Намаления – Пролет/Лято 2019 г.

  • 98 165
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 551
Страхотна тема !
От седмица насам гедам новата прахосмукачка на Philips Aqua Pro 3in1, която прахосмуче и мие едновременно. На мен ми харесва, въпреки цената, ММ пък твърди ,че няма да ме улеснява толкова, колкото ми се иска. Мнения? Или някъде да сте я видяли намалена?

При нас е обратното, аз мисля, че е много пари, а приятелят ми настоява да я купим. Не съм я виждала на промоция, миналата седмица я гледах в Технополис, но наистина ми се струва доста пари. След това гледахме една друга която отново чисти и мие и то с пара и беше доста по евтина. Разликата между тази втората е, че е с кабел и няма такава малка прахосмукачка. И сега още сме в чудене.

# 91
  • Мнения: 955
Страхотна тема !
От седмица насам гедам новата прахосмукачка на Philips Aqua Pro 3in1, която прахосмуче и мие едновременно. На мен ми харесва, въпреки цената, ММ пък твърди ,че няма да ме улеснява толкова, колкото ми се иска. Мнения? Или някъде да сте я видяли намалена?

При нас е обратното, аз мисля, че е много пари, а приятелят ми настоява да я купим. Не съм я виждала на промоция, миналата седмица я гледах в Технополис, но наистина ми се струва доста пари. След това гледахме една друга която отново чисти и мие и то с пара и беше доста по евтина. Разликата между тази втората е, че е с кабел и няма такава малка прахосмукачка. И сега още сме в чудене.

Малката пахосмукачка е доста необходима, за ъгълчета, мека мебел, в шкафа ако нещо се е разсипало. Това, че е без кабел също си е голям плюс. Искам да кажа, че не са дребни подробности Simple Smile Може би ще я намалят след няколко месеца, поне се надявам

# 92
  • Мнения: 4 117
В Н§М има намаление до -70%, но в магазините им (поне в този на Витошка) няма почти нищо.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 7 020
В Колибри има книги с намаление 20%

В HM има намаление до 70%

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 09:23 от Irene Adler

# 94
  • София
  • Мнения: 1 640
Получавате ли смс-и за намаления в магазини за обувки ССС? От тези смс-и за пазаруване с клубна карта.
Преди редовно получавах, но сигурно вече месец никакъв смс от ССС.

# 95
  • Враца
  • Мнения: 78
Страхотна тема !
От седмица насам гедам новата прахосмукачка на Philips Aqua Pro 3in1, която прахосмуче и мие едновременно. На мен ми харесва, въпреки цената, ММ пък твърди ,че няма да ме улеснява толкова, колкото ми се иска. Мнения? Или някъде да сте я видяли намалена?
Нямам конкретната прахосмукачка, но имам нейна "сестра" от друга марка. Няма функция измиване, но пък чисти чудесно твърди повърхности. От килимите обира ефективно космите, но нищо друго, прахта си остава в тях. Иначе за ежедневна употреба е огромно улеснение, и тъй като аз нямам килими у нас използвам само нея.

# 96
  • Мнения: 9 246
Получаваме СМС на ЦЦЦ , в момента няма такива и е нормално тъй като обръщат сезоните и е рано за намаление ..около края на Март , се предполага да почнат.

# 97
  • Мнения: 551
Здравейте, търся си раница в която да мога да си нося лаптопа, но да е качествена все пак и на добра цена. Имате ли идея къде мога да разгледам.. Иска ми се все пак да е по-интересна и дамска, а не от черните раници които има в магазините зза техника..

# 98
  • Мнения: 9 246
Техномаркет и Технополис

# 99
  • Мнения: 468
Здравейте, търся си раница в която да мога да си нося лаптопа, но да е качествена все пак и на добра цена. Имате ли идея къде мога да разгледам.. Иска ми се все пак да е по-интересна и дамска, а не от черните раници които има в магазините зза техника..
Не знам до колко ще съм в полза, но за 8ми март половинката ми подари раница Desigual, в която се оказа, че лаптопа ми се събира и съм супер щастлива от този факт. В момента още не е на разпродажба, но може да погледнете какво предлагат, ако този стил Ви допада. Разбира се, зависи и от големината на лаптопа.

# 100
  • Мнения: 178
Здравейте, търся си раница в която да мога да си нося лаптопа, но да е качествена все пак и на добра цена. Имате ли идея къде мога да разгледам.. Иска ми се все пак да е по-интересна и дамска, а не от черните раници които има в магазините зза техника..
Аз си взех от Timberland малка раничка, цвят бордо преди 2-3 седмици. Има отделение за 11 инчов лаптоп, а моят е 13 инчов но влиза в в общото помещение. Беше намалена на 78 от 156, мисля че я няма вече. Иначе е страхотна, влюбих с в нея. Има и дълга презрамка, може да се носи на една страна. В момента на сайта виждам само в черно различни модели.

# 101
  • София
  • Мнения: 9 591
На мен такова нещо ми се мерна тия дни в брошурите с промоции и по-ми допада:
https://www.office1.bg/sumdex-chanta-za-laptop-pon-327vt-156-lilava

# 102
  • Мнения: 3 410
Здравейте! Търсим хубава раница за първокласничка. Ако ви попадне нещо на добра цена, моля,  споделете.

# 103
  • Мнения: 48 104
Dakine са хубави

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 15 613
Като стана въпрос за ученически раници, някой може ли да ми припомни името на един бранд, за който научих от форума? Повечето им модели са богато украсени с картинки, на които е изобразено малко момиченце. Не знам дали се сещате... Скъпички идваха, около 100 и нещо лв.

Общи условия

Активация на акаунт