Дългото чакане след трансфер - Тема 73

  • 48 167
  • 800
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 907
Слагала съм си фраксипарин като се подпра на касата на вратата и така надигам кожата на лакетя и я забождам, по това време живеех сама и живота на какво ли не те учи 😊

# 331
  • Мнения: 223
Слагала съм си фраксипарин като се подпра на касата на вратата и така надигам кожата на лакетя и я забождам, по това време живеех сама и живота на какво ли не те учи 😊

Благодаря много! Утре ще го пробвам, дано се получи.

За всички, на които им предстои да направят теста! Бъдете благословени!

# 332
  • Мнения: 123
Момичета, стискам палци на всички днес да получите благата вест ! Желая Ви го от сърце ! ❤

# 333
  • Мнения: 223
Момичета, стискам палци на всички днес да получите благата вест ! Желая Ви го от сърце ! ❤

БЛАГО ДАРЯ!!!

# 334
  • Мнения: 990
Момичета, стискам палци на всички днес да получите благата вест ! Желая Ви го от сърце ! ❤
Lina9120 , благодаря. Аз съм 2-ри ден след трансфер на 2 бластоциста и ще направя тест на 02.04. Официалният ми в клиниката е на 08.04. , но няма кой да чака дотогава. Така че мно-о-го силно се надявам на блага вест. Това ми е 6-ти трансфер и съм решила да е последен /на 44г. съм/. Flowers Four Leaf Clover

# 335
  • Мнения: 223
Момичета, стискам палци на всички днес да получите благата вест ! Желая Ви го от сърце ! ❤
Lina9120 , благодаря. Аз съм 2-ри ден след трансфер на 2 бластоциста и ще направя тест на 02.04. Официалният ми в клиниката е на 08.04. , но няма кой да чака дотогава. Така че мно-о-го силно се надявам на блага вест. Това ми е 6-ти трансфер и съм решила да е последен /на 44г. съм/. Flowers Four Leaf Clover
От сърце Ви желая ДВЕ ЧЕРТИ и ЕДНА НЕВЕРОЯТНА БРЕМЕНОСТ!
Моя позната така на 44г. забременя след 9-я си трансфер на два петдневни ембриона и сега си има едно прекрасно и неввроятно детенце! Чудесата се случват, ще Ви се случи и на Вас! Това е Вашият УСПЕШЕН ОПИТ!!!!

# 336
  • Мнения: 783
    msi_msi
,слагай в паласките и смени иглите Simple Smile И аз бях така,вече 3ти месец слагам и се чудех какво да правя,основният проблем при Фраксито е иглата - накупи си от аптеката обикновени спринцовки с най тънките иглички и прехвърляй там съдържанието. Никакъв пробрем нямам вече.😊

# 337
  • Мнения: 990
Момичета, стискам палци на всички днес да получите благата вест ! Желая Ви го от сърце ! ❤
Lina9120 , благодаря. Аз съм 2-ри ден след трансфер на 2 бластоциста и ще направя тест на 02.04. Официалният ми в клиниката е на 08.04. , но няма кой да чака дотогава. Така че мно-о-го силно се надявам на блага вест. Това ми е 6-ти трансфер и съм решила да е последен /на 44г. съм/. Flowers Four Leaf Clover
От сърце Ви желая ДВЕ ЧЕРТИ и ЕДНА НЕВЕРОЯТНА БРЕМЕНОСТ!
Моя позната така на 44г. забременя след 9-я си трансфер на два петдневни ембриона и сега си има едно прекрасно и неввроятно детенце! Чудесата се случват, ще Ви се случи и на Вас! Това е Вашият УСПЕШЕН ОПИТ!!!!
msi_msi, благодаря! То само това ми остана - ЧУДОТО!:praying_hands:Hands PrayHands Pray

# 338
  • Мнения: 223
    msi_msi
,слагай в паласките и смени иглите Simple Smile И аз бях така,вече 3ти месец слагам и се чудех какво да правя,основният проблем при Фраксито е иглата - накупи си от аптеката обикновени спринцовки с най тънките иглички и прехвърляй там съдържанието. Никакъв пробрем нямам вече.😊
Ще изкарам някак до сряда сутринта, остават две инжекции  и съм на кръвен. Ако има бременост, непременно ще го направя, ще ги купя още в същия ден. А да питам ами ако и на паласките нямам грам кожа какво да правя Joy

# 339
  • Мнения: 990
Бъдещи мами, какво е мнението на вашите доктори за кафето след трансфер, в разумни количества естествено.

# 340
  • Мнения: 958
На мен ми казаха че няма проблем по едно . Аз от деня на трасфера (20.02) до този моментне съм пила,така реших за себе си Simple Smile

# 341
  • София
  • Мнения: 626
 msi_msi
може да мажеш синините с Traumil S крем, който е хомеопатичен. На мен ми помогна.

Относно кафето. Аз го бях спряла още след трансфера и изкарах така месец и повече, но лекарката ми каза да си пия по едно кафе на ден нямало никакъв проблем още повече, че съм с доста ниско кръвно. Вече пия, не така редовно както преди, но когато ми се пие си изпивам с кеф едно кафенце.

# 342
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Честито Благовещение!!!  Hug bouquet Пожелавам на всички от сърце да чуят благата вест! Нека Света Богородица ни закриля да имаме спокойни бременности и здрави деца!  Hug

Пак за Фраксито да кажа - сложете съдържанието в друга спринцовка с тънка игла, няма да има проблем. Аз така бия още от първата инжекция, станаха ми синини и започна да ме боли вече в корема, но повече от месец се бода всяка вечер там. Попитах докторката къде на друго място - каза в паласките, отзад на ръката и отстрани на бедрото. Сега започнах в паласките, добре е за момента. Като поотмине малко в корема, пак ще започна там.
Всичко си заслужава, момичета  Hug

# 343
  • Мнения: 783
    msi_msi
,аз съм 49 кг и едва събирам,ама няма как 😂😂😂 В ръцете и корема хептем нищо нямам.

# 344
  • Мнения: 223
Бъдещи мами, какво е мнението на вашите доктори за кафето след трансфер, в разумни количества естествено.
Заместих го плавно с Цикорий

Общи условия

Активация на акаунт