Лидл 125 - Мартенска инвазия от стикита :)

  • 109 716
  • 1 755
  •   1
Отговори
# 1 635
  • София
  • Мнения: 11 758
Аааа, мангото ми е битка, направо, и като остане много около костилката ми идва и нея да глътна, щото много го обичам. Simple Smile

# 1 636
  • София
  • Мнения: 18 816
Да не ви обяснявам дълго и широко в ютуб има клипчета,супер бързо става.Simple Smile

# 1 637
  • Мнения: 25 923
Да знаете във Варна къде са останали стикита? На владислав има табела, че няма.. Довечера ще пращам мъжо за някои неща, а ни остават още 2 или 3 стикита.. Тет я дай тази обява по левче, аз все по 3лв намирам Simple Smile
Няма стикита.

# 1 638
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 846
Аз ей сега си намерих с размяна с олх.  За късмет човекът е близо до нашия град и утре щял да пътува и да мине от тук. Simple Smile

# 1 639
  • София
  • Мнения: 856
Аз се обучавах от нета Joy
Така ядем манго:
https://rumenmarinov.com/bg/как-се-яде-манго/

# 1 640
  • Мнения: 69 357
А миете ли го...не казахте Joy

Ролерите не са ли само детски?

# 1 641
  • София
  • Мнения: 18 816
Е къ,с четката жула.

# 1 642
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 676
А? 😅😅

# 1 643
  • Мнения: 2 883
Тета
От сивите пише, че има до 41 номер

# 1 644
  • Мнения: 69 357
Само така...ама гледай да не пръска по плота...Stuck Out Tongue Winking Eye

Мангото ми лъха на терпентин на мен.

# 1 645
  • София
  • Мнения: 3 900
Завивката става ли за пролет? Трябва ми по-тънка, за сега, зимна имам.
Ако е от микрофибър, спарва.

# 1 646
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 676
Някой взе ли гофретника? Има ли рецепта за хубави понички, в търсене съм на такава, но и на гофретника му се мая..

# 1 647
  • София
  • Мнения: 11 758
А миете ли го...не казахте Joy

......................
Трябва ли или не  Wink

# 1 648
  • Мнения: 2 997
Мрежата авокадо в неделя я взех на 5.49 или 5.59, не беше ли по-евтино доскоро? Това със стикитата е пълна лудница, мъжът ми се прибра преди малко от пазар, дали са му двойно на това, което му се полага за тази сметка, а в други магазини казват на хората, че няма. Една верига са, не е ли редно да се постараят да прилагат еднакви условия? Какво ти, то във всеки магазин има различни артикули, аз за стикитата съм се хванала. Разсъждавам си просто.

# 1 649
  • Мнения: 1 132
В нашия Лидл в четвъртък щеше да има намаление на мрежата авокадо на 4.29лв, но се наложи в сряда да мина за няколко неща и гледам мрежата е намалена. Тръгнах да си взимам, ама приятелят ми ме подсети. А те хората сложили табела само днес - 4.49лв. Та в кашончето само една мрежа беше останала... Защо правят такива схеми?!?

Общи условия

Активация на акаунт