Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 4 / Март 2019

  • 143 264
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 910
  • Мнения: 2 666
Излиза, че видеото не е спонсорирано от Токуда, поне в описанието не пише. Иначе съм сигурна, че само заради това, че се е представила като супер мама-блогър, влогър и ютюбър, са и предложили отстъпки или направо безплатен престой.

# 2 911
  • Мнения: 2 323
Полина и аз не я харесвам, но за Кобилкина съм готова да споря - не е завършила в България, а в Русия, освен сексолог , е и психолог (предимно я свързват само със секса); за разлика от Полина (така и не ми стана ясно какво точно работи) , Кобилкина, поне си има собствен бизнес, доста доходоносен и не на последно място - не е толкова надута /фалшива  и лицемерна ; има много добър стил , макар и малко цветен и шарен,но определено по-добре си съчетава дрехите от Полито ииии съм била на някои нейни безплатни семинари - ами умна, интелигента и чудесен оратор, който има нюх и знае как да привлече ,,клиенти ,, към бизнеса си и т.н. Simple Smile

Умна и интелигентна, вАй, вАй.
Цитирам по памет: "Най-добрият момент една жена е да поиска дизайнерска чанта е след като е задоволила мъжа си". Ако държиш, и точен цитат мога да извадя!

В същото поле ("уроци" за жени, които искат да си намерят мъже, които ги глезят, и имат желанието да "вдигнат нивото си") има много хора, които поднасят сходна идея по доста по-елегантен начин - School of Affluence беше дадено по-нагоре като добър пример. Кобилкина си говори за чиста и проста проституция и затваряне на очи в името на поддържането на нежния, мяукащ имидж на жената. Беше викнала някаква 22-3-4-годишна пикла, която имала опит с богати мъже да дава акъл под буквалния надслов "Как да си намерим богат мъж".
Никаква класа няма тази, а умните и интелигентни жени имат.

# 2 912
  • Мнения: 110
Кобилкина по-добре да поработи върху това как съпруга и да спре да притеснява сексуално служителките си.

# 2 913
  • Мнения: 2 990
Видеото на Валери за мода го изтраях точно, докато почне с въпросите

# 2 914
  • Мнения: 630
Гледах видеото на Пепе за раждането на Сиена, тъй като го очаквах от доста време, просто защото и аз родих в Токуда и ми беше интересно как са се стекли нещата при нея. На мен бебето ми го взеха веднага, въпреки че родих нормално и ми го донесоха след почти 4 часа. Не го поставиха на корема ми, както се бяхме разбрали с лекарката. В моя случай след 2-3 неуспешни напъна започнаха да обсъждат вакуум, с Пепе са се мъчили цял час, да не повярваш..

И при мен така. Задължително взимат бебето веднага, за да се убедят, че всичко е наред, а майката я оставят да си почива. Не знам как така на Пепе са й оставили Сиена за 1 час. Да не говорим, че това със засукването веднага е толкова подвеждащо.. да спре да ги реди такива, че жените ще очакват и техните деца веднага да засучат и ако не стане така - лоша майка!

# 2 915
  • София
  • Мнения: 11 783
Аз да кажа, че съм половин рускиня😀
Нищо не казвате за микса ми от Пепе и Мимито/ако не сте се сетили, че са те/


А аз на 100%маке, ама ще си замълча защото момичето е право, баш такива са си, спорещи за история и грам старание да се научат да пишат правилно Joy

Ама как, аз ти коментирай видеото супер си се справила!

Аууу Валерката удари ново дъно, прехраних я под видеото. Какво е това безумно видео? Една снимка да не сложи докато говори за мода??

# 2 916
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Кобилкина няма грам опит в Русия. Запозната съм с професионалния й опит.

Не мога да я понасям тази.

# 2 917
  • Мнения: X
Милена бок от бюти в новото видео  ни мотивира да чистим, иска да е сигурна, че живеем в чисти къщи.
ВалериЕ е най-веща в модата. Най-вече модата от шиин и некое безплатно чувалче от нм или каквото й подхвърлят, важно е да е фриййй. Моден спец и пътеводител от най-висша класа.
А пък въпросите, които децата да 12г са й задали бият по острота и самата нея.
Самата тя ще напише книжле за мода, за да ни научи как да носим парцалите от шиин.

# 2 918
  • Мнения: 6 907
Екстеншъните на Валери стоят много изкуствено и не ми харесва.
Самата тя произнася някои думи все едно не е българка. Едни издължени гласни, странни л-та и маниерничене. Защо говори така?
Добре е написал някой в коментарите, че видеото в много скучно заснето. Човек ще си помисли, че някой с професия влогър, ще вложи малко повече идея и старание.

# 2 919
  • Мнения: 2 990
И мен ме дразни говоренето и. Не знам дали съм го споменавала до сега

# 2 920
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Много е лигава Валери.

# 2 921
  • София
  • Мнения: 17 885
Щото това е селското Лл

# 2 922
  • Мнения: X
Сега гледам и моята любима хай едн фешън икона на брексит е с нови папуци от диора, ама най-се кефи на дъстбаг-а.

# 2 923
  • Мнения: 1 467
То страше спец с тези парцали от Страдивариус и Бершка. Като цяло е доста нелепо това видео.
И хич не е полезно

# 2 924
  • Мнения: 6 907
То страше спец с тези парцали от Страдивариус и Бершка. Като цяло е доста нелепо това видео.
И хич не е полезно

Как ще не е? Не чу ли, че ако имаш дълги крака, може да носиш къси поли, рокли и панталонки? Не било полезно, молА ти се.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт