Лидл 125 - Мартенска инвазия от стикита :)

  • 109 552
  • 1 755
  •   1
Отговори
# 1 230
  • София
  • Мнения: 162
Здравейте, имам следният въпрос. Наистина ли, когато пазаруваш с фактура не ти дават стикита? Днес мъжът ми, купил някакъв инструмент с фактура, за 32 лв и са му отказали да му дадат две стикита, защото бил с фактура.

# 1 231
  • Мнения: 9 050
В условията на промоцията няма подобно нещо. Според мен е измислица на касиера.

# 1 232
  • Мнения: 69 133
Или мъжо не е поискал.
Да се върне с фактурата...ще му дадат ако е така, както той казва.

# 1 233
  • Мнения: 1 334
Точно така си е!С фактура няма стики!

# 1 234
  • София
  • Мнения: 162
Или мъжо не е поискал.
Да се върне с фактурата...ще му дадат ако е така, както той казва.

Искал е... но касиерката, чак му се е скарала и дойде бесен в колата. Чак се ядоса, че първо не си е платил, а да се върне после за фактура с бележката.
Исках само да ви питам, защото аз не съм много запозната. Детето им се радва, не е чак толкова запален, но въпросът е принципен.

# 1 235
  • Асеновград
  • Мнения: 3 118
Точно така си е!С фактура няма стики!
Стана ми интересно, в такъв случай пазаруващите за заведения и магазини би трябвало също да не получават стикита, а по преди се коментираше че това е начина за бързо събиране.Едва ли се отказват от документ за разход само заради стикитата.
Ето правилата, аз никъде не видях да има условие,че стики не се дава при фактура.Касов бон така или иначе се пуска, а към него вече по желание фактура.
Правила за провеждане на промоционалната кампания „Бандата на свежите Stikeez“
В периода от 04.03.2019 г. до 31.03.2019 г. за всеки 15 лв. от стойността на покупката в един касов бон в магазини Lidl в България получавате 1 (една) фигурка Stikeez като подарък. Например ако стойността на Вашия касов бон е 47 лева, ще получите 3 (три) фигурки Stikeez.
Фигурките Stikeez  са малки, меки гумени играчки, които могат да се колекционират. Благодарение на гумената си вендуза те се залепват здраво към всички гладки повърхности. Когато ги дърпаме, издават характерен звук. Фигурките Stikeez ще се получават на касите в магазини Lidl в България при плащане на покупката, която отговаря на посочените по-горе изисквания. Stikeez се раздават на произволен принцип и може да се падне всяко едно от тях. Ако фигурката Stikeez Ви се повтаря с вече полученa такaва, тя няма да може да бъде заменена с друга. Stikeez не са подходящи за деца под 3 годишна възраст. Могат да се използват от деца само под родителски надзор. Показаните в рекламните материали снимки и илюстрации на фигурки Stikeez служат само за илюстрация и могат да се различават незначително по цвят и форма от реалните фигурки.
Периодът на кампанията е от 04.03.2019 г. до 31.03.2019 г. или до изчерпване на количествата от фигурките Stikeez в магазините Lidl в България в рамките на този период.
В периода на кампанията бихте могли, ако желаете, да закупите допълнително и независимо от получаването на Stikeez, на стандартна цена:

# 1 236
  • в реалността
  • Мнения: 191
Тъкмо се зарадвах, че ще пускат артикули за печива и се оказа, че няма незалепваща тавичка за мъфини. Тези силиконовите формички бива ли ги или да търся от другаде?
Здравей от няколко години ползвам силиконовите формички точно от лидл, много съм доволна.

# 1 237
  • Мнения: 2 681

Искал е... но касиерката, чак му се е скарала и дойде бесен в колата. Чак се ядоса, че първо не си е платил, а да се върне после за фактура с бележката.

ЖДНБ, каква световна драма.
Направо гръцка трагедия - 2ма възрастни се тръшкат, че няма стикита.
А в същото време си купуват инструмент за домашна употреба с ф-ра на фирмата....
 Joy

# 1 238
  • Мнения: 10 351
Чак пък драма. Но е разочароващо за дечицата, когато с нетърпение очакват нещо, а пък родителите искат да ги зарадват. И затова веригите използват тази стратегия, та да си увеличават продажбите.
Между другото, много ми е чудно, как някои успяват още първия ден да съберат цялата колекция, че и с повтарящи се (е имам си някои предположения, но...) че и после се хвалят под фейсбук игрите с това

# 1 239
  • Мнения: 12 679
Аз пък взех блендер , после го върнах. 4 стикита съм напред.

# 1 240
  • София
  • Мнения: 23 190
Аз пък взех блендер , после го върнах. 4 стикита съм напред.

а защо го върна?
и аз взех, не съм го разопаковала още.
нещо не му е както трябва или заради стикитата?

# 1 241
  • Мнения: X
Какъв кетчуп открииииииих 😂
Kania от 1л. страхотен, за 1.99,същия вкус като на Дерони Премиум, само че двойно по-евтин. Трябва да се запася 😂

# 1 242
  • София
  • Мнения: 162

Искал е... но касиерката, чак му се е скарала и дойде бесен в колата. Чак се ядоса, че първо не си е платил, а да се върне после за фактура с бележката.

ЖДНБ, каква световна драма.
Направо гръцка трагедия - 2ма възрастни се тръшкат, че няма стикита.
А в същото време си купуват инструмент за домашна употреба с ф-ра на фирмата....
 Joy

Не виждам къде е драмата...
Попитах, стана ми интересно, дали е така наистина...
И не! Не сме си взели инструмент за домашна употреба с фактура... за да се коментира по този заядлив начин!
Благодаря все пак за всички нормални отговори!

# 1 243
  • Мнения: 6 493
Скоро имаше инфо на таблото точно за стикита и фактурите. Изрично се споменава, че стикита се дават и на пазаруващи клиенти с фактура. Така, че предайте на колежката по-често да си чете Информационното табло.

# 1 244
  • Мнения: 12 679
Не ми върши работа, иначе съвсем наред си беше. Купих го с идеята да разбивам хайвер, не става.

Общи условия

Активация на акаунт