Пазаруване от H&M (29) ➤ Март 2019

  • 67 489
  • 1 351
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 245
Как ги няма? Изтрити директно от акаунта ли? Ако е така, значи няма и да го пратят, случвало ми се е. Напоследък за някои неща си правя скрийншот като пусна поръчката с номера ѝ и съдържанието. Така ако се се случи нещо такова и се наложи, мога да питам за номера на поръчката и защо липсват данни.

На емайла имам Потвърждаване на поръчката, но в хм - нищо Angry

# 1 081
  • Мнения: 245
Вчера направих 2 поръчки и сега, като реших да видя, какъв статус имат... ги няма! Има ли смисъл да ги чакам?
Получи ли потвърждение за поръчката?

Да, в пощата имам.

# 1 082
  • Мнения: 69 191
Бъговете с изгубените уж поръчки да не е на десет дена? На 10.03 - срив, вчера пак ли.....
Аз чакам Тантелата...

# 1 083
  • Мнения: 10 395
Елена, от потвърдителния мейл може да се вземе номера на поръчката 🤞🏻

# 1 084
  • Мнения: 10 395
Бъговете с изгубените уж поръчки да не е на десет дена? На 10.03 - срив, вчера пак ли.....
Аз чакам Тантелата...
Вчера пуснах поръчка за дъщерята, изпратили са ми я, уж....

# 1 085
  • Мнения: 245
Младежът ми каза, че поръчки има, в процес на товарене дори били и естествено има някакъв проблем със страницата Scream Последното не е за вярване Satisfied

# 1 086
  • София
  • Мнения: 19 402
Вчера получих дънки за сина, р-р 134
Горе - широки, долу - малко къси, до глезена, стават за носене с високи кецове. Иначе стоят хубаво, плътни и мекички, имат и полиестер, сигурно затова бяха 18 лв. Чудя се да връщам ли, ще почакам и щерката да си види роклята.

# 1 087
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Тоя тип дънки по принцип винаги са широки в талията. Защо е тоя ластик, уж за еластичност, а те са широки дори без да е опънат. И са къси, да. Колкото дънки от тоя тип съм вземала винаги са били широки и къси. Всъщност май два пъти съм се лъгала, трети няма да има Crazy Иначе полиестерът не би ме притеснил чак толкова, колко % е?

# 1 088
  • София
  • Мнения: 19 402
Трябва да призная, че не са ужасно широки, просто моят син е слаб и носи номер надолу, обаче така стават къси.
Нарочно взех с ластик и се надявах да няма нужда от връзване, защото при него редовно връзката е на възел.
Както върви на килограми, когато му станат добре в талията, на дължина ще са 7/8  Joy
полиестерът беше около 18-20%, вече ги няма, и в мрежата не излиза този номер

# 1 089
  • Мнения: 1 576
Cockoo, изтървах ги аз и вече не съжалявам. И аз бях поръчала едни дънки от момчешките, които според мен бяха по-къси с 1-2 номера и уж да ги носи с високи кецове, ама така и не изкарахме зимата. Та съжалявам, че не ги върнах веднага и се набутах 30лв.

# 1 090
# 1 091
  • Мнения: 48 068
Дантелата явно ще е модерна, в теранова има всякакви цветове дантелени блузки за без пари
Вземете си от там Simple Smile

# 1 092
  • Мнения: 5 274
Талия над пъпа, пробвах ги и за моята структора не са ок.

# 1 093
  • Мнения: X
Радвам се, че Тантелата ще е модерна. Нали есента повечето си накупихме от сайта Тантелен топ за без пари? Нищо, че е за кърмене, нищо, че е розАв, вадя го и го нахлузвам, само да се постопли времето.
За загубените пратки- моята зациклила пратка от 9.03. днес се раздвижи, товари се, ще я очаквам в понеделник. Оказа се, че не е загубена.

# 1 094
  • София
  • Мнения: 19 402
Cockoo, изтървах ги аз и вече не съжалявам.
Ако те устройва размерът - 134, да ти ги пратя?

Общи условия

Активация на акаунт