Интимен гел

  • 14 091
  • 189
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 330
ДЕРКОМ

Скъп е, но е перфектен.
Може да го няма по аптеките, защото е скъпичък, но със заявка го доставят.
Със заявка  newsm78 последния път си го купих от кварталната аптека в Дружба... има го  навсякъде.

# 61
  • Мнения: 8 917
Нивея Интимо Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 2 437
ДЕРКОМ

Скъп е, но е перфектен.
Може да го няма по аптеките, защото е скъпичък, но със заявка го доставят.
Със заявка  newsm78 последния път си го купих от кварталната аптека в Дружба... има го  навсякъде.

По-горе пише, че не го е имало
И аз си го купувам от кварталната аптека...

Ъъъъ...мнението е изтрито newsm78

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 00:24 от Diana_T

# 63
  • Мнения: 11 556
Доволна съм от Нивея PeaceПреди съм използвала на Ейвън и Орифлейм и нямам забележки.

# 64
  • Мнения: 431
Бих препоръчала единствено чиста вода. Peace

# 65
  • Мнения: 3 376
Е,чиста вода само.... newsm78. То и "там" нали си има някакви бактерии,все пак не е ли по-добре да се третираме с нещо..... Thinking

# 66
  • София
  • Мнения: 10 330
Е,чиста вода само.... newsm78. То и "там" нали си има някакви бактерии,все пак не е ли по-добре да се третираме с нещо..... Thinking
Според моя генеколог Деркома е един от малкото препарати подходящи за измиване на интимните части, но тъй като е скъпичък малко хора го използват...

А за това с чистата вода... ами каквото и да си говорим, след цял ден потене на тези жеги, не става с чиста вода  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 381
Цитат
Бих препоръчала единствено чиста вода.
Shocked SickКак само чиста вода бе? #Crazy Sick
Аз ползвам Лактацид/гинколога ми го препоръча/,но знам че Деркома е още по-добър и сега като ми свърши ще си взема от него Peace

# 68
  • Мнения: 167
NIVEA-strahoten e a ie s mle4na kiselina i laika za uspokoqvane i ograni4avane na infekciite

# 69
  • Мнения: 483
Аз използвам интимния гел на AVON и съм доволна от него, явно много зависи от чувствителността newsm78. Бяха ми препоръчали преди време Триклобактер - от аптеката, някой ползвал ли го е и доволен ли е newsm78love001
Този май не е за еедневна употреба и е силен. То май даже е като лекарство.  newsm78
Така май беше ....

# 70
  • София
  • Мнения: 10 858
Каква е цената на Дерком-а?
Аз ползвам Лактацид и съм много доволна, но бих пробвала и Дерком.

# 71
  • Мнения: 483
Едва ли има гинеколог, който да препоръча въобще ползването на интимен гел. Ако много настояваш обаче, ще ти кажат може би само Dercome Femme и, евентуално, Лактацид. Аз от както гъбясах веднъж, повече не експериментирам с pH-то на това място. А нормалното pH там е, забележете, от 4.2 до 4.4!!! Правете си изводите за "физиологичното" pH 5.5... Изключително деликатна работа, за да ползваме каквото ни падне, щото хубаво миришело!!!... Нищо че ни понася - то белята веднъж става.

Аз ползвам само Dercome Femme. Вярно, 18 лв. е, срещу 2-3 до към 7-8 лв. повечето останали, но си струва да се заложи на сигурно според мен. Освен това е изключително икономичен.   
Точно гинеколожката ми каза да се мия само с интимен гел. Аз от много години, може би 7, 8 години (още не бяха много популярни) ползвам само интимни гелове, точно поради чувствителността ми. Със сапун ми бе забранено да се мия отдолу много отдавна.
Сега ще взема и аз да си купя Лактацид. Нямаше недоволни.  Simple Smile
Благодаря на всички  bouquet

# 72
  • Мнения: 483
Цитат
Бих препоръчала единствено чиста вода.
Shocked SickКак само чиста вода бе? #Crazy Sick
Аз ползвам Лактацид/гинколога ми го препоръча/,но знам че Деркома е още по-добър и сега като ми свърши ще си взема от него Peace
Чиста вода не ама може отвреме на време може само външно с разтвор със сода, или смрадлика.

# 73
  • Мнения: 164
От известно време съм с този на Авон и горе-долу ми понася,само дето е на свършване и сега смятам да си взема на Леокрема или на Нивеа

# 74
  • Мнения: 4 358
От няколко седмици ползвам ароматизирания гел на Avon (аз също съм от чувствителните). Доволна съм  Peace
Следващият ще е Нивеа.

Общи условия

Активация на акаунт