Интимен гел

  • 14 127
  • 189
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 7 170
Моят е Нивея  Peace

# 151
  • София
  • Мнения: 4 578
Аз ги редувам - Avon, Saugella. И съм доволна.

# 152
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Засега съм с Avon, но като ви гледам какво сте писали, ще си взема Лактацид Peace

# 153
  • Мнения: 463
Геловете на AVon,Oriflame,Красная линя не ми вдъхват доверие хич,дори и Nivea -другите продукти на Nivea и Avon ми харесват ,но за интимните части ... Cerefree ползвам ,защото е на Jonson`s продукт,но пак се съмнявам.Все пак съм на мне ние ,че само с вода не става да поддържаш хигиена.За Лактацид не съм се сещала ,че може да имат интимен гел ,смятам да го пробва,.Искам да ви питам един въпрос?Вие по колко пути на ден си къпете шушумигата?Гледах едно предаване и се оздачих.По принцип гинеколозите казват че не е добре да се нарушава естествената и киселинност ,зашото предизвиква гъби,а в предването ставше въпрос да няколко пъти на ден -3 ?

# 154
  • Мнения: 2 211
Лактацид - супер е!

# 155
  • София
  • Мнения: 2 110
Геловете на AVon,Oriflame,Красная линя не ми вдъхват доверие хич,дори и Nivea -другите продукти на Nivea и Avon ми харесват ,но за интимните части ... Cerefree ползвам ,защото е на Jonson`s продукт,но пак се съмнявам.Все пак съм на мне ние ,че само с вода не става да поддържаш хигиена.За Лактацид не съм се сещала ,че може да имат интимен гел ,смятам да го пробва,.Искам да ви питам един въпрос?Вие по колко пути на ден си къпете шушумигата?Гледах едно предаване и се оздачих.По принцип гинеколозите казват че не е добре да се нарушава естествената и киселинност ,зашото предизвиква гъби,а в предването ставше въпрос да няколко пъти на ден -3 ?

обикновено 2 пъти на ден- сутрин и вечер и нямам оплаквания. според мен ако продуктът е качествен, не би трябвало да имаш проблем, но всеки си е индивидуален все пак...

# 156
  • Мнения: 463
Да и аз така правя:)Сверявам си часовника,в предаването ставаше дъма за повече от два пъти,гинеколозите са против пък,а аз реших че сутрин и вечер е добре ... Wink

# 157
  • Мнения: 1 353
Използвам Лактацидфемина и съм доволна

# 158
  • Мнения: 4 076
Не ползвам.При нужда-външни промивки с лайка,тетра или сода.При още по-голяма нужда-лечение  Simple Smile

# 159
  • Мнения: 3 216
Нивея с екстракт от лайка  Peace

# 160
  • София
  • Мнения: 36 168
Не ползвам.

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
В момента на Орифлейм,но ми е на свършване и съм си приготвила Лактацид. Това ми е първият гел и нямам база за сравнение, обаче съм чела в този форум хубави неща за Лактацида и за нуждата от смяна на интимната козметика, поради което го предпочетох пред другите марки.

# 162
  • София
  • Мнения: 1 244
"извинете ме за тъпия въпрос, но оставам с впечатление, че интимен гел и .. интимен сапун не е едно и също, така ли е?!"

Лени, със закъснение, но мисля, че да. На Лактацид-а например пише, че не съдържа сапун и не трябва да се смесва със сапун

# 163
  • Мнения: 634
Аз съмс  AVON и съм доволна Peace

# 164
  • София
  • Мнения: 2 164
Dercome femme на Dr. Wolff  Peace

Общи условия

Активация на акаунт