Лидл 125 - Мартенска инвазия от стикита :)

  • 109 693
  • 1 755
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 9 050

Искал е... но касиерката, чак му се е скарала и дойде бесен в колата. Чак се ядоса, че първо не си е платил, а да се върне после за фактура с бележката.

ЖДНБ, каква световна драма.
Направо гръцка трагедия - 2ма възрастни се тръшкат, че няма стикита.
А в същото време си купуват инструмент за домашна употреба с ф-ра на фирмата....
 Joy


И как пък го реши това? Първо, инструментът може да не е за домашна употреба. И второ, лицето може да е самоосигуряващо се, да имат фирмено възстановяване на разходите (никъде не пише на чия фирма е фактурата) или да е ЕТ.....изобщо, грамотността отстъпва пред заядливостта. Всеки може да си взима фактура за каквото и когато иска. Има си норматив за това дали един разход ще се признае за дейността или не.

# 1 246
  • Мнения: 13 935
Какво и е толкова специалното на тази хлебопекарна? Разгледах я обстойно, не е евтина, няма някакви космически екстри?
Не е и скъпа, а си е съвсем прилична машината. То какви екстри да има, да няма и да го сервира тоя хляб Grinning Съвсем нормална хлебопекарна, като повечето масови модели на пазара.
Освен това, гаранцията е 3 години и смяна на казанче/бъркалки, дето са си консуматив, излиза евтино, което не е за подценяване. За повечето хора това е напълно достатъчно да предпочетат да си купят от Лидл такъв уред.

# 1 247
  • Мнения: 2 036
А като ползвате силиконовите формички за мъфини трябва ли да се намажат с мазнина и после с брашно/какао или директно се слага сместа?

# 1 248
  • Мнения: 10 214
Скрит текст:
Или мъжо не е поискал.
Да се върне с фактурата...ще му дадат ако е така, както той казва.
Искал е... но касиерката, чак му се е скарала и дойде бесен в колата. Чак се ядоса, че първо не си е платил, а да се върне после за фактура с бележката.
Исках само да ви питам, защото аз не съм много запозната. Детето им се радва, не е чак толкова запален, но въпросът е принципен.
Хаха Laughing, сладури! Бащата бесен, а детето не е толкова запален. Smiley Казах ви аз, че това са играчки за възрастни, но не ми повярвахте. Wink

# 1 249
  • София-Младост
  • Мнения: 23 411
А като ползвате силиконовите формички за мъфини трябва ли да се намажат с мазнина и после с брашно/какао или директно се слага сместа?
По принцип слагам хартиена капсула и тези силиконовите ги ползвам повече за форма за печене. Директно също съм пекла, не се намасляват по принцип. Но една голяма силиконова форма за кекс си  я мажа, че после малко трудно ми излиза кекса.

# 1 250
  • Мнения: 449
Имам силиконови формички от Лидл и не ги мажа, нито ръся с нищо. Директно изсипвам тестото, не залепват, много съм доволна!

# 1 251
  • Мнения: 2 036
Супер, благодаря ви за отговорите! Ще се купува тогава стига да са останали до утре. Grinning

# 1 252
  • Асеновград
  • Мнения: 3 148
Супер, благодаря ви за отговорите! Ще се купува тогава стига да са останали до утре. Grinning
Скрит текст:
Те тези ги пускат за енти път и едвали ще изчезнат бързо.Даже след време се търкалят намалени  на 30%

# 1 253
  • Мнения: 24 840
Някой знае ли за стики, което се давало, ако събереш всички? Някакво ледено?!

# 1 254
  • София
  • Мнения: 1 907
И аз ходих днес. Купих си форма за торта и шоколад взех, какао, захарни фигурки за украса и извара. Ще я пробвам формата тези дни, да видя, изглежда добре. Обаче ликьорче не видях, явно недогледах.
Бях купувала миналия месец на детето едни ботички, обаче не пазя касовата бележка. Снощи видях, че им се е нацепила кожата. Днес попитах жената на касата, първо каза, че съжалява, ама няма какво да направи. После явно размисли и каза да им ги занеса и зависи на кого попадна 😂

# 1 255
  • Мнения: 9 662
насипните орехи хубави ли са?

# 1 256
  • Мнения: 2 036

[/quote]
Скрит текст:
Те тези ги пускат за енти път и едвали ще изчезнат бързо.Даже след време се търкалят намалени  на 30%
[/quote]
За съжаление, това за нашия Лидл не важи, независимо, че има Кауфланд и Триумф на 100 метра и Метро на 3 км. максимум, всичко се изкупува бързо и почти нищо не се намаля на 30%. Явно е политика на управителя, защото разните му гръцки тахани и прочие стари стоки си стоят със старата цена на регалите.

# 1 257
  • Мнения: 6 294
Някой уреди ли се с френските макарони?Втори път отивам към обяд и вече са свършили 😕

# 1 258
  • Мнения: 2 994
Вчера в Младост 3 имаше доста кутии макарони.

# 1 259
  • Мнения: 12 696
И днес имаше.

Общи условия

Активация на акаунт