Намаления – Пролет/Лято 2019 г.

  • 98 070
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
-20% на ВСИЧКО на ТОП марките CARITA, CLARINS, CLINIQUE, DECLEOR, EISENBERG, ESTEE LAUDER, DKNY, SISLEY и TOM FORD от 6 до 10 март 2019. Побързайте!

Току що на мейла ми дойде
къде това? В Лили?

# 76
  • Враца
  • Мнения: 78
Благодаря за темичката! Бих искала да попитам кода за ХМ от рециклираните дрехи важи ли онлайн или е само за физическите им магазини?

# 77
  • Мнения: 47 982
Не важи

# 78
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Само във физически магазини.

# 79
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
От сайта на Спорт Депо:
"...Така че по случай най-нежния празник, ние от SPORT DEPOT ви отправяме специално предложение:
Направете покупка на дамска дреха или обувки /колекция пролет-лято 2019/ от 07.03.2019 г. до 08.03.2019 г., използвайте промо код: MART8 и вземете 20% отстъпка."
Моля, някой, ако ходи до физически магазин, да пише дали и там има такава отстъпка.  Praynig

# 80
  • София
  • Мнения: 5 721
В Спорт Вижън имат 20% отстъпка на всички дамски стоки, заради осми март:
https://www.sportvision.bg/

Не знам дали е читав сайтът, някой пазарувал ли е от него, отзиви?
Aз съм пазарувала онлайн и до сега, каквото и да съм поръчала е пристигало. Около 2 дни доставка.

# 81
  • Мнения: 1 398
дебна за кожено яке, някакви намаления покрай 8 март ?

# 82
  • Мнения: 5 252
дебна за кожено яке, някакви намаления покрай 8 март ?
https://www.mangooutlet.com/bg/search?kw=leather%20jacket&sort=asc

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
-20% на ВСИЧКО на ТОП марките CARITA, CLARINS, CLINIQUE, DECLEOR, EISENBERG, ESTEE LAUDER, DKNY, SISLEY и TOM FORD от 6 до 10 март 2019. Побързайте!

Току що на мейла ми дойде
къде това? В Лили?
В Дъглас и Бюти зона сигурно.
В Лили не предлагат тези марки...

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
-20% на ВСИЧКО на ТОП марките CARITA, CLARINS, CLINIQUE, DECLEOR, EISENBERG, ESTEE LAUDER, DKNY, SISLEY и TOM FORD от 6 до 10 март 2019. Побързайте!

Току що на мейла ми дойде
къде това? В Лили?
В Дъглас и Бюти зона сигурно.
В Лили не предлагат тези марки...
В Douglas и Beauty zone е. Днес се възползвах

# 85
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Orsay правят ли регулярни намаления, изпуснах осмомартенското, а съм харесала една чанта?

# 86
  • Мнения: 955
Страхотна тема !
От седмица насам гедам новата прахосмукачка на Philips Aqua Pro 3in1, която прахосмуче и мие едновременно. На мен ми харесва, въпреки цената, ММ пък твърди ,че няма да ме улеснява толкова, колкото ми се иска. Мнения? Или някъде да сте я видяли намалена?

# 87
  • София
  • Мнения: 4 712
Някоя от вас беше казала че е доволна от вм зона ..... ако се познае нека ми пише,моля !

# 88
  • Мнения: 35 110
Аз съм доволна

# 89
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Бях в Orsay, купих си колан и ми дадоха ваучер за 20 процента намаление до края на месеца, май за един артикул, не съм гледала.

Общи условия

Активация на акаунт