Намаления – Пролет/Лято 2019 г.

  • 98 110
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 478
Раница купих на сина ми за 1 клас,в момента е 4 клас,пера я лятото само,не е мръднала.марката е Pulse,има дъждобран също.
Дъщерята ще е 1 клас тази есен,ако има ще взема пак на тази марка
Подходящи са за по-слаби и дребни деца,другите са огромни,тежки,+учебници и става страшно...

# 121
  • Мнения: 10 210
Такива времена настанаха. Ходех на училище от 4 до 11 клас с черна грозна текстилна раница. 😂 И лека. Това не ми пречеше да уча с желание и да получа трайни знания. Сега изборът на раници е преумножен, разбира се, дано и резултатите от учението - също.

# 122
  • Мнения: 5 386
Дори и да излязат здрави раниците, дете в 1 клас и същото дете в 3 кл. ще има различни предпочитания. При нас така се получи - в 1 кл. раница на колела и с дръжка за дърпане, с някаква аним.героиня,  в средата на 2 кл. -нова мода около героите и филмите, съответно нова раница , а в 3÷ 4 кл.съвсем други като дизайн и десен раници, после пък с графити. Е, ми,  от всичките само една се скъса - тази от Джъмбо, другите са здрави и си ги държим за спомен.
Та, мисълта ми е, че нито аз, нито детето искаме чанти/раници, с които да ходим 3-4-5 години. Маркови-немаркови, здрави-нездрави... не щем.

# 123
  • София
  • Мнения: 973
Раниците Pulse мисля, че ги има в Арт книжарниците и в началото на септември ги пускат с промоция - колкото струва раницата за толкова пари може да накупиш неща на детето - тетрадки, папки,боички,...Ето и темичката за раници за първолаци: https://www.bg-mamma.com/?topic=722255.msg38397751#new

# 124
  • Мнения: 581

Благодаря на ЧревоУгодник! Най-сполучливата ми покупка ❤

# 125
  • София
  • Мнения: 9 494
Мацки факт детските раници са си на цена -маркова дамска чанта.
За 2кл.тази година сме с Раница 120лв+несесер(пълен 2 отделения)-69лв и като добавя бои (художествена паралелка е дъщеря ми -42лв и четки забележете с ест.косъм от 10лв нагоре бройката) и още куп неща да стартира едно дете и си отива една средно 7дневна ексурзиика в Турция да кажем.
Личи си, че отдавна не сте ходили на такава екскурзия. Wink По 1300лв са. Peace

# 126
  • Мнения: 3 932
Някой знае ли къде и кога ще има намаление на слънчеви очила? Simple Smile
Изскочи ми докато преглеждах Инстаграм:

Успяха да ми съберат погледа с цени, намалени на 50%..


Всъщност има доста добри намаления, но в Outlet секцията. Току що взех очила на PP (които в техния сайт дори не са намалени) за 235 от 800+ лв.

# 127
  • Мнения: 47 996
А в мега мол имат аутлет с много ниски цени Simple Smile, но не знам има ли слънчеви и на какви цени Simple Smile
Според мен сайта не е много актуален

# 128
  • Мнения: 3 932
А в мега мол имат аутлет с много ниски цени Simple Smile, но не знам има ли слънчеви и на какви цени Simple Smile
Според мен сайта не е много актуален

Може да имат повече модели на място, но иначе 30 мин. след покупката от сайта се обадиха за потвърждение и са пуснати вече. Налични са, аз лично си харесах още 2 модела Grinning Но на моето лице само авиатор седи като хората ...

# 129
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 750
От черния петък на Манго аутлет си взех кожено яке на страхотна цена. Наистина е хубаво и няма да съжаляваш, лавандула. Честито.

# 130
  • Сливен
  • Мнения: 4 054
Отностно раниците в  книжарници Хермес има 30% отстъпка да края на месеца,като не се комбинира с други отстъпки.

# 131
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 750
В озон също правят намаление на раници. Simple Smile

# 132
  • София
  • Мнения: 5 619
Хиполенд и Комсед кога правеха намаления?

# 133
  • софия
  • Мнения: 1 707
Мацки факт детските раници са си на цена -маркова дамска чанта.
За 2кл.тази година сме с Раница 120лв+несесер(пълен 2 отделения)-69лв и като добавя бои (художествена паралелка е дъщеря ми -42лв и четки забележете с ест.косъм от 10лв нагоре бройката) и още куп неща да стартира едно дете и си отива една средно 7дневна ексурзиика в Турция да кажем.
Личи си, че отдавна не сте ходили на такава екскурзия. Wink По 1300лв са. Peace

Пиша образно  ,всеки разполага според чергата си,едно от опит разбрах при подготовката за ученик ,че от по -евтините неща ми се вързаха двойно по-скъпи.
За ексурзии ходя 2 пъти годишно в Турция,не ме мислете водя и куче със семейството..
Ако си сметнете реално един ученик визирам в София ходещ на спорт и англ.ез.примерно и 2000лв ще надхвърлим.
Но темата е съвсем друга!
Идеята е къде има намаления !

# 134
  • Мнения: 47 996
Аз не мисля, че раниците в ориндж специално са нещо особено, красиви, но много скъпи
Останалите материали и тетрадки също
За мен това е един скъп магазин, взимам нещо само ако няма от къде другаде и много бързам

Общи условия

Активация на акаунт