Проблем в семейството

  • 5 563
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24
Отиди на фитнес, облечи се хубаво и се парфюмирай.
Ако случайно си качил някакви кила, потруди се да ги свалиш. Гледай я влюбено дори да ти казва "майната ти" и пробвай да я посрещнеш по секси слипове. Изпери, изглади и изчисти всичко, но да не ти личи, че си изморен, щото никой не харесва намръщени и изморени хора. Трябва да има плам в очите постоянно, после й приготви хубава романтична вечеря и я милвай постоянно. 

Само да кажа че това вече сме го правили , да не говоря че с чистенето и прането подреждане и готвене дори , аз също го върша системно , колкото до фитнес мисля че нямам нужда и изглеждам добре, може би и двамата стоим заради детето , но аз взех вече да давам назад щото ипределено много дълго време чаках , и мисля че и повече да чакам да се оправят нещата , това няма да се случи !

# 61
  • Мнения: X
Отиди на фитнес, облечи се хубаво и се парфюмирай.
Ако случайно си качил някакви кила, потруди се да ги свалиш. Гледай я влюбено дори да ти казва "майната ти" и пробвай да я посрещнеш по секси слипове. Изпери, изглади и изчисти всичко, но да не ти личи, че си изморен, щото никой не харесва намръщени и изморени хора. Трябва да има плам в очите постоянно, после й приготви хубава романтична вечеря и я милвай постоянно. 
Хи хи, готино, направо трябва да се пуска във всяка тема!
*Защо някои не разбират от ирония?

# 62
  • Мнения: 24
Благодаря на всички , които решиха да си изкажат мнението ! Нещата не са ясни от това че някой е коментирал , а нещата са ясни вече между нас , взаимно и без простотии и скандали всеки ще живее както намери за добре , определено само мога да заявя пред всички които изказаха мнение , че никога няма да си оставя детето и че то е всичко за мен !!
Благодаря още веднъж на всички !

# 63
  • Мнения: 866
От двата ти поста на първа страница (по натам не съм чел) разбиран, че ти си мъж под чехъл и то от най-тежките случаи.

Такива мъже обаче имащи връзка със властна жена с кофти характер, даже от описанието си мисля, че тая жена е психарка, като чета за какви неща прави скандали. И такива мъже попаднали на такава жена е норманло да бъдат мачкани.

Няма какво да го мислиш, при вас отдавна нещата са приключили. Дано срещнеш нещо по-добро в бъдеще и не бъди толкова мекошав и под чехъл.

Жените обичат мъжа да е водещ, да бъде глава на семейството, да поема отговорност, да има мнение и т.н.

# 64
  • София
  • Мнения: 19 402
Такаа...къде са всичките феминистки, да му обяснят, че нещо лъже и не може от нищото тая жена да го намрази толкова

Човекът е привързан към детето, още повече, че е момче, а като чета, жената не иска да си разваля рахата и ако той настои за развод - ще му го изкара през носа с детето.
Та от тази гледна точка не зная кое е по-зле - женен или разведен да търпи простотиите й, които са неизбежни

# 65
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Такаа...къде са всичките феминистки, да му обяснят, че нещо лъже и не може от нищото тая жена да го намрази толкова

Мислех да кажа нещо в този дух, но ме изпревари. Феминизма е рак за съвременното общество, тяхната пропагандна машина в момента не прави нищо друго, освен да руши семейства, и по-лошото е, че това се случва в почти цял свят в глобален мащаб. Феминизма се е нагнездил здраво в ежедневието ни и хората дори не се замислят за поразиите, и по-забавната част е, че всичко това става с благоразположението на системата, в която живеем, защото вече има приличен брой ключови закони в полза на жената, диктувани не от разум, а лобиране. Въпреки това, продължава да се говори за полово "равенство", каквото няма от поне 30 години (поне не и законово).
В момента не виждам "борците за правда и свобода", какъвто е бил първоначалния замисъл, когато феминизма е възникнал като движение, сега виждам просто един хейт клуб.

Жените обичат мъжа да е водещ, да бъде глава на семейството, да поема отговорност, да има мнение и т.н.

Да, но това важи за нормалните интелигенти и разумни жени, които трудно могат да бъдат манипулирани от чужда пропаганда (които за съжаление са почти на изчезване), не за тези, преминали през феминистката школа (каквито са в момента по-голямата част, осъзнаващи себе си или не).

Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 16:47 от NexusBGN

# 66
  • София
  • Мнения: 19 402
Феминизма се е нагнездил здраво в ежедневието ни и хората дори не се замислят за поразиите, и по-забавната част е, че всичко това става с благоразположението на системата, в която живеем, защото вече има приличен брой ключови закони в полза на жената, диктувани не от разум, а лобиране. Въпреки това, продължава да се говори за полово "равенство", каквото няма от поне 30 години (поне не и законово).
Е, ти се хвана за думата. В крайна сметка и аз съм жена, и феминизмът за мен не е само на думи - смятам че сме равни в повечето неща, вкл. в изкуството да тормозим другия. И че равните права искат равни отговорности, а не да те обгрижват финансово и всякак

Спорила съм с много жени в много теми точно за това, че има жени боклуци точно колкото и мъже. Вкл. и в темата за убити жени.
Обаче аз се опитвам да съм обективна, а ти залиташ в мъжките клишета - веднага с "рушенето на семейства", защото все пак няма как да ме убедиш, че жените изневеряват по-често или че налагат физически тормоз.

# 67
  • Мнения: X
Изгонихте ги, къде, не им се занимава. По-умният отстъпва.

# 68
  • София
  • Мнения: 19 402
Не им се занимавало...друг път

# 69
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Е, ти се хвана за думата. В крайна сметка и аз съм жена, и феминизмът за мен не е само на думи - смятам че сме равни в повечето неща, вкл. в изкуството да тормозим другия. И че равните права искат равни отговорности, а не да те обгрижват финансово и всякак

Спорила съм с много жени в много теми точно за това, че има жени боклуци точно колкото и мъже. Вкл. и в темата за убити жени.
Обаче аз се опитвам да съм обективна, а ти залиташ в мъжките клишета - веднага с "рушенето на семейства", защото все пак няма как да ме убедиш, че жените изневеряват по-често или че налагат физически тормоз.

Проблема е много по-сериозен от това кой изневерявал повече или по-малко и кой бил по-голям боклук, но това е тема на друг разговор и не смятам да споря.
За "клишетата" - без коментар.

# 70
  • София
  • Мнения: 19 402
Значи патриархатът си е бил ОК, но гадния феминизъм развалил нещата... Га ядохте кифтетата, не ревахте
Да, има откачени мъжемразки и всякакви политкоректни дивотии, но това не го прави изначално лош.

# 71
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Значи патриархатът си е бил ОК, но гадния феминизъм развалил нещата... Га ядохте кифтетата, не ревахте
Да, има откачени мъжемразки и всякакви политкоректни дивотии, но това не го прави изначално лош.

Не съм казал това. И двете са деформирани с времето, но самия факт, че започнаха да се появяват все повече и повече жени, определящи се като анти-феминисти, говори, че тук нещо не е наред.
Бас ловя, че тези, за чиито цели е бил създаден феминизма (корпорациите), сега ни се смеят, ако ни четат, затова предлагам да спрем.

# 72
  • Мнения: 82
  Аз лично смятам, че това са си едни нормални семейни отношения след определен период от време. И преди е било така, но хората са знаели, че нямат вариант за развод, а сега имаме.

  Разбира се много хора ще ти дадат съвети да се разделите и т. н., аз ще те посъветвам или да изчакаш този период да мине или да отидете на терапевт. Но за целта е необходимо желание и от двете страни.

 Което и да предприемеш, то е двустранно. А ако и на жена ти ѝ е минала идеята за развод... Загубена кауза!

# 73
  • Мнения: 160
Дайте си втори шанс

Общи условия

Активация на акаунт