Интимен гел

  • 14 090
  • 189
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 140
Мерси, ще пробвам Лактацида (така като гледам болшинството е за него)

# 46
  • Мнения: 3 376
Мерси, ще пробвам Лактацида (така като гледам болшинството е за него)

И аз така..не съм го ползвала досега,но като гледам повечето мами него хвалят най-много.

А къде да го търся?По аптеките ли? Embarassed

# 47
  • Мнения: 2 674
ейвън съм ползвала, а доста време и Красная линия - и от двата съм доволна, и от двата не съм получавала някакви проблеми. Ежедневно  ползване.
Но красная линия ми харесва повече като мирис.

# 48
  • Мнения: 9 802
Интимо на Нивеа!

# 49
  • Мнения: 36 050
Мерси, ще пробвам Лактацида (така като гледам болшинството е за него)

И аз така..не съм го ползвала досега,но като гледам повечето мами него хвалят най-много.

А къде да го търся?По аптеките ли? Embarassed

да

# 50
  • Мнения: 341
Едва ли има гинеколог, който да препоръча въобще ползването на интимен гел. Ако много настояваш обаче, ще ти кажат може би само Dercome Femme и, евентуално, Лактацид. Аз от както гъбясах веднъж, повече не експериментирам с pH-то на това място. А нормалното pH там е, забележете, от 4.2 до 4.4!!! Правете си изводите за "физиологичното" pH 5.5... Изключително деликатна работа, за да ползваме каквото ни падне, щото хубаво миришело!!!... Нищо че ни понася - то белята веднъж става.

Аз ползвам само Dercome Femme. Вярно, 18 лв. е, срещу 2-3 до към 7-8 лв. повечето останали, но си струва да се заложи на сигурно според мен. Освен това е изключително икономичен.   

# 51
  • Мнения: 1 028
За "Триклобактер" някой питаше,изключително добър,но тука нещо зачезна по аптеките,струва около 8-9 лева и една гинеколожка ме беше посъветвала да ползвам само него и никакви сапуни,интимни гелове и такива от сорта,като ми гарантираше,че  идеално предпазвал от инфекции,гъби,течения и др.Ползвах 2 опаковки-супер,после не можах да намеря  в аптеките.

# 52
  • Мнения: 1 100
Лактацид: гинеколожката ми го препоръ4а Peace

# 53
  • Мнения: 9 110
Лактацид е наистина най-подходящ ако все пак някой реши да ползва интимен гел.

# 54
  • Мнения: 1 305
На мен Триклобактер ми го препоръча гинеколога за вътрешни промивки, и съм много доволна и от него. Последно си го взех на 9 лв.

# 55
  • Мнения: 599
За "Триклобактер" някой питаше,изключително добър,но тука нещо зачезна по аптеките,струва около 8-9 лева и една гинеколожка ме беше посъветвала да ползвам само него и никакви сапуни,интимни гелове и такива от сорта,като ми гарантираше,че  идеално предпазвал от инфекции,гъби,течения и др.Ползвах 2 опаковки-супер,после не можах да намеря  в аптеките.
Не е за ежедневна употреба!
Аз също съм за Лактацид и най-вече Дерком  Peace Те са с кисело рн. Аз лично не се чувствам добре само с вода, но и това е вариант за тези, които го приемат.

# 56
  • София
  • Мнения: 10 330
Oт как пробвах преди 2-3 години Dercome, определено усетих разликата!
Освен това е достатъчно нежен да се миеш с него 2 пъти дневно, като ми се наложи  Embarassed

# 57
  • Мнения: 1 028
Цитат
За "Триклобактер" някой питаше,изключително добър,но тука нещо зачезна по аптеките,струва около 8-9 лева и една гинеколожка ме беше посъветвала да ползвам само него и никакви сапуни,интимни гелове и такива от сорта,като ми гарантираше,че  идеално предпазвал от инфекции,гъби,течения и др.Ползвах 2 опаковки-супер,после не можах да намеря  в аптеките.

Не е за ежедневна употреба!
Тя ме увери,че няма да има никакви негативи,то така си и беше де.Четох и листовката,разбира се.

# 58
  • Мнения: 2 336
И аз използвам на Нивеа-с лайка. Лайката просто е идеална за тази цел-помага и изобщо не води до дразнене. Препоръчвам продукти с лайка за тази област.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 437
ДЕРКОМ

Скъп е, но е перфектен.
Може да го няма по аптеките, защото е скъпичък, но със заявка го доставят.

Общи условия

Активация на акаунт