочитането води до връщане на опаковката на рафта.
Друг път взимам, без да чета. Че прочета ли, може и да не взема. 

# 41
  • На морето!
  • Мнения: 5 758
Разбира се, че е важно. Вече свикнах да разчитам опаковката с всичките проценти, грамажи и сложни химични елементи.

# 42
  • Мнения: 1 392
Съдържанието на продуктите е много важно за мен. И естествено , че чета етикетите. Особенно както на пазара вече има какви ли не продукти с какви ли не съставки. За заблуда на драгия потребител!

# 43
  • Мнения: 409
Чета етикетите, но не им вярвам на 100%. Общо взето съм се спряла на определени продукти, които съм сметнала, че имат подходящ състав и проверен във времето вкус , и си пазарувам от тях. На много от продуктите на етикетите не може да се разчете нищо, а дори и да е четливо написано информацията не ми е полезна ако пише Е....- все пак има и безвредни Е-та и отровни такива..... А видя ли надпис Био, направо бягам далеч.

# 44
  • Мнения: X
Изключително важно е, като освен качеството на самите плодове от значение за мен е и съдържанието на изкуствени подсладители и други добавки.

Общи условия

Активация на акаунт