Интимен гел

  • 14 133
  • 189
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 473
На AVON интимния гел използвам и съм доволна Hug

Също Peace

# 166
  • Мнения: 5 362
Използвам на Ейвън в момента.На Нивеа също е много добър.За Лактацид само съм чувала отзиви-добри.

# 167
  • Мнения: 463
Опитах го Лактацид-супер е!

# 168
# 169
  • Мнения: 698
Avon - много съм доволна  Peace

# 170
  • Мнения: 106
ползвала съм на Бионсен и други но от Лактацид съм най-доволна. Peace

# 171
  • Мнения: 1 418
Ейвън.Добре се чуствам от него.

# 172
  • Мнения: 386
моята гинеколожка е на мнение, че едно чисто и здраво шушу не мирише на лошо и всеки интимен гел носи потенциална опасност заради аромантизаторите и химичните съставки да предизвика проблеми - било сега или вбъдеще. та затова не ползвам интимен гел и ми е много странно, че го правите. разбира се, без сапун, защото той пък е с различна киселинност... нямам оплаквания от другия пол.

# 173
  • Мнения: 2 697
Nadezhda, важното е това жената да се чувства добре измита и ако няма проблеми след употребата (дразнене, течения и пр.), няма проблем да се ползва интимен гел. Иначе всеки гинеколог по темата си има мнение и смята, че мнението му е меродавно..., но да не разводнявам излишно темата.Хубаво е да споделяме различни мнения Peace

# 174
  • Мнения: 376
Genera - само него ползвам.

# 175
  • Мнения: 534
Красная линия с алое-много съм доволна,мирише хубаво и кожата ми става много мека после

# 176
  • Мнения: 1 540
Интимният гел на Орифлейм  Heart Eyes

# 177
  • София
  • Мнения: 3 328
От няколко дни ползвам Флоражин - много е приятен, много лек - като консистенция и аромат, доволна съм! Преди него ползвах Лактацид - също много добро решение.

# 178
  • Мнения: 132
nivea i leocrema

# 179
А този "Лактацид" има ли лечебно действие... Въобще има ли интимен гел с лечебно действие?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт