Намаления – Пролет/Лято 2019 г.

  • 98 137
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • софия
  • Мнения: 1 707
Като стана въпрос за ученически раници, някой може ли да ми припомни името на един бранд, за който научих от форума? Повечето им модели са богато украсени с картинки, на които е изобразено малко момиченце. Не знам дали се сещате... Скъпички идваха, около 100 и нещо лв.

Santoro ;Ars Una.
Погледни все пак и на Be bag

# 107
  • София
  • Мнения: 12 374
Здравейте! Търсим хубава раница за първокласничка. Ако ви попадне нещо на добра цена, моля,  споделете.
Миналата година за моята първокласничка взехме Belmil. Втора година вече кара с нея, изключително доволни сме - устоя на какъв ли не тормоз, тъй като щерката не е от внимателните деца, които си пазят вещите.

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 15 573
Благодаря, момичета! bouquet

Точно за Santoro иде реч. Peace

# 109
  • Popovo
  • Мнения: 1 631
Благодаря, момичета! bouquet

Точно за Santoro иде реч. Peace

Тази година дъщеря ми е с тази на Santoro.

Купена от този български сайт, който предлага много неща на Santoro.
http://vive.bg/chanti-ranici/chanti-i-ranici-santoro-london

# 110
  • Мнения: 446
Здравейте! Търсим хубава раница за първокласничка. Ако ви попадне нещо на добра цена, моля,  споделете.

Аз съм много доволна от Scooli.

Цената на пръв поглед е висока, но пък не е нужно да се купуват допълнителни несесери.

# 111
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 716
Ехее, а аз си мислех че дамската ми чанта е скъпа Simple Smile вече няма да ми е съвестно когато си купувам нова такава.

# 112
  • Мнения: 225
Някой знае ли къде и кога ще има намаление на слънчеви очила? Simple Smile

# 113
  • София-Младост
  • Мнения: 23 375
Някой знае ли къде и кога ще има намаление на слънчеви очила? Simple Smile
Изскочи ми докато преглеждах Инстаграм:

# 114
  • Мнения: 35 149
Някой знае ли къде и кога ще има намаление на слънчеви очила? Simple Smile
Изскочи ми докато преглеждах Инстаграм:

Успяха да ми съберат погледа с цени, намалени на 50%..

# 115
  • Мнения: 798
Здравейте, много си харесах едни чанти:
https://www.google.com/search?q=Classeregina+%D0%9A%D0%BE%D0%B6% … CN19UM:&vet=1
и
https://www.emag.bg/tamaris-ranica-adriana-ot-eko-kozha-s-perfor … /#product-gallery
обаче са изчерпани. Следя ги от много време и няма зареждане, вероятно  на тези сайтове няма и да има. Знаете ли къде другаде мога да ги намеря?

# 116
  • София
  • Мнения: 3 171
ralliee Тамарис ги има в Амазон Не видях точно показаният цвят, но е възможно да го има.
Ако до сега не си пазарувала от Амазон, заповядай в темата

Другата я видях тук Не ми е познат магазина.

# 117
  • Мнения: 991
Искам да благодаря на момичето, което сподели на първата страница линка към намалените сандали на Lasocki. Поръчах си ги и днес пристигнаха, много съм доволна. Хубава кожа и добра изработка на повече от прекрасна цена. Подметката е много мекичка, макар че се опасявах, че ще е като дърво, но не като " дюшече е". Цветът също е супер. Много по-хубави са на живо, отколкото в сайта. Подходящи са за по-широко стъпало, на тези с по-тесни извивки може би ще се са широки. Още веднъж благодаря!
П.П На 25 години съм, ако има значение. Simple Smile

# 118
  • софия
  • Мнения: 1 707
Мацки факт детските раници са си на цена -маркова дамска чанта.
За 2кл.тази година сме с Раница 120лв+несесер(пълен 2 отделения)-69лв и като добавя бои (художествена паралелка е дъщеря ми -42лв и четки забележете с ест.косъм от 10лв нагоре бройката) и още куп неща да стартира едно дете и си отива една средно 7дневна ексурзиика в Турция да кажем.
За ученици дебнете Ориндж пускат раници от 100-120лв на 50лв април месец по спомен.Консумативи има изгодно -25%на черния петък май месец в Хиполенд.

# 119
  • Мнения: 3 439
Как ли пък ще уча детето ми, че може да има раница в първи клас за 100+ лева и това е най-нормалното нещо, да речем при средна пенсия под 300 лева.

Общи условия

Активация на акаунт